ماجرای جدایی محسن تنابنده از سیروس مقدم چیست؟

ماجرای جدایی محسن تنابنده از سیروس مقدم چیست؟

دیروز برخی رسانه ها مدعی جدایی محسن تنابنده از سیروس مقدم و خداحافظی اش از مجموعه پایتخت پس از ۹ سال همکاری شدند.

ماجرا از این قرار بود که گفته شد سیروس مقدم در تدارک ساخت سریال کمدی جدیدی برای نوروز ۱۴۰۰ است اما پس از سال ها، در این پروژه نه همسرش الهام غفوری به عنوان تهیه کننده کنار او خواهد بود و نه محسن تنابنده به عنوان فیلمنامه نویس و بازیگردان.

طبق اخبار منتشر شده، فیلمنامه ی این سریال که هنوز قطعی نشده است را امیر برادران نوشته است، فیلمنامه نویسی که در سریال های طنزی همچون در حاشیه، ساختمان پزشکان و مسافران به عنوان نویسنده حضور داشته است.

این خبر به معنای پایان همکاری ۱۳ ساله ی سیروس مقدم و محسن تنابنده بود، چرا که از سال ۸۷ تا نوروز ۹۹، تنابنده نویسنده ی اصلی سریال های کمدی مقدم بوده و حاصل این همکاری چندین سریال موفق و پربیننده بوده است.

با توجه به اینکه گفته شد الهام غفوری، همسر مقدم و تهیه ی کننده ی بیشتر آثار او هم در سریال کمدی جدید این کارگردان حضور نخواهد داشت، برخی رسانه ها گمانه زنی کردند دلیل این قطع همکاری حواشی پیش آمده برای پایتخت ۶ باشد. به گمان این رسانه ها رابطه ی محسن تنابنده با صدا و سیما کماکان مخدوش است اما شبکه یک که مایل به از دست دادن سیروس مقدم نیست تصمیم دارد همکاری با او را بدون تنابنده و با تهیه کننده ی دیگری ادامه دهد.

با این حال، این ادعاها از سوی الهام غفوری، تهیه کننده ی سینما و تلویزیون بی پاسخ نماند و او به این خبر واکنش نشان داد.

غفوری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره ی صحت و سقم این خبر گفت: «این خبر منبع موثقی ندارد؛ من چنین خبری را تکذیب می کنم.»

او در ادامه گفت: «در سال‌ هاى اخیر سیروس مقدم سریال‌ هایى براى شبکه یک ساخته است که من تهیه‌ کننده ی آن نبودم، اما اینکه بخواهد سریال نوروزى شبکه یک را بدون حضور من و محسن تنابنده تولید کند، تکذیب می‌ کنم. سیروس مقدم عاقل‌ تر از این است که تیم موفق خود را کنار بگذارد و به ترکیب جدیدى فکر کند.»

غفوری تصریح کرد: «شبکه یک هم تا امروز پیشنهادی برای ساخت سریال نوروزی به آقای مقدم نداده است.»

دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • حجت شهریور ۶, ۱۳۹۹

  دو کچل در یک فیلم نمی‌گنجد

  • azad خرداد ۳, ۱۴۰۰

   نویسنده اصلی سریال پایتخت مرحوم خشابار الوند بود که دقیقا بعد از فوت ایشون تنابنده نوسنده اصلی شدن و سریال پایتخت کیفیت طنزش خیلی پایین امد بیشترش شده بود در مورد تریاک یا شوخی های جنسی و کلیپ های اینستاگرام!!!
   در مورد نقی معمولی(تنابنده) نمیدونم چرا بازیگر های که نونشون از صدا سیماست اصلا با صدا سیما رشد کردن و به جای رسیدن باد یه مدت افسار پاره میکنن!