اولین همکاری برد پیت و جنیفر آنیستون پس از جدایی در یک برنامه مجازی

اولین همکاری برد پیت و جنیفر آنیستون پس از جدایی در یک برنامه مجازی

برنامه دورمیز خوانی داستان فیلم کمدی کلاسیک Fast Times at Ridgemont High که قرار بود جمعه شب اجرا شود به خاطر مشکلات تکنیکی به تعویق افتاده است. این برنامه که توسط دین کوک بازیگر و کمدین مشهور سازماندهی شده بود با حضور برخی از سلبریتی های سرشناس هالیوود مانند جولیا رابرتس، متیو مک کانهی، شایا لباف، هنری گولدینگ، جیمی کیمل، مورگان فریمن، جان لجند، ری لیوتا و شان پن اجرا خواهد شد. قرار است که جنیفر آنیستون نیز با شوهر سابقش برد پیت در این اجرا شرکت داشته باشد که عواید مالی آن صرف فعالیت های مقابله با کرونا خواهد شد.

اولین همکاری برد پیت و جنیفر آنیستون پس از جدایی

در بیانیه ای که توسط کوک منتشر شده در مورد علت به تعویق افتاده این دور میز خوانی چنین آمده است: «می خواهیم بهترین شب سرگرمی ممکن را ارائه دهیم و برای دو سازمان فوق العاده پول جمع کنیم. مشکلات تکنیکی قابل رفع نبودند. کلاس به زودی برگزار خواهد شد».

اولین همکاری برد پیت و جنیفر آنیستون پس از جدایی

اوایل هفته جاری بود که کوک در مصاحبه با مجله People قول داده بود که برد پیت و جنیفر آنیستون در جریان این دور هم خوانی مجازی همبازی خواهند شد: «می توانم به شما بگویم که آن ها را روی صفحه نمایش با هم خواهید دید». و البته این تمام ماجرا نیست و کوک در مورد اینکه چطور توانسته چنین برنامه پرستاره ای را ترتیب دهد گفته است.

اولین همکاری برد پیت و جنیفر آنیستون پس از جدایی

وی تصریح کرده است: «در ابتدا اسم گروهی از سلبریتی ها را بردم و خوش شانس بودم که به سرعت برخی از این نام ها را جذب کردم. جنیفر آنیستون بسیار لطف کرد و همچنین سو گانگ هو. جولیا رابرتس در اولین یا دومین هفته وارد شد و بعد از ده روز فهمیدم که این موضوع می تواند فراتر نیز برود. در مورد انتخاب بازیگران و اینکه می خواستیم چطور ترکیبی باشد، انتظاراتی وجود داشت که چه نوع افرادی باید کدام نقش را بازی کنند اما حقیقت ماجرا این بود که گفتیم بیایید تنوع را اجرا کنیم و غیرمنتظره باشیم. دور هم خوانی زنده احترام گذاشتن به یک داستان مکتوب است». تاریخ انتشار دور هم خوانی داستان فیلم Fast Times at Ridgemont High بزودی اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نامه های عاشقانه برد پیت ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند

با تمامی روابط عاشقانه برد پیت قبل از ازدواج با آنجلینا جولی آشنا شوید

منبع: harpersbazaar
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود