۴ باور غلط درباره دوره های آموزش سئو

۴ باور غلط درباره دوره های آموزش سئو

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

آموزش سئو نیز همانند دیگر آموزش ها ممکن است ابهامات و باورهای اشتباهی را در پی خود برای کاربران داشته باشد. باورهایی که به غلط در ذهن آن ها ایجاد شده است. قطعا هر کاری با دشواری ها و مشکلات خاص خود روبرو است. در این مورد شکی نیست اما روشن شدن برخی موضوعات می تواند، شک و شبهه های مربوط به آن را از بین ببرد. در ادامه سعی داریم ۵ باور غلطی که در بین کاربران رواج پیدا کرده است و باعث شده است که این افراد هیچگاه سئو را برای توسعه کسب و کار خود استفاده نکنند.

قطعا همه ما میدانیم که هر راهکاری که باعث افزایش بازدید وب سایت به صورت کاملا واقعی شود، بازدهی های فوق العاده ای را برای شما به همراه خواهد داشت. بازدهی های که منجر به افزایش درآمد چند ۱۰ برابری، افزایش بازدهی وب سایت، فروش چند ۱۰ برابری و … می شود.

آیا واقعا یادگیری سئو برای شما مفید است یا مضر؟

آیا یادگیری اصول سئو و هزینه کردن برای آن، کار بیهوده ای است؟

ما در این مقاله به سوالات و باورهای غلط مربوط به دوره آموزش سئو را برای شما بررسی می کنیم:

هزینه های بالای دوره های آموزش سئو

برای یادگیری سئو دوره های مختلفی وجود دارد که هر کدام بسته به تعداد سرفصل هایی که آموزش می دهد، قیمت های متفاوتی وجود. هر چند که بسیاری محتوا ناب سئو به صورت رایگان در اختیار کاربران توسط وب سایت های بزرگ سئو همانند نیوسئو، وبسیما، میزفا و … قرار گرفته است. قطعا می دانید برای یادگیری یک حرفه خاص، باید هزینه کنید و این هزینه با اولین کاری که شما انجام دهید، قطعا به جیبتان برمی گردد. این یک اصل مهم در زندگی است. همیشه اساتید سئو به کاربران خود می گویند که اول محتوای رایگان سئو را مطالعه و بررسی کنید، اگر به این موضوع علاقه مند شدید، اگر به این نتیجه رسیدید که سئو سایت، می تواند کسب و کار شما به طور شگفت آوری، توسعه دهد و باعث افزایش درآمد شود. آنجاست که باید در پی انتخاب یک دوره آموزش سئو مناسب باشید.

به عنوان مثال اگر شما یک فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی دارید، متوجه می شوید که اگر ترفندی باشد که بازدید شما از ۱۰۰ نفر در روز به ۱۰۰۰ نفر در روز برسد و همین طور فروش شما از ۱۰ کالا به ۱۰۰ کالا در روز رسانده شود، هزینه ای که برای آموزش سئو در نظر گرفته اید به طور کامل به شما برمی گردد که هیچ، آنگاه می توانید سود کلانی را نیز دریافت کنید.

نیوسئو درباره دوره آسمان خراش فوق حرفه ای خود و توانمندی دانشجویان پس از دورهف این گونه نکاتی را بیان کرده است:

((این دوره آموزش سئو سایت شامل ۴ سرفصل اصلی آموزش سئو در سراسر جهان یعنی تولید و سئو محتوا، ساخت و تحلیل بک لینک، تحلیل Search Console و بهینه سازی سورس سایت ها است که اطلاعات مهم و تاثیرگذار هر قسمت در ادامه آمده است.))

توانمندی های دانشجویان، پس از دوره:

 • تبدیل شدن به مشاور و کارشناس برتر سئو
 • تبدیل شدن به تحلیلگر سئو
 • راه اندازی کسب و کار جدید و پردرآمد اینترنتی
 • استخدام در تمامی سایت ها و شرکت های برتر اینترنتی ایران
 • توانایی کسب درآمد میلیونی از اینترنت در هر زمان و هر مکان
 • بالا آوردن عبارات کلیدی پررقابت و برتر به رنک یک گوگل
 • رفع عیوب کامل Search Console و ستاره دار کردن محتوا در گوگل
 • افزایش ورودی گوگل هر سایتی به میزان ۵۰ برابر قبل
 • آمادگی برای شرکت در دوره فوق حرفه ای سئو و تبدیل شدن به کارشناس سئو
 • تخصص در بحث تحلیل و شناسایی تاثیرات الگوریتم های گوگل
 • توانایی عکس العمل مناسب در زمان الگوریتم های جدید گوگل

کامل نبودن سرفصل های آموزشی سئو

برخی بر این باور اند که استادان سئو، همه آموزشات لازم را به شما ارائه نمی دهند. این کاملا اشتباه است. یک استاد سئو همیشه دوست دارد که موفقیت دانشجوی خود را ببیند و برایش قطعا جذابیت زیادی دارد که وب سایت دانشجوی خود را در لینک های اول نتایج گوگل ببیند. نیوسئو یکی از برندهای آموزش سئو در کشور، در بخشی از وب سایت خود، نام دانشجویان موفق خود به همراه وب سایتشان را که با آموزش سئو به درآمدهای چند ۱۰۰ میلیونی رسیده اند را، قرار داده است.

پس این یک باور اشتباه است که سرفصل های دوره آموزش سئو برای رسیدن به لینک های اول گوگل، کامل نیست.

سئو سایت هزینه بر است

سئو سایت قطعا هزینه بر است. این نکته ای است که همیشه در دوره های یادگیری سئو به دانشجویان، خواهیم گفت اما هزینه ای که خیلی سریع چندبرابر برای شما سود داشته باشد، هزینه به حساب نمی آید. اگر شما به درستی از تکنیک های سئو سایت استفاده کنید. اگر مراقب تکنیک های سئو کلاه سیاه باشید و در کنار آن به عنوان مثال برای رپورتاژ آگهی یا بنر آگهی در وب سایت های بزرگ، هزینه کنید. قطعا بعد از مدتی که بازدید وب سایت شما چند ۱۰ برابر افزایش پیدا کرد، متوجه می شوید که این هزینه کرده بیهوده نبود و برای شما نیز سودآوری به همراه داشته است.

سئو سایت همیشه موفق نمی شود

هر کاری اگر به درست و با توجه به اصول آن، انجام نگیرد، قطعا به موفقیت نمی رسد. تک تک نکاتی که در دوره های آموزشی سئو به شما گفته می شود، اهمیت دارد. چون گوگل زمانی که می خواهد به شما رتبه دهد، شما را با رقبایتان مقایسه می کند، کافیست رقبای شما اصولی تر وب سایت خود را بهینه سازی کرده باشند. آنجاست که رقیب از شما سبقت گرفته و حجم انبوهی از کاربران به سمت او، می روند. پس باید به صورت اصولی سئو را آموزش ببینید تا همیشه موفق شوید. اکنون بهترین زمان است که با تحقیقات کامل یک دوره آموزش سئو مناسب را انتخاب کرده و به صورت کاملا اصولی وب سایت خود را از پایه بهینه سازی کنید.

این باورهای اشتباه دانشجویان زیادی را مانع ثبت نام در دوره های سئو کرده است. اما اکنون که این مسائل برای شما روشن شد، بهتر است برای یک شروع فوق العاده، آموزش سئو را انتخاب کنید.

بدون نظر

ورود