کل کل های دربی ادامه دارد؛ افشاگری اینستاگرامی «یحیی» حذف شد

کل کل های دربی ادامه دارد؛ افشاگری اینستاگرامی «یحیی» حذف شد

زمان برگزاری بازی های استقلال و پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا ۲۰۲۰ از اواخر شهریور است. با این حال، کری خوانی دربی پایتخت تمامی ندارد.

روز ۴شنبه ۵ شهریور ۹۹، دربی حساس پایتخت برگزار شد که استقلالی های تهران را در روز پرحادثه و بی تماشاگر آزادی، با ضربات پنالتی، راهی فینال جام حذفی کرد. با برتری آبی پوشان مقابل پرسپولیسی ها که قهرمانی لیگ برتر را برای چهارمین بار پیاپی از آن خود کرده بوند، مصاف استقلال و تراکتور تبریز دیدنی خواهد بود.

در پی شکست پرسپولیس از استقلال در دربی نیمه اول سال ۹۹، کری خوانی هواداران و حتی کادر فنی دو تیم در شبکه های اجتماعی افزایش یافته است. وریا غفوری، کاپیتان استقلالی ها در پستی جنجالی در توییتر نوشت که ما فقط یک تیم را نبردیم، یک قدرت را شکست دادیم. پستی که بازتاب های زیادی پیدا کرد.

اما پست جنجالی مربوط به دربی را یحیی گل محمدی در اینستاگرامش منتشر کرد که لحظاتی پس از انتشار، آن را به دلایلی حذف کرد. تصویر اینستانوشته جنجالی یحیی گل محمدی که بازتاب های بسیاری در رسانه ها پیدا کرد و ما را با متن و حاشیه دربی و پشت صحنه دربی دیروز آشنا می کند، در زیر مشاهده ارائه شده است.

دربی ۹۹

تصویر اینستانوشته یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیسی ها پس از بازی جنجالی ۴شهریور ۹۹ سرخابی های پایتخت

دربی ۹۹

تصویر صفحه اول روزنامه رسمی باشگاه پرسپولیس در روز پس از شکست سرخ پوشان پایتخت

در اینستانوشته جنجالی یحیی گل محمدی که ساعتی پس از انتشار، حذف شد، به نوعی افشاگری یحیی علیه برخی از برنامه های پرسپولیسی ها در آستانه دربی و آستانه بازی های آسیایی این تیم به چشم می خورد.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس پس از شکست در دربی و حذف از جام حذفی، پستی در اینستاگرامش منتشر و پس از مدتی آن را حذف کرد. حال گل‌محمدی در اقدامی عجیب‌تر، تمام عکس هایش را در اینستاگرام پاک کرده و حتی تصویر پروفایل خود را هم تغییر داده است تا بیشتر از قبل به شایعه رفتنش از پرسپولیس دامن بزند.

شجاع خیلی زاده نیز عکس زیر را منتشر  کرد.

۲۴ ساعت پس از باخت پرسپولیس به استقلال در نیمه نهایی جام حذفی، خبر جدایی یحیی از تیم پرسپولیس و جایگزین شدن استیلی به جای او رسانه ای شد که با تکذیبیه روابط عمومی پرسپولیس همراه شد. در خبرها آمده بود احتمالا او به سپاهان اصفهان برود. اگر چه به نظر نمی رسد سرمربی قهرمان پرسپولیسی ها، این تیم را به مقصد یک تیم داخلی ترک کند.

زمان برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس

تصویر پست اینستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس پس از برگزاری دربی ۹۹

زمان برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس

پست صفحه اینستاگرام رسمی استقلالی ها پس از برد دربی ۹۹

زمان برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس

فرهادی مجیدی، کاپیتان اسطوره ای سابق استقلالی ها و سرمربی فعلی که جایگزین استراماچونی شد و توانست این تیم را به نایب قهرمانی لیگ برتر برساند، اکنون در آستانه یک فینال مهم قرار گرفته که در صورت پیروزی، شانس دوباره برای جدال با پرسپولیس در مسابقه جام قهرمانان لیگ برتر و حذفی پیدا می کند. فرهاد مجیدی ۳۶۰ پست به اشتراک گذاشته و۲ میلیون دنبال کننده دارد.

زمان برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس

اینستانوشته سید حسین حسینی پس از پیروزی در دربی ۹۹

دروازه بان آبی پوشان (سید حسین حسینی) هم پس از پیروزی در مسابقه دربی ۴شنبه نوشت که اگر تنها شویم،‌باز خدا هست. پست او با لایک نوید محمد زاده و میلاد زکی پور نیز همراه شد که در عکس بالا مشاهده می کنید.

زمان برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس

عکس روزبه چشمی پس از اتمام دربی دیروز که بی حاشیه بود

پست روزبه چشمی مدافع استقلالی که غایب بزرگ آبی پوشان در دربی دیروز بود، با لایک میثم مجیدی و وحید شمسایی روبرو شد.

زمان برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا ۲۰۲۰

دوشنبه ۲۴ شهریور ۹۹ استقلال ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف الوحده امارات می رود و یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹، باید به مصاف الشرطه عراق برود که این بازی نیز در ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ۳ پخش می شود. بازی مهم استقلال با الاهلی عربستان روز ۲ مهر ساعت ۱۹:۳۰ است.

پرسپولیس هم باید جمعه ۲۸ شهریور به مصاف التعاون عربستان رفته که بازی ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می شود. دوشنبه ۳۱ شهریور هم ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف الدحیل می رود. سومین بازی پرسپولیس نیز ۵شنبه ۳ مهر ۹۹ ساعت۲۲:۳۰ در مقابل شارجه امارات برگزار می شود.

طبق اعلام سازمان خصوصی سازی، عرضه اولیه سهام باشگاه استقلال و پرسپولیس، در هفته های آینده در فرابورس ایران انجام می شود و پس از نیم قرن، هواداران دو باشگاه پرطرفدار پایتخت، به آرزوی خود مبنی بر سهامداری باشگاه خواهند رسید.

امیدواریم با بزرگ تر شدن ضریب نفوذبورس در ایران و ورود شرکت های استارت آپی و باشگاه های ورزشی، شبکه اختصاصی تلویزیونی بورس نیز توسط رسانه ملی راه اندازی شود که خواسته ۶۰ میلیون دارنده کد بورس در ایران است تا اخبار مجامع را به صورت زنده و مستقیم مشاهده کرده و در جریان تحولات بازار سرمایه کشور قرار بگیرد.

بدون نظر

ورود