زیر گرفتن عزاداران در شهر قدس توسط راننده مست + ویدیو

زیر گرفتن عزاداران در شهر قدس توسط راننده مست + ویدیو

روز گذشته ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که جمعی از عزاداران امام حسین (ع) را در خیابان های شهر قدس در حال عزاداری نشان می داد که ناگهان یک خودرو پژو ۴۰۵ وارد مسیر آن ها شده و تعدادی از آن ها را زیر می گرفت که باعث مصدومیت چندین نفر از عزاداران حاضر در صحنه شد. در ادامه با دستگیری راننده مشخص شد که وی مست بوده و دیگر سرنشینان خودرو نیز متواری شده اند. سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به حادثه شب گذشته در شهر قدس تصریح کرد:

شب گذشته و مصادف با شب عاشورای حسینی، یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ که راننده آن مست نیز بود، به سمت یک هیأت عزاداری در میدان بهاران شهرقدس رفت و تعدادی از عزاداران را زیر گرفت. وی در مورد جزییات حادثه افزود: خودرو سواری پس از آن به سمت میدان مصلی شهرقدس رفت و در این نقطه نیز تعدادی از شهروندان را زیر گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران بیان کرد: سایر افراد حاضر در خودرو متواری شدند و پس از تعقیب و گریز راننده مست در بلوار امام حسین (ع) شهر قدس توسط پلیس دستگیر شد. سرهنگ سرپناه افزود: این حادثه در دست بررسی قرار دارد و آمار دقیقی از تعداد مصدومان در دست نیست اما طبق بررسی‌های اولیه تعداد مصدومان ۶ نفر بود که به طبع افزایش خواهد داشت. به گفته معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران، تحقیقات در مورد این حادثه و انگیزه راننده مست همچنان ادامه دارد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • محمد حسین شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

  حالا کاری ندارم به این یارو که به هزار دلیل مستقیم و غیر مستقیم مست کرده امروز، چه بسا خیلیا دیروز مثل این اقا به لج از این کارا و بدترشو کردن، اما چرا باید به خاطر یه مراسم مذهبی کل کشور تعطیل بشه، خیابونا بسته باشن، دکترا نباشن، ادارات تعطیل، بانک تعطیل، اونم نه یک روز…
  من خودم دیروز مادرم مریض بود، نه یه داروخانه باز بود، نه یه دکتری پیدا میشد، بیمارستانم رفتیم گفتن دکترا نیستن، خب چه وضعشه مملکتو اینجوری تعطیل میکنید، امام حسین والا زنده بود خودش هنگ میکرد از اینهمه نفهمی، مگه اون نیومد بگه خدمت درست کنید به خلق الله، موندم زنجیر زدن تو سر و کله و خیابونارو بستن و صدای زیاد اسپیکرها چیرو میخواد درست کنه، فقرو، اقتصادو، بدبختی مملکتو، شکم گشنه مستضعفو؟!
  خلایق الحق هرچه لایق …

  • SINA شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

   محرم برای مردم ایران شده تفریح. با عزاداری و تو سر خودشون زدن تفریح می‌کنن.