تازه ترین اعترافات کیوان امام وردی، شکارچی دختران دانشجو

تازه ترین اعترافات کیوان امام وردی، شکارچی دختران دانشجو

مرد جوانی که به اتهام آزار دختران دانشجو در تهران دستگیر شده در نخستین بازجویی‌ ها انگیزه ی خود از ارتباط با دختران جوان را هیجان عنوان کرده است.

چندی قبل هشتگی در فضای مجازی به راه افتاد که در آن دختران و زنانی را که مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند تشویق کرد تا پرده از این ماجرا بردارند. به دنبال این هشتگ بود که سریال آزار و اذیت های مردی به نام کیوان امام وردی از سوی قربانیان یکی یکی برملا شد و هر دختر با انتشار ماجرایی راز آزارهای خود از سوی این جوان را فاش کرد. آن ها مدعی شدند پس از آشنایی با این پسر و رفتن به خانه ی وی با خوردن مشروبات الکلی بیهوش شده و قربانی جنایت سیاه او شده‌ اند.

تازه ترین اعترافات کیوان امام وردی

بدین ترتیب پرونده‌ ای در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تشکیل شد و به دستور بازپرس روح الله رضاپور گتابی، متهم دستگیر شد.این متهم ۳۳ ساله لیسانس باستان‌ شناسی دارد و در مغازه ی کتابفروشی دوستش مشغول به کار بود.

وی همچنین علاوه بر باستان‌ شناسی علاقه ی زیادی به بومگردی دارد و تورهای گردشگری نیز برگزار می‌ کرد. متهم در بازجویی‌ ها مدعی شده که با قربانیان خود در فضای مجازی آشنا شده و آن ها با پای خود به خانه‌ اش آمده‌ اند و فقط به خاطر هیجان این کارها را انجام داده است و هیچ تنفری از زنان نداشته است.

متهم گفت در تمام موارد سعی داشته که به سوژه‌ هایش علاقه‌ مند نشود. او تنها دل به یک دختر بسته بود که با گذشت یک سال از رابطه‌ شان به دلیل اختلافات معمولی این رابطه پایان یافته بود.

بازپرس پرونده متهم را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کرده است و تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی‌ ها و اتهامات وی ادامه دارد. پلیس به شاکی‌ ها این اطمینان را داده‌ که بدون ترس از اینکه به خاطر شرب خمر یا رابطه ی نامشروع مورد اتهام قرار بگیرند برای شکایت از این فرد به پلیس مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

جزییاتی از ادعای تجاوز سریالی کیوان امام‌ وردی به دختران دانشگاه تهران [دستگیر شد]

بیانیه «آیدین آغداشلو» درباره اتهامات تجاوز جنسی توسط «سارا امت علی»

سریال اتهامات تجاوز جنسی به «محسن نامجو» رسید و او هم تکذیب کرد

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۹ نظر

ورود

 • امین شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

  یه مشت دختر هر…
  انتظار داشتن پسره بهشون وفادار بمونه یا باهاشون ازدواج کنه
  بعد که دیدن اینطوری نشده، رفتن شکایت کردن
  مهمترین فرق دخترای امروز با ماماناشون ،۳۰ سال پیش که هم سن و سال الان اینا بودن،حجب و شرم و حیاست. همون مامانا هم اگه الان بودن مثل دختراشون میشدن
  جامعه ، زنا رو بی حیاتر و مردا رو بیغیرت تر کرده نسبت به گذشته
  و دلیلشم ،اینترنت،ماهواره،شبکه های پو…،سایت های پو…، شبکه های اجتماعی،یاهو مسنجر، ویچت، بیتاک، وایبر، اینستاگرام،تلگرامو…..
  و حتی شبکه های اجتماعیه داخلیه
  این یه رونده که داره همینطور پیش میره
  جنبش فمنیسم از برابری حقوق زن و مرد شروع شد، الان به هزار گند و کثافت کاری کشیده شده به اسم حقوق زن
  زنای یه جامعه اگه بد بشن، اثر تخریبش خیلی بیشتر از اینه که مردای جامعه بد بشن

  • محمد حسین شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

   بخش اعظمی از حرفاتون کاملا درسته، کاملا.
   البته بیشتر تو قالب شعاره این جنبش ها و جوگیری ها، در عمل همه میدونن کیفیت زندگیا به شدت پایین اومده، زنا زنانگی شونو از دست دادن، ارزش های مرد هارو دنبال می‌کنند که پول و پوزیشن و استقلال هست، البته اصلا بد نیست زنا هم دنبالش باشند ولی وقتی جوری بشه که اینارو نداشته باشند حال بدی پیدا میکنند یعنی تله ی روانی، یعنی درگیر مدیا شدن، یعنی بی ارزشی پیدا کردن یعنی نفهمیدن فهم موجودیت زن، البته و صد البته ما جامعه بیماری هستیم، مردهامونم به شدت بیمار جنسی اند، درگیر مدیا و شلوغی ها و دروغای فریبنده اش شدند
   میخوام بگم حاصل اینا یه مارکت خوبی هست، هرچه اشوب تر، این تفاوت ها و گسل ها بیشتر، ثروت صدها مجموعه و … که از بحران بهره میبرند بیشتر میشه.

   امیدوارم زندگی های بهتری داشته باشیم، یکم فاصله بگیریم از این مدیای لعنتی از این تیک تاک از این کپی کاری ها، تقلید….یکم بیشتر کتاب و خوراک روحی داشته باشیم…یکم بهتر مسایل رو هندل کنیم..

 • SINA شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

  نظر یک وکیل:

  متاسفانه در این بین عده‌ای حتی قربانیان را مقصر دانستند!! آن هم به این دلیل که به خانه متجاوز رفته‌اند. اخلاق و منطق می‌گوید که «در همه تجاوز‌ها فقط و فقط متجاوز مقصر است». حتی اگر کسی به قصد رابطه جنسی به منزل شخصی برود ولی آن شخص مانند کیوان او را بیهوش و سپس رابطه جنسی برقرار کند، مرتکب تجاوز شده است. برای شفافیت بیشتر فرض کنید گدایی را در گوشه خیابان می‌بینید، به سمتش می‌روید تا مبلغی را به او بدهید. اما قبل از این اقدام، او به سمت شما حمله‌ور می‌شود، کتکتان می‌زند و قمه را زیر گلو میذارد و می‌گوید پول و رد کن بیاد. اینجا جرم زورگیری رخ داده؟؟؟ قانون و عقل می‌گوید بله… این در حالی‌ست که قربانیان پرونده کیوان با فریب او و صرفا به قصد آموزش و کار به منزلش رفت و آمد داشتند.

  • امین شهریور ۱۱, ۱۳۹۹

   آقای وکیل
   به قصد آموزش و کار؟؟؟؟؟؟؟؟
   مشروب خوردن به قصد آموزش و کار؟
   خونه خالی یه پسر غریبه رفتن به قصد آموزش و کار؟ یا آمی…و حال؟
   همه میدونیم اون پسر گناهکاره، متجاوزه، نامرده و …..همه اینارو میدونیم
   شکی تو اینش نیست
   ولی اون دخترا،
   کسی که میره تو قفس شیر، به نیت تفریح و خوشگذرانی و هیجان و بازی با شیر
   نباید انتظار داشته باشه شیر وایسه نگاش بکنه، شیر میزنه میکشتش
   دخترا یا ساده لوح بودن،که بعیده ، کسی که مشروب میخوره بیشتر به دریده میخوره تا ساده لوح
   یا هر….بودن
   به هر حال چوب کار خودشونو خوردن

   • SINA شهریور ۱۱, ۱۳۹۹

    ابتدا اینکه من وکیل نیستم. نقل قول کردم. دوم اینکه دلیل نمیشه چون شما تا حالا با یه خانم تنها نبودی، بقیه هم نباید تنها باشن. یا چون از نظر شما این موضوع ایراد داره، پس باید از نظر بقیه هم ایراد داشته باشه و انجامش ندن

    • امین شهریور ۱۱, ۱۳۹۹

     حالا مشخص شد چرا اینقدر جوش حرفای وکیلو میزنید، خودت ذینفعی تو این ماجرا
     اولا این که قبلا با خانم تنها بودی، افتخار نیست
     در ثانی فرقه بین اونی که میتونه ولی نمیخواد و اونی که میخواد ولی نمیتونه، فکر میکنی با یه خانم جایی تنها بودن ، عرضه میخواد؟کار خاصیه که اگه کسی بخواد انجامش بده ، نتونه؟ آپولو هوا کردنه که سخت باشه؟
     فکر اینجاشو بکن که اگه تو میتونی با یک خانم تنها باشی، خواهر و مادر خودتم این حقو دارن با یک آقا جایی تنها باشن و نمیتونی برای کاری که خودت میکنی، اونارو منع کنی.

     “یا چون از نظر شما این موضوع ایراد داره، پس باید از نظر بقیه هم ایراد داشته باشه و انجامش ندن”
     پس اگه شما انجامش میدی، پس نمیتونی بگی خانوادت انجامش ندن
     ولی یه سوال، برای امثال شماها انجام دادن این کار تا چند بار مشکلی نداره؟تا چه حد مشکلی نداره؟تا حد رفتن خونه؟ تا حد مشروب خوردن؟ تا حد آهنگ و رقص؟ تا حد….. تا چه حدی؟
     من حدم اینه که دختر و پسر رابطه غیر لازمی اصلا با هم نداشته باشن، حتی یک سلام
     واسه همینه تا حالا با یک خانم تو یک خونه تنها نبودم
     حد شما چیه؟ اصلا کی حدو مرزو تعیین میکنه؟وجدان آدم و یکرنگی و یکرویی آدما
     این که فرض کن، هر کاری کردی اگه خواهر خودتم انجام بده نباید شاکی بشی
     و مهمتر اینکه اگه کسی تو یک جمع بهت گفت خواهرتا دیدم با فلانی تنها از یک خونه میومدن بیرون و شیشه مشروب دستشون بودو …. بگی بله خودمم میدونم،دوست داشته، مشکلش کجاست؟ نه اینکه حاشا کنی یا بری به خواهرت گیر بدی یا هر کار دیگه ای
     و چه لزومی داره اصلا دوتا دختر پسر غریبه تو یک خونه با هم تنها باشن؟ چه کاریه که نمیشه تو محیط عمومی یا دانشگاه یا بیرون یا پارک یا کافی شاپ انجام داد که حتما باید تنها و بدون دوست یا همراه دیگه ای خونه رفت و مشروب خورد؟
     ادمین اگه انصاف داری همشو تایید کن ببینم جواب اینایی که مخالف نظر منن و روشنفکر بازی میخوان در بیارن چیه؟

    • امین شهریور ۱۱, ۱۳۹۹

     ادمین محترم، بعضی وقتا باید رو لبه مرزها رفت و از مرزها صحبت کرد تا آدما الکی حرف نزنن و کاری که تو واقعیت انجام میدنو بگن
     وگرنه حرف قشنگ زدن و لاف زدن راحته

     • SINA شهریور ۱۲, ۱۳۹۹

      ادمین؟!!!

    • امین شهریور ۱۲, ۱۳۹۹

     ادمین پاسخمو تایید نکرد،نمیدونم دلیلش برای این کار چی بوده
     ادمین همینجا بگو چرا کامنتمو تایید نکردی؟ نه توهینی توش بود نه حرف رکیکی،دقیقا کجاش مشکل داشت؟
     الانم دیگه حوصله ندارم یکبار دیگه بنویسم
     فقط اینوبدون تنها بودن با یک خانم نه هنره نه عرضه میخواد، آپولو که نمیخوای هوا کنی.
     و اگه یک پسر این کارو کرده و به نظرش مشکلی نداره، باید به خوانواده خودشم اجازه بده همون کارو بکنن
     فرقه بین اونی که میتونه ولی نمیخواد و اونی که میخواد ولی نمیتونه