نیکول پوتورالسکی ؛ عشق جدید برد پیت که شباهت زیادی به آنجلینا جولی دارد

نیکول پوتورالسکی ؛ عشق جدید برد پیت که شباهت زیادی به آنجلینا جولی دارد

گفته می شود برد پیت ، بازیگر ۵۶ ساله هالیوودی با نیکول پوتورالسکی، ۲۷ ساله، که شباهت زیادی به همسر سابقش، آنجلینا جولی، دارد وارد رابطه شده است. این شایعات پس از آن مطرح شد که روز چهارشنبه گذشته پیت و پوتورالسکی  در فرودگاهی در فرانسه با هم دیده شدند. شاهدان عینی می گویند که این دو مانند دو نوجوان عاشق دست های همدیگر را در فرودگاه گرفته بودند و سپس به شاتو میراوال، عمارتی که پیت همراه با همسر سابقش جولی در سال ۲۰۱۱ به قیمت ۶۷ میلیون دلار خریداری کرده بودند، رفته و تعطیلات هفته گذشته را در این عمارت مجلل گذراندند.

نیکول پوتورالسکی عشق جدید برد پیت

این رابطه عاشقانه جدید برای برد پیت در حالی است که گفته می شود نیکول هنوز رسماً همسر یک رستوران دار ۶۸ ساله به نام رولاند ماری است. بر اساس برخی شایعات، رابطه پوتورالسکی و ماری از نوع ازدواج باز بوده و پوتورالسکی  علیرغم داشتن یک پسر ۷ ساله از ماری با برد پیت وارد رابطه شده است. گفته می شود که برد پیت و نیکول پوتورالسکی تابستان گذشته در یک رستوران در شهر برلین با هم آشنا شده اند. در آن زمان پیت در حال تبلیغ برای فیلم روزی روزگاری در هالیوود بود و همراه با کوئنتین تارانتینو، لئوناردو دی کاپریو و مارگو رابی در آلمان به سر می برد. گفته می شود که نیکول شماره تلفن خود را به پیت داده و چند هفته بعد که برای یک سفر کاری به لس آنجلس آمده بود با وی دیدار کرده است.

نیکول پوتورالسکی عشق جدید برد پیت

نیکول پوتورالسکی عشق جدید برد پیت

رولاند ماری نیز تاکنون اظهارنظری در مورد رابطه نیکول با پیت نکرده و در پاسخ به خبرنگاران گفته که صحبتی در این مورد ندارد. وی که صاحب ۴ رستوران در برلین، از جمله رستورانی که پیت و نیکول در آن با هم آشنا شده اند، است به دوستان و خانواده خود گفته که رابطه بین پیت و نیکول موضوع خاصی نیست. برد پیت سال هاست که رولاند ماری را می شناسد و زمانی که در سال ۲۰۰۹ برای فیلمبرداری فیلم حرامزاده های بی شرف در برلین حضور داشت در رستوران بورشارت با ماری آشنا شد و این اولین باری بود که او و نیکول با هم دیدار کردند، زنی که شباهت زیادی به همسر سابق او دارد.

نیکول پوتورالسکی عشق جدید برد پیت

نیکول پوتورالسکی عشق جدید برد پیت

نیکول پوتورالسکی مدل است و برای سفر کاری بارها به لس آنجلس سفر کرده است. فعالیت یک دهه ای نیکول پوتورالسکی در دنیای مد و فشن باعث شده که وی با چندین برند معروف در آلمان، فرانسه و ایالات متحده همکاری داشته و به همین خاطر اکنون به پنج زبان مختلف صحبت می کند. او اهل برگکامن، آلمان و دارای ریشه لهستانی بوده که یک منطقه صنعتی قدیمی در این کشور است. در صفحه فیسبوک خود، پوتورالسکی گفته که مجرد است و شهر سابق خود را ورشو عنوان کرده است.

بیشتر بخوانید: حقایقی کمتر شنیده شده درباره «برد پیت»، ستاره موفق و جذاب هالیوودی

با تمامی روابط عاشقانه برد پیت قبل از ازدواج با آنجلینا جولی آشنا شوید

 

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود