قرارداد ۱۰۰ میلیون پوندی هری و مگان مارکل با نتفلیکس برای تولید محتوای خانوادگی

قرارداد ۱۰۰ میلیون پوندی هری و مگان مارکل با نتفلیکس برای تولید محتوای خانوادگی

شش ماه پس از خروج از خاندان سلطنتی بریتانیا، دوک و دوشس ساسکس اعلام کرده اند که یک قرارداد بسیار سنگین با سرویس استریمینگ نتفلیکس برای ساخت سریال تلویزیونی، فیلم و برنامه های مربوط به کودکان خود منعقد کرده اند. گفته می شود که مبلغ این قرارداد بیش از ۱۰۰ میلیون پوند بوده و طی چند سال آینده شاهزاده هری و مگان مارکل برای سرویس نتفلیکس برنامه خواهند ساخت. هری و مگان که به تازگی در لس آنجلس ساکن شده اند از برنامه خود برای فعالیت در هالیوود رونمایی کرده و با ثبت یک کمپانی که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده قراردادی سنگین با نتفلیکس بسته اند که شامل ساخت سریال های مستند، فیلم ها، سریال های دارای فیلمنامه ای و برنامه های کودکان می شود.

قرارداد 100 میلیون پوندی هری و مگان مارکل با نتفلیکس برای تولید محتوای خانوادگی

اگر چه این برنامه های مستند خواهند ساخت اما ظاهراً قرار نیست که مگان مارکل به بازیگری برگردد، در حالی که آخرین بازی او حضور در سریال درام Suits در سال ۲۰۱۸ بوده است. هری و مارکل در بیانیه ای که به تازگی منتشر کرده اند چنین می گویند:«تمرکز ما روی تولید محتواهایی است که آگاهی دهنده و همزمان امیدبخش است. به عنوان کسانی که تازه پدر و مادر شده اند، تولید برنامه های خانوادگی الهام بخش نیز برایمان مهم است». آن ها افزوده اند که تولید محتوای آن ها به طور انحصاری برای سرویس نتفلیکس خواهد بود، سرویس استریمینگی که بیش از ۱۹۳ میلیون مشترک در سراسر جهان دارد. مگان و هری از ماه مارس در لس آنجلس ساکن شده و مدتی را نیز در عمارتی متعلق به تایلر پری در بورلی هیلز گذراندند.

قرارداد 100 میلیون پوندی هری و مگان مارکل با نتفلیکس برای تولید محتوای خانوادگی

آن ها در این شهر و در روزهای ابتدایی شیوع کرونا مدتی را به دادن غذا به نیازمندان گذراندند. آن ها در ادامه از گروهی از عکاسان مجلات زرد شکایت کرده و ادعا کردند که پاپاراتزی ها با استفاده از پهپاد سعی داشته اند از پسر آن ها، آرچی، عکس بگیرند، پسریچه ای که در اول ماه می یک ساله شد. هری ۳۵ ساله و مگان ۳۹ ساله در ادامه خانه ای در مونته چیتو به قیمت ۱۴.۷ میلیون دلار خریداری کردند، خانه ای ساحلی که در فاصله حدود یک ساعته در شمال مالیبو قرار داشته و با عمارت های اپرا وینفری و الن دجنرس همسایه است.

قرارداد 100 میلیون پوندی هری و مگان مارکل با نتفلیکس برای تولید محتوای خانوادگی

سرویس نتفلیکس در رقابتی شدید با دیگر سرویس های استریمینگ به سر برده و محتواهای خانوادگی از اهمیت بالایی برای آن برخوردار است. گفته می شود که شاهزاده هری و مگان مارکل در حال ساخت یک سریال انیمیشن هستند که بر روی زنان موفق و الهام بخش تمرکز دارد. هفته گذشته سرویس نتفلیکس یک برنامه مستند با عنوان Rising Phoenix در مورد بازی های پاراالمپیک منتشر کرد که شاهزاده هری در آن حضور داشت.

بیشتر بخوانید: ۱۰ قانون پروتکل سلطنتی که هری و مگان مارکل دیگر مجبور به رعایت‌شان نیستند

در جستجوی آزادی؛ افشاگری‌های جدید درباره علت جدایی هری و مگان مارکل از خاندان سلطنتی بریتانیا

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود