پست اینستاگرامی جدید ریحانه پارسا و احتمال ازدواج دوباره اش

پست اینستاگرامی جدید ریحانه پارسا و احتمال ازدواج دوباره اش

ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر که چند وقتی است به خاطر ازدواج و طلاقش از مهدی کوشکی و انتشار تصاویرش با روزبه بمانی به چهره جنجالی شبکه های اجتماعی تبدیل شده  با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر عاشق شدنش را منتشر کرده.

او همراه با عکسی از خود این متن ادبی را منتشر کرده است:

من از مهر آغاز میشود؛

مهر یعنی تو، تو یعنی همه

همانطور که در خبرها خواندید چندی پیش تصویری از ریحانه پارسال و روزبه بمانی (خواننده جوان کشورمان) در خودروی شخصی خانم پارسا منتشر شد و شایعه ارتباط این دو سلبریتی در ذهن بسیاری شکل گرفت. خانم پارسا در واکنش به انتشار این تصویر اظهار داشت که فردی با قصد اخاذی از ما این فیلم ها را ضبط کرده و حتما از او شکایت می کند. او همچنین توضیح داد که بعد از یک قرارکاری دیروقت مشغول بازگشت به خانه بوده و آقای بمانی را سوار کرده است.

در همین رابطه سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در این خصوص گفت: خانم ریحانه پارسا تا این لحظه شکایتی مبنی بر شایعه سازی و انتشار تصاویر ارائه نکرده و پلیس فتا چنین شکایتی دریافت نکرده است.

با این حال سرهنگ پاشایی خاطرنشان کرد اگر ریحانه پارسا نیز در این زمینه شکایتی تنظیم کند، دادسرای ناحیه ۳۱ و پلیس فتا قطعا رسیدگی می کند و اگر هر شخصی را در این زمینه به عنوان مظنون معرفی کند قطعا احضار خواهد شد و شخص باید پاسخگوی فعل مجرمانه خود باشد. قانون گذار این اقدام را جرم تعریف و برای آن مجازات و جریمه نقدی تعریف کرده است و برای شخصی که به این وسیله فضای خصوصی افراد را خدشه دار کرده است اعمال خواهد شد.

خانم پارسال که با خبر ازدواج و طلاقش از مهدی کوشکی به شخصیت جنجالی اینستاگرام بدل شده بود چندی پیش در واکنش به خبر تغییر جنسیت محمد رضا فروتن با انتشار پستی در صفحه شخصی اش گفت: خبرهای دیگران انقدر جذاب است که ما در سیاهی فید می شویم. حاشیه تو را به بغلی می سپارم خدانگهدار

در همین حال مهدی کوشکی که پیشتر مدعی شده بود زن با لباس سفید به منزل شوهر می رود و با کفن از آن خارج می شود بعد از علنی شدن خبر جدایی اش تصویر تازه ای از خود منتشر کرده که او را با چهره ای جدید نشان می دهد.

 

 

دیدن این ویدیو را به شما توصیه می کنیم:

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • مرجان شهریور ۱۹, ۱۳۹۹

    توی لید نوشتید ریحانه پارسال