دیدار با متین عزیزپور، هنرپیشه نقش عیسی در سریال خواب و بیدار

دیدار با متین عزیزپور، هنرپیشه نقش عیسی در سریال خواب و بیدار

متین عزیزپور متولد هجدهم مهر سال ۱۳۷۲ در تهران است. او هنرپیشه جوان سینما و تلویزیون بوده و بیشتر به دلیل نقش هایی که در دوران کودکی در سریال های مطرح دهه هشتاد بازی کرده، شناخته می شود.

متین عزیزپور بازیگر نقش عیسی در سریال خواب و بیدار از سریال های محبوب دهه هشتاد شمسی بود. هم چنین در فیلم هم نفس، شاهد نقش آفرینی خوبی از متین عزیز پور بودیم.

متین عزیزپور فرزند دوم خانواده است و خواهری به نام مهدیس داد. متین عزیز پور از شش سالگی در فیلم ها و سریال های تلویزیونی حضور داشت. فیلم دزدان حلیه گر به کارگردانی کریم هاتفی نیا، فیلم مادر زن سلام به کارگردانی خسرو ملکان در سال ۱۳۸۵، فیلم کمین به کارگردانی سارا صولتی محصول سال ۱۳۸۴، فیلم چشمان جان مالکوویچ به کارگردانی سارا صولتی در نقش سام، کودکانه در سال ۱۳۸۱ و هم نفس در سال ۱۳۸۲ از فیلم های متین عزیز پور است.

متین عزیز پور در سریال های تلویزیونی به نام: ورثه آقای نیکبخت به کارگردانی مرضیه برومند، روشن تر از خاموشی به کارگردانی حسن فتحی و سرزمین رویاها به کارگردانی مسعود آب پرور نیز حضور داشت.

متین عزیز پور
متین عزیزپور در ۲ قاب کودکی و جوانی

متین عزیز پور در نقش عیسی در سریال خواب و بیدار که سال ۱۳۸۰ از شبکه اول سیما پخش شد و از شهریور ۱۳۹۹ دوباره در شبکه آی فیلم بازپخش می شود، بازی کرده بود. متین عزیز پور در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده (در نقش عبدالله پلنگ)، در کنار رویا نونهالی ( در نقش ناتاشا)، لادن طباطبایی (در نقش سودابه جلالی)، کامران تفنی (در نقش داماد عبدالله) و لیلا برخورداری (در نقش کبری) نقش آفرینی کرده بود که با استقبال مخاطبان همراه شد.

متین عزیزپور
متین عزیز پور در سن ۲۵ سالگی
متین عزیزپور
تصویر مصاحبه ای که یکی از نشریات دهه هفتاد شمسی با متین عزیزپور در سن ۹ سالگی انجام داد
متین عزیزپور
متین عزیزپور در رسانه های دهه هشتاد شمسی
متین عزیزپور
متین عزیزپور در سریال هم نفس نیز هم بازی رویا نونهالی بود
متین عزیزپور
چهره متین عزیزپور در سریال خواب و بیدار شبکه اول سیما در سال ۱۳۸۱ شمسی

متین عزیز پور چند سالی است که در اینستاگرام فعالیت دارد و ۸۰ پست به اشتراک گذاشته و ۲۱ هزار دنبال کننده دارد. صفحه اینستاگرام متین عزیز پور در نقش عیسی در سریال خواب و بیدار در نشانی @mainaziipour دنبال کنید. وبلاگ متین عزیز پور در نشانی: matinazizpour.blogfa.com در دسترس است.

متین عزیز پور
تصویری از اینستاگرام سارا صولتی که او را در کنار آرات حسینی نشان می دهد

متین عزیز پور در اینستاگرامش، صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس، رئال مادرید و سارا صولتی را دنبال می کند. سارا صولتی رمان نویس است و از دوستان متین عزیز پور محسوب می شود. امیدواریم شاهد نقش آفرینی های دوباره متین عزیزپور در سریال ها و فیلم های سینمایی ایران عصر ۱۴۰۰ شمسی باشیم.

بدون نظر

ورود