«گیلدا» به روایت «مهناز افشار» از آلمان

«گیلدا» به روایت «مهناز افشار» از آلمان

مهناز افشار هنرپیشه سینما و تئاتر که برای داوری مسابقه استعدادیابی پرشیا گات تلنت به استکهلم سوئد رفت و پس از جدایی از همسرش در یکی از شهرهای آلمان زندگی می کند، اخیرا با انتشار پستی در اینستاگرامش، خبر از اکران آنلاین فیلم گیلدا از آخرین فیلم های سینمایی وی در دهه نود شمسی داد. فیلم سینمایی گیلدا به کارگردانی کیوان علی محمدی و امید بنکدار، ملودارم اجتماعی محصول سال ۱۳۹۵ است و مهناز افشار از هنرپیشه های اصلی این فیلم محسوب می شود.

مهناز افشار در روزهای اخیر بخش هایی از فیلم گیلدا را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. او بخشی از دیالوگش در این فیلم : گیریم که رفتیم را نیز در یک پست، به اشتراک گذاشت که با صدها هزار بازدید و کامنت هوادارانش نیز همراه شد.

فیلم گیلدا
تصویری از اینستانوشته مهنار افشار درباره اکراین آنلاین فیلم گیلدا

مهناز افشار پس از اتمام فعالیت در مسابقه پرشیا گات تلنت، سوئد را به مقصد آلمان ترک کرد و اکنون در شهر دولسدورف این کشور سکونت دارد. تصاویری از استایل های مهناز افشار در این شهر زیبا آلمان را در عکس زیر مشاهده می کنید.

فیلم گیلدا
تصاویری از آلمان گردی های تابستانی مهناز افشار

گیلدا فیلمی به کارگردانی کیوان علی محمدی و امید بنکدار و نویسندگی علی اکبر حیدری است. محصول سال نود و پنج بوده و داستان یک دختر به نام گیلدا است. گیلدا خانم، صاحب یک رستوران به نام سپید است.

او یک شب سخت را در پیش دارد و برای نجات زندگی خود وقت کمی دارد. موسیقی فیلم گیلدا محصولی از بامداد افشار بوده و مخاطب را در مدت ۸۴ دقیقه با انواع و اقسام استایل ها و گریم های مهناز افشار آشنا می کند. هم بازی های مهناز افشار در فیلم گیلدا که از ۲۲ شهریور ۹۹ از طریق فیلیمو و نماوا اکران آنلاین شده است عبارتند از: حامد کمیلی، سیاوش مفیدی، هادی حجازی فر، حمید رضا پگاه، رضا شفیعی جم، مرتضی اسماعیل کاشی و سعید چنگیزیان و فرخ نعمتی.

گیلدا
تصویری از سکانس فیلم گیلدا با بازی مهناز افشار

مهناز افشار در گیلدا در نقش یه گرداننده کافه ظاهر می شود. ارمغان، شبانه و شبانه روز، ۳ اثر مشترک کارگردان فیلم گیلدا است. حضور چند شخصیتی مهناز افشار در گیلدا یکی از نقاط قوت فیلم از سوی منتقدان بیان شده است. البته گیلدای چادی با لهجه ترکی، خیلی به مذاق منتقدان خوش نیامده است.

مهناز افشار با بیش از ۱۲ میلیون دنبال کننده، پرمخاطب ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد. بخشی از لوکیشین فیلمبرداری فیلم گیلدا با بازی مهناز افشار در خیابان نلسون ماندلا تهران بازی شده است که با بازدید مدیرعامل بنیاد فارابی هم همراه شده بود.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود