بهرام نازمهر، خواننده جوان پاپ درگذشت

بهرام نازمهر، خواننده جوان پاپ درگذشت

بهرام نازمهر متولد بیست و ششم مرداد ماه سال ۱۳۵۶ در شهر شوش است. اینستاگرام بهرام نازمهر در نشانی bahram_nazmehr قرار دارد. او پیش از مرگ، ۴۸۷ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود و قریب به ۲۱ هزار دنبال کننده داشت. اکنون تصاویر درگذشت بهرام نازمهر توسط ادمین جدید به اشتراک گذاشته شده که جزییاتی درباره مراسم ختم این هنرمند فقید جوان ایران است.

بهرام نازمهر را باید به فهرست هنرمندان و شخصیت هایی که در ۸ ماه اخیر به دلیل بیماری کرونا از میان ما رفتند اضافه کنیم.

مراسم خاکسپاری بهرام نازمهر روز دوشنبه ۳۱ شهریور ۹۹ در محل گلزار شهدای فم برگزار می شود. بهرام نازمهر خواننده جوان پاپ ایران، یکشنبه ۳۰ شهریور پس از یک دوره تحمل بیماری ناشی از ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در بیمارستانی در تهران درگذشت. موزیک ویدیوهای پایان تنهایی ,اشک شوق, آروم جونم ,بهار و بهشت ,شرط انسان بودن، و چند اجرای آیینی و ملی و … از آثار هنرمند فقید ایرانی است. هوای گندم، با هم و گل های شهر ازکارهای ارزشمند بهرام نازمهر بود.

بهرام نازمهر

پایان بهرام نازمهر با انتشار پست اینستاگرامی مربوط به آگهی ترحیم وی که امروز ۳۱ شهریور ۹۹ ارسال شد

بهرام نازمهر

۸ ماه پیش مرحوم بهرام نازمهر با انتشار پست بالا در وصف همسرش نسرین مسعودی نوشت: تمام زندگی من در تو خلاصه می شود

بهرام نازمهر

تصویر اینستاگرام بهرام نازمهر پس از اعلام فوت همسرش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا

بهرام نازمهر هنرمند فقید ایرانی چند هفته پیش در برنامه زنده رود که کاری از سیمای استان اصفهان بود حضور یافت و با استقبال مخاطبان نصف جهانی روبرو شد. بهرام نازمهر پیش از ابتلا به کرونا به همراه یک دختر و یک پسرش به تفرش رفته بود.

بهرام نازمهر

تصویری از پسر و دختر بهرام نازمهر هنرمند فقید پاپ ایران که اوایل تابستان ۹۹ به تفرش رفته بود

بهرام نازمهر

بهرام نازمهر اوایل سال ۹۹ به متل قو رفته بود

هفت ماه پیش یعنی اواخر زمستان ۹۸ مرحوم بهرام نازمهر در برنامه چراغانی شبکه ۳ حضور یافت و در خانه مرحوم مدرس، در کنار علیرضا غفاری و شهرام شکیب از مجریان رسانه ملی قرار گرفت.

بهرام نازمهر

مرحوم بهرام نازمهر در اسفند ۹۸ در برنامه چراغانی شبکه ۳ سیما

ترانه بهار و بهشت که از محبوب ترین آثار بهرام نازمهر است را در ۳ دقیقه و ۱۱ ثانیه در ویدیوی زیر گوش کنید.

شمار مبتلایان ویروس کرونا در ایران در آخرین روز تابستان ۹۹ از ۴۲۰ هزار نفر فرا تر رفته است و بیش از ۲۰ هزار هموطن در ۷ ماه اخیر فوت کرده اند. رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان به همه هموطنان گرامی و استفاده از ماسک و پرهیز از سفرهای غیر ضروری، توصیه می شود.

۲ نظر

ورود

  • حمید مهر ۲, ۱۳۹۹

    سلام.خسته نباشید.ایشون متولد تفرش هستند نه شوش.لطفا اصلاح بفرمایید.ممنون

  • asa مهر ۱۸, ۱۴۰۰

    خدا رحمتش کنه مرحوم نازمهر آدم مردمی بود، در ضمن ایشون اصالتشون تفرشی هست و از خانواده نازمهر ها که یک طایفه قدیمی در شهر تفرش هستند، این مورد رو اصلاح کنید!