انتقاد تند سحر زکریا از مهران مدیری و پارتی بازی در بازیگری: «سر جنازه‌ام نیایید»

انتقاد تند سحر زکریا از مهران مدیری و پارتی بازی در بازیگری: «سر جنازه‌ام نیایید»

سحر زکریا بازیگری که با بازی در سریال های طنز ساخته مهران مدیری مانند «قهوه تلخ» و «پاورچین» به شهرت رسید و عموماً به عنوان یکی از اعضای تیم همیشگی مدیری به شمار می آمد در یک پست اینستاگرامی به شدت از مهران مدیری انتقاد کرده و گفته حرفه او جز پارتی بازی چیزی نیست.

انتقاد تند سحر زکریا از مهران مدیری

وی خطاب به مدیری چنین نوشت: «آقای مدیری عزیز برام بسیار قابل احترامید ولی چند وقتی که از شما مصاحبه‌هایی میبینم که ذهنم رو مشغول کرده. شما در یکی از مصاحبه‌هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می‌کنید ولی چطور به تیمی که سالها با شما کار کردن فکر نمی‌کنید؟! که در این روزهای سخت چگونه زندگی می‌کنند تیمی که همیشه به بچه های مدیری سالها با ما برخورد کردن و نقش در کارهای دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولای یک که بازده چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کارهای زیادی دارن و پولهای هنگفتی از بقیه کارها میگیرن بهتر نبود که با تیم قدیمتون کار میکردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن وهنوز کارهای قدیمی رو می‌بینن».

انتقاد تند سحر زکریا از مهران مدیری

سحر زکریا در ادامه جملات تند خود می گوید: « من سحر زکریا دل پر خونی از همکارانم دارم چرا که سالهاست من و‌ امثال من زنده بگور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفا سر جنازه‌ام نیاید عینک‌های آفتابی گران قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید. حرف دیگر آقایان شریف گلیان پول بنده را سالها پیش خوردند (قهوه تلخ) اینروزها این برنامه از فیلمو در حال پخش است میخوام بدونم چطور وقتی شکایت من در ارشاد موجود است ان کار فروخته شده به این سایت؟ میخوام اعلام کنم بنده تا به امروز جز هیچ باندی نبودم. با استناد به حرف [امام] حسین اگر دین ندارید آزاده باشید».

وی در اظهارنظری دیگر اعلام کرده که به دلیل «بی حرمتی» در برنامه ریالیتی شو «شب های مافیا» نیز حضور نخواهد یافت: «مردم عزیزم بنده به عنوان یک فرد کوچک جامعه متاسفم برای خودم. اول از همه میخوام بدونید که چرا در این برنامه شرکت نخواهم کرد. بنا بر دلایلی قردادم رو در پستم نمیتونم بزارم که ببینید قرارداد هم بستم ولی به خطر بی حرمتی و… در این برنامه شرکت نخواهم کرد البته ما سالهاست که به توهین عادت کردیم. مردم عزیزم میخوام بدونید که در حرفه بنده جز پارتی بازی و لابی کردن چیزی وجود نداره این شما نیستید که بازیگرهاتون رو انتخاب میکنید براتون انتخاب می کنند چرا باید سینمای ما فقط جمعا ۱۰ نفر کار کنن بعد همون گروه سر از نمایش خانگی در میارن وتین بازی میچرخه. مگه یک بازیگر چقدر استعداد و توان داره که در سال ۷ تا فیلم بازی کنه. یکسری آقایون که فقط خانمهاشون در فیلمهاشون بازی می کنند یعنی از نقش دختر ۵ ساله تا زن ۴۰ ساله».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود