واکنش سلبریتی ها به فینالیست شدن ارتش سرخ: از «بهنوش» تا «جادوگر آسیا»

واکنش سلبریتی ها به فینالیست شدن ارتش سرخ: از «بهنوش» تا «جادوگر آسیا»

حریف پرسپولیس در فینال آسیا ۲۰۲۰ بزودی مشخص می شود. حریف پرسپولیس در فینال آسیا ۲۰۲۰ احتمالا اواسط آبان امسال مشخص شد. حریف پرسپولیس در فینال آسیا ۲۰۲۰ پس از برگزاری بازی نهایی منطقه شرق آسیا در نوامبر ۲۰۲۰ خواهد بود.

بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار است روز شنبه ۱۵ آذر ۹۹ مصادف با ۵ دسامبر ۲۰۲۰ در ورزشگاهی در شهر دوحه قطر،‌میزبان رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار می شود. ساعت برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می شود.

حریف پرسپولیس در فینال آسیا ۲۰۲۰ یکی از تیم های برتر ژاپن یا کره جنوبی خواهد بود. امیدواریم حریف پرسپولیس در فینال آسیا ۲۰۲۰ جام قهرمانی آسیا را تقدیم قرمزپوش های پایتخت کند. در پی راهیابی پرسپولیس ایران به فینال آسیا، سلبریتی های سینما، تلویزیون، ورزش و سیاست، با انتشار پیام های تبریکی در اینستاگرامشان، به این موضوع واکنش نشان دادند. گزارش امروز ما مروری دارد به واکنش سلبریتی ها به راهیبابی پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا.

حریف پرسپولیس درفینال لیگ آسیا

اینستانوشته علی دایی درباره فینالیست شدن پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ که با استقبال پرسپولیسی ها و طرفداران استقلال هم همراه شده بود و نیم میلیون لایک گرفت

علی کریمی، جادوگر آسیا و کاپیتان سابق پرسپولیسی ها نیز فیتالیست شدن قرمزپوش ها را تبریک گفت. یک دهم کل مخاطبان علی کریمی این پست را لایک کردند و ۲۰ هزار کامنت دریافت کرد. طلا گلزار نیز تبریک گفته بود

احمد رضا عابد زاده (عقاب آسیا) در اینستاگرام ۱.۵ میلیون فالوئری خود ویدیو تمرینات خود را در روز فینالیست شدن پرسپولیس به اشتراک گذاشته است

پیام تبریک سلطان علی پروین در پی فینالیست شدن تیم محبوبش که بیش از ۲۰۰ هزار لایک گرفت

ارتش بهنوشی ها هم فینالیست شدن ارتش سرخ را تبریک گفت و هشتگ عیسی آل کثیر را تگ کرد که با کامنت عیسی آل کثیر هم همراه شد

پست اینستاگرامی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیسی ها پس از فینالیست شدن ارتش سرخ که با کامنت سپهر حیدری هم همراه شد

حریف پرسپولیس در فینال آسیا

عیسی آل کثیر، مهاجم محرومی و غایب بزرگ بازی پرسپولیس و النصر عربستان نیز با این پست به هم تیمی های خود تبریک گفت که حدود ۴۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت دریافت کرد

از الان باید منتظر تماشای بازی های باقیمانده منطقه شرق آسیا بود تا حریف پرسپولیس در فینال آسیا ۲۰۲۰ را ببینیم. قطعا چند بازی باقیمانده شرق آسیا برای مشخص شدن نماینده این منطقه در بازی فینال، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. پرسپولیس چند هفته فرصت دارد تا ریکاوری کند و خود را آماده یکی از سخت ترین مسابقات فوتبال خود در سال های اخیر کند.

برای اطلاع از زمان مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا ، حریف پرسپولیس در فینال آسیا و همچنین ترکیب پرسپولیس در بازی فینال و ساعت پخش مسابقه فینال آسیا ۲۰۲۰ به سایت ارتش سرخ در نشانی fc-perspolis.com مراجعه کنید.

پرسپولیس ایران باید از ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تا ۱۳ تیر ۱۴۰۰ شمسی در رقابت های جام باشگاه های آسیا که در ۸ شهر چین برگزار می شود، حضور پیدا کند و احتمال رقابت ارتش سرخ با بارسلونا، اتلتیکو مادرید، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ و منچستر سیتی زیاد است.

دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • lman مهر ۱۳, ۱۳۹۹

    از این بهنوشه خوشم نمیاد. نمیدونم چه مرگشه . یه شایعاتی بود چرا مهران مدیری هی بهش نقش میده.