۳ سال زندان برای مرد گینه ای ۵۰ ساله که قصد داشت به جنازه زن مبتلا به کرونا تجاوز کند

۳ سال زندان برای مرد گینه ای ۵۰ ساله که قصد داشت به جنازه زن مبتلا به کرونا تجاوز کند

مرد دیوانه گینه ای که با جنازه یک زن قربانی ویروس کرونا همخوابگی کرده بود به سه سال زندان محکوم شد. این مرد به زور وارد مرده شورخانه شده و عمل شنیع خود را انجام داد. پلیس گینه در آمریکای جنوبی این مرد را بلافاصله دستگیر کرده و او را به دلیل در تماس بودن با شخص مبتلا به ویروس کرونا به قرنطینه منتقل کرد. لروی چاکون روز چهارشنبه گذشته به سه سال زندان محکوم شد. این مرد ۵۰ ساله به جرم ارتکاب تجاوز جنسی به جنازه زنی که در اثر ابتلا به ویروس کرونا مرده بود و در مرده شور خانه انتظار مراسم تدفین را می کشید محاکمه شده و گناهکار شناخته شد.

مرد دیوانه گینه ای که با جنازه یک زن قربانی ویروس کرونا همخوابگی کرده بود به سه سال زندان محکوم شد.

چاکون که بیکار است در بندر کایتوما در شمال غربی گینه زندگی می کند و از طریق نرم افزار زوم در برابر قاضی دیلون بس قرار گرفت تا به خاطر این اتهام شنیع به سوالات وی پاسخ داده و محاکمه شود. گفته می شود وی به تجاوز به جنازه یک زن مبتلا به کرونا در تاریخ ۲۶ سپتامبر در سردخانه بیمارستان کایتوما اعتراف کرده است. زن مذکور که تست کووید-۱۹ او مثبت اعلام شده بود در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ درگذشت. او یک کشاورز اهل آراکاکا در شمال غربی کشور بود و هنگام مرگ ۵۶ سال داشته است.

گروهی از کسانی که برای رسیدگی به امور تدفین اعضای خانواده خود به بیمارستان مذکور رفته بودند، چاکون را روی جنازه زن دیدند در حالی که سعی داشت با او رابطه جنسی برقرار کند. برخی گزارش ها گفته اند که این مرد ۵۰ ساله تحت تاثیر مصرف مشروبات الکلی دست به این عمل شنیع زده اما گزارش پلیس نشان می دهد که وی هنگام بازجویی توسط پلیس کاملاً هوشیار بوده و به جرم خود اعتراف کرده و به گفته رسانه ها از عمل خود ابراز پشیمانی و ندامت نداشته است.

مرد دیوانه گینه ای که با جنازه یک زن قربانی ویروس کرونا همخوابگی کرده بود به سه سال زندان محکوم شد.

برخی از روستاییان پورت کایتوما بر این باورند که لروی چاکون به طور مرتب برای برقراری رابطه جنسی با جنازه های نگهداری شده در این بیمارستان به آنجا می رود اما این اولین باری است که دستگیر می شود. همچنین آن ها گفته اند که چاکون و آن زن در دورانی که هنوز زنده بوده همدیگر را می شناخته اند.

بیشتر بخوانید: مجازات جدید ماسک نزدن در اندونزی؛ کندن قبر برای قربانیان کرونا

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • محمد مهر ۱۷, ۱۳۹۹

    واقعا روزیاتواین خبرها چیه ؟ واقعا ارزش داره این خبر ها رو در سایت قرار بدین .

    واقعا … متاسفم .