رودررو شدن دختر مهراب قاسم خانی با دزد گوشی اش + ویدئو

رودررو شدن دختر مهراب قاسم خانی با دزد گوشی اش + ویدئو

سارقی که با استفاده از قمه گوشی موبایل دختر مهراب قاسم خانی را به سرقت برده بود دستگیر شد. دختر مهراب قاسم خانی و این سارق زورگیر در کلانتری با یکدیگر رو در رو شدند.

مهراب قاسم خانی نویسنده و همسر شقایق دهقان، چندی پیش در پستی اینستاگرامی با انتشار عکس هایی از سرقت گوشی موبایل دخترش توسط یک زورگیر خبر داد و نوشت: «امروز یه عزیزی سوار ماشین دخترم شد و قمه رو گذاشت زیر گردنش و گوشیش رو ازش گرفت… عکس ها مال دوربینیه که سرقت گوشی دخترم رو ثبت کرد. گفتم دوستان و خانواده اش ببیننش و بهش افتخار کنن که زندگیش رو از طریق زحمت دیگران میگذرونه.»

قاسم خانی همچنین در این پست از مسئولین خواست فکری به حال سارقان گوشی کنند چرا که هم وضعیت اقتصادی و تورم کشور خرید دوباره ی گوشی را دشوار ساخته و هم استفاده ی سارقان از سلاح سرد می تواند جان مردم را به خطر اندازد.

دزد گوشی دختر مهراب قاسم خانی

این خبر بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت، تا اینکه مأموران کلانتری ۱۱۰ شهدای تهران سارق زورگیر گوشی موبایل دختر مهراب قاسم خانی را دستگیر کردند و برای شناسایی این سارق توسط قربانی در تماس با دختر مهراب قاسم خانی برای مواجه حضوری با سارق زورگیر از او خواستند به کلانتری شهدا برود.

در این رویارویی سارق زورگیر استفاده از قمه و اطلاع از حضور دختر مهراب قاسم خانی در خودرو را انکار کرد اما دختر مهراب قاسم خانی گفت تصاویر دوربین مدار بسته و اظهارات شاهدان عینی ماجرا دروغ بودن ادعای وی را اثبات می کند.

صحبت های مهراب قاسم خانی در خصوص زورگیری از دخترش

مهراب قاسم خانی هم در خصوص روز حادثه گفت: «ساعت ۱۰ صبح بیست و سوم شهریور ماه امسال دخترم از خانه مان در پاسداران خارج شد و زمانی که قصد داشت با خودرو به مقصدش برود، یک سارق زورگیر به داخل خودرو خم شد و با تهدید قمه گوشی موبایل دخترم را به سرقت برد. در ادامه سرایدار یکی از خانه ها قصد دستگیری سارق زورگیر را داشت که سارق با قمه کشی باعث ترس وی شد. تمام تصاویر زورگیری و فرار سارق در دوربین مدار بسته ضبط شده است. ما برای دستگیری این سارق پیگیری های لازم را کردیم و در این مدت دخترم مدام با ماموران پلیس در تماس بود.»

مهراب قاسم خانی در ادامه از مأموران کلانتری ۱۱۰ شهدا تشکر کرد و گفت: «از یک هفته قبل مأموران پلیس اسم و آدرس سارق زورگیر را به ما دادند و برای فرار نکردن این سارق از تله ی پلیس، گفتند که هیچ جا در این مورد حرف نزنیم تا اینکه امروز سارق زورگیر بعد از چند هفته به خانه اش بازگشت و مأموران پلیس او را دستگیر کردند.»

قاسم خانی در خصوص وضعیت روحی دخترش گفت: «این حادثه باعث شده دخترم از بیرون رفتن بترسد و حتی زمانی که قصد دارد خودرویش را به داخل پارکینگ منتقل کند از من می خواهد مقابل در پارکینگ مراقب وی باشم.»

قاسم خانی گفت: «سارق باید معرفت داشته باشد و متوجه ضرر روحی و روانی قربانی باشد و من فکر می کنم الان با این وضعیت قیمت ها یک گوشی تلفن همراه دردی را دوا نمی کند. دخترم حتی زمانی که کنار من است صدای موتور می شنود به شدت می ترسد و حتی برخی اوقات گریه هم می کند. امیدوارم این افراد تا زمانی که متوجه شوند این رفتارشان درست نیست در زندان بمانند نه اینکه با گذاشتن وثیقه سریع از زندان خارج شوند و دوباره این رفتارها را از سر بگیرند. وقتی مأموران برای مواجهه ی حضوری تماس گرفتند نمی دانستم قرار است چه رفتاری از خودم نشان ندهم، واقعا دوست ندارم برای دختر شخص دیگری این اتفاق رخ بدهد.»

اشک های دختر مهراب قاسم خانی زمان مواجهه با سارق زورگیر

در ادامه دختر مهراب قاسم خانی گفت: «وقتی که می خواستم خودرویم را روشن کنم صدای فریاد زورگیر را شنیدم که می گفت تلفن همراهت را میدی یا بکشمت. بلافاصله در خودرو را باز کرد و با یک قمه داخل خودرو خم شد و تلفن همراهم را از دستم گرفت و متواری شد. در این مدت همچنان تصویر سارق قمه به دست در ذهنم است و کاملاً از نظر روحی به هم ریخته ام.»

وی ادامه داد: «زمانی که سارق از خودرو خارج شد از مردم کمک خواستم که سرایدار یک خانه متوجه این موضوع شد اما زمانی که سرایدار قمه سارق را دید ترسید و نتوانست تعقیبش کند اما نمی دانم چرا الان که این سارق دستگیر شده است در صورت من نگاه می کند و می گوید که قمه نداشته است، می توانم تصویر قمه این سارق زورگیر را نقاشی کنم.»

وی گفت: «من سارق زورگیر را قبل از اینکه بخواهد نقشه اش را عملی کند دیدم که با ماسک سفید منتظر است اما نمی دانستم او چه فکری در سرش است.»

دختر مهراب قاسم خانی در آخر از مأموران پلیس تشکر کرد و گفت که شاید از امروز به بعد کمی آرام تر شوم.

منبع: رکنا
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود