سکانس جنجالی لمس صورت نامحرم با دستکش ظرفشویی در سریال آقازاده + ویدیو

سکانس جنجالی لمس صورت نامحرم با دستکش ظرفشویی در سریال آقازاده + ویدیو

سریال آقازاده که این روزها از طریق سرویس خانگی پخش می شود و یکی از پرتماشاگرترین سریال های این بخش به شمار می آید تقریباً در هر قسمت جنجالی تازه می آفریند. در تازه ترین اتفاق عجیب این سریال شاهد هستیم که یکی از شخصیت های زن صورت شخصیت مرد را با دستکش ظرفشویی لمس می کند، ترفندی که برای دور زدن حرام بودن شرعی لمس صورت نامحرم به کار گرفته شده است. در این سکانس لعیا زنگنه که نقش شریفه را بازی می کند هنگام صحبت با پسرش حامد تهرانی که نقش او نیز بر عهده سینا مهراد است، صورت او را با دستکش ظرفشویی لمس می کند.

حامد عنقا نویسنده این سریال به خاطر دیالوگ ها و سکانس های بحث برانگیز و گاه بی سابقه سریال های اخیرش به چهره ای بحث برانگیز شده، اگر چه برخی او و نگرش خاصش را نسبت به روابط بین شخصیت ها و به خصوص روابط بین مردان و زنان به چالش کشیده اند. پیش از این سکانس عقد موقت و داستان آش و شکلات سریال آقازاده جنجالی شده بود جایی که در آن یک زن با خواندن صیغه به مدت یک ساعت و مهریه ای که فقط یک شکلات است خود را به عقد موقت یک مرد درمی آورد.

شخصیت زن که راضیه نام دارد (با بازی پردیس پورعابدینی) بر یک ساعته بودن صیغه تأکید می کند و پس از بستن در توسط شخصیت مرد به نام حامد (با بازی سینا مهراد)، بدون چادر در مقابل آینه نشان داده می شود. بعد از خواندن صیغه ی موقت هم راضیه چادرش را می اندازد که این بخش در پلتفرم های پخش آنلاین سانسور شده بود.

سکانس جنجالی سریال آقازاده

کارگردانی سریال شبکه نمایش خانگی آقازاده را بهرنگ توفیقی برعهده دارد و تهیه کننده و نویسنده ی آن حامد عنقا است. کار ساخت این مجموعه از سال ۹۸ شروع و پخش آن از تیر ماه ۹۹ در شبکه نمایش خانگی آغاز شد. در این سریال که تا به حال ۱۶ قسمت از آن پخش شده است، ستاره های زیادی نقش آفرینی می کنند از جمله: امیر آقایی، نیکی کریمی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، امین تارخ، مهدی سلطانی، جمشید هاشم‌پور، ثریا قاسمی و لعیا زنگنه.

 

سریال «آقازاده» در ژانر درام اجتماعی و سیاسی داستان یک آقازاده به نام نیما بحری (امیر آقایی) است که تخلفات اقتصادی مرتکب شده و یک مأمور به نام حامد تهرانی (سینا مهراد) که او هم یک آقازاده است، البته با خصوصیاتی کاملاً مخالف تلاش می‌کند تا دست نیما را رو کند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • SINA مهر ۱۹, ۱۳۹۹

  یعنی واقعا باید به حال خودمون گریه کنیم که یه همچین چیزی سوژه رسانه‌ها میشه.

 • v مهر ۱۹, ۱۳۹۹

  مردم عاشق سریال اقا زاده ان نه به این علت که تو چنین خفت و منجلاب اقا و اقازادگی غرق شدیم. بلکه به این علت مردم نگاه میکنن حسرت بخورن. ارزوی اقازادگی کنن و غرق رویا شود.

 • آویسا مهر ۲۳, ۱۳۹۹

  ببخشید اگه بخواین اینطوری کنید من میرم آمریکا ولی آدم نباید بی عقلی کنه

 • آویسا مهر ۲۳, ۱۳۹۹

  ببخشید اینم دستکش خیلی زخیم بود