رضا همدانی معتادی که عبارت معتادا نمیگیرن را ترند کرد دستگیر شد + ویدیو

رضا همدانی معتادی که عبارت معتادا نمیگیرن را ترند کرد دستگیر شد + ویدیو

بر اساس گزارش رسانه های داخلی، رضا همدانی معتادی که همه او را به خاطر جمله معروف «معتادا کرونا نمیگیرن» می شناسند، توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شده و به یکی از مراکز ترک اعتیاد اجباری زیر محموعه پلیس ناجا منتقل شده است. این معتاد متجاهر در پارکی در شهریار بود که وقتی گزارشگر از او در مورد بیماری کرونا سوال می کند او پاسخ می دهد: معتادا نمیگیرن و همین کافی بود که این جمله ترند شده و رضا همدانی یک شبه به یک شاخ اینستاگرامی با هزاران فالوور تبدیل شود.

رضا همدانی معتادی که با عبارت معروف «معتادا نمیگیرن» در یک مصاحبه به شهرت رسیده بود بعد از تبدیل شدن به شاخ اینستاگرامی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شد.

او در این گفتگو به صراحت اعلام می کند که معتاد است و ظاهراً چند روز پیش در تهران توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شده و به کمپ اجباری ترک اعتیاد مهر سروش در کهریزک منتقل شده است. فیلم مصاحبه همدانی به سرعت در فضای مجازی دست به دست شده و همین موضوع باعث شد صفحه ای منتسب به وی در تلگرام تشکیل شده و با جذب هزاران فالوور دست به تبلیغ و درآمدزایی بزند. شهرت رضا همدانی به جایی رسید که در عرض کمتر از چند ماه از آن جمله مشهور معتادا نمیگیرن ، چندین صفحه فیک از او در اینستاگرام نیز ساخته شده و دابسمش ها، کلیپ ها و شوخی های بسیاری با جمله او توسط اینفلوئنسرهای داخلی و خارجی تولید و منتشر شد.

همدانی پس از شهرت شروع به گذاشتن لایو اینستاگرامی با شاخ های فضای مجازی نموده و بر فالوورها و درآمد خود می افزود. او جمله معروف خود را بارها تغییر داده و مثلاً بعد از زلزله خفیفی که اخیراً در تهران رخ داد از عبارت معتادا نمی لرزن استفاده کرد. در واقع او هر بار با تغییر دادن این عبارت لایوی جدید در اینستاگرام منتشر کرده و این ویدیوها با دست به دست شدن بر تعداد فالوورهای او می افزود. اگر چه گفته می شد صفحه رسمی رضا همدانی در اینستاگرام توسط برادرش مدیریت می شود اما بعد از مدتی پست های این صفحه حذف شده و ادمین آن اعلام کرد که همدانی حاضر به ادامه همکاری نیست که همین موضوع کاهش تعداد فالوورهای صفحه وی را در پی داشت.

معتادا نمیگیرن دستگیر شد

جالب این که شهرت جمله معتادا نمیگیرن رضا همدانی به حدی بود که دکتر ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت مجبور شد در یک برنامه زنده تلویزیونی اعلام کند که معتادها هم به کرونا مبتلا می شوند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود