گریم متفاوت رامین راستاد در نقش آیت الله رفسنجانی + ویدیو

گریم متفاوت رامین راستاد در نقش آیت الله رفسنجانی + ویدیو

رامین راستاد هنرپیشه جوان کشورمان روز گذشته با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی اینستاگرام خود به آدرس Raminrastad@ از گریم متفاوتش برای بازی در نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی رونمایی کرد.

آقای راستاد در توضیحات این ویدیو اینطور آورده است:

رونمایی از گریم کاراکتر آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی در «راز ناتمام»
.
به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، ویدوئوی حاضر مربوط به رونمایی از کاراکتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سریال الف و فاخر «راز ناتمام» به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی است. پس از چندین بار تست گریم، سرانجام رامین راستاد به عنوان نزدیک‌ترین چهره به آیت‌الله رفسنجانی برای ایفای این نقش انتخاب شد.

سازندگان این سریال پیش از این از گریم کاراکتر شهید دکتر محمد بهشتی رونمایی کرده بودند که با توجه به شباهت بازیگر این نقش به دکتر بهشتی، گریم وی با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران مواجه شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، «راز ناتمام» با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین اواخر پاییز مقابل دوربین خواهد رفت.

سایر کاراکترهای این سریال که مربوط به چهره‌های مطرح سیاسی دهه‌های پنجاه و شصت و زمان حال هستند بزودی معرفی و از گریم آنان نیز رونمایی خواهد شد.

عوامل اصلی این پروژه که به سفارش معاونت امور استان‌ها و مرکز کرمان تولید می‌شود عبارت هستند از: تهیه‌کننده: امین امانی، کارگردانان: امین امانی، علی امانی، طراح و سرپرست نویسندگان: سیدجلال‌الدین دری، مشاور فیلمنامه: رحمان سیفی‌آزاد، مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا، مدیر برنامه‌ریزی: محمد شریفی، سرپرست گروه کارگردانی: حمیدرضا الیاسی، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: رامین غفوری ، مدیر تدارکات :مهدی شهرباف ،عکاس : محسن بیده ، گرافیست: محمود آزاده و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.

طبق توضیحات رامین راستاد این گریم مربوط به سریالی به نام راز ناتمام به تهیه کنندگی امین امانی و کارگردانی امین امانی و علی زمانی است که قرار شده فیلمبرداری آن از پاییز آغاز شود. رامین راستاد متولد دوم خرداد ۱۳۵۱ در مشهد است و کارش را با سریال هایی نظیر زیر تیغ و شاید برای شما هم اتفاق بیافتد آغاز کرد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود