پست تهدیدآمیز صفحه اینستاگرامی منسوب به مهدی رسول پناه برای مربیان پرسپولیس [تکذیب شد]

پست تهدیدآمیز صفحه اینستاگرامی منسوب به مهدی رسول پناه برای مربیان پرسپولیس [تکذیب شد]

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از انتشار فایل های صوتی و تصویری جنجالی اش که در آن ها صحبت های نه چندان خوشایندی در مورد برخی از بازیگران و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به زبان آورده بود از مقام خود کناره گیری کرد. اما حاشیه های وی تنها به اینجا خلاصه نشده و در روزهای اخیر نوعی درگیری بین رسول پناه از یک طرف و بازیگران و مربیان تیم فوتبال پرسپولیس از طرف دیگر در شبکه های اجتماعی درگرفته است. این درگیری ها پس از آن آغاز شد که برخی از بازیکنان تیم از امضای قرارداد جدید با باشگاه خودداری کرده و با پایان دادن به قرارداد خود به تیم های داخلی و خارجی پیوست که در این میان جدایی شجاع خلیل زاده و نادری از تیم بیش از دیگر بازیکنان خبرساز و جنجالی شد.

اکنون در تازه ترین واکنش پس از کناره گیری از مقام خود، مهدی رسول پناه سرمربی و مربی تیم سابقش را تهدید به افشاگری کرد.

در تازه ترین واکنش پس از کناره گیری از مقام خود، پستی در یک کانال اینستاگرامی منتسب به مهدی رسول پناه منتشر شد که در آن یحیی گل محمدی و کریم باقری به افشاگری تهدید شده بودند. در این پیام اینستاگرامی نوشته شده بود: «آقای کریم باقری… و آقا یحیی ویس و فیلماتون.. مدارک هست که شما چه خیانتی به اسم من کردین.. من مثل شما دورو و بی وجدان نیستم ولی اگر این روندو ادامه بدین مطمئن باشین رسانه ایش میکنم خصوصا اقای کریم که یادت رفته وضعت چقدر خراب بود حیف اون کمکایی که بهت کردم بشکنه دستی که نمک نداره…. مردم هنوز ذات کثیف و پنهانی شمارو نشناختند بدون ترس من حرفمو خواهم زد.. چون با آبروی من بازی شده من هوادار عاشقی بودم که با عشق کار کردم ولی بعضی ها نگذاشتند… بزودی رسوا میشید». ساعاتی پس از انتشار این پست، رسول پناه اعلام کرد که صفحه ای در اینستاگرام نداشته و این صفحه اینستاگرامی و پست تهدیدآمیز آن ارتباطی با وی ندارد.

اکنون در تازه ترین واکنش پس از کناره گیری از مقام خود، مهدی رسول پناه سرمربی و مربی تیم سابقش را تهدید به افشاگری کرد.

مهدی رسول پناه در فایل ویدیویی که به صورت مخفیانه ضبط شده، شجاع خلیل زاده را «مازندرانی عقده ای» خطاب قرار داده اما در متن استعفایش از سوء تفاهم ایجاد شده برای مردم به قول خود «شریف و اصیل و خونگرم و مهمان نواز مازندران» عذرخواهی کرده بود. وی همچنین گل محمدی سرمربی تیم را به دلالی بازیکنان و تحت فشار قرار دادن آن ها برای انتخاب مدیر برنامه های خود وی به عنوان مدیر برنامه هایشان متهم کرده و گفته بود جدایی بازیکنانی مانند ربیع خواه نتیجه مخالفت با این درخواست سرمربی بوده است. به عنوان کریم باقری ، مربی تیم پرسپولیس نیز در واکنش به صحبت های رسول پناه در اینستاگرام خود خطاب به وی نوشت: «لطفاً استعفا بدین، شاید شما مدیر خوبی باشین ولی نه برای فوتبال و نه برای پرسپولیس. تا دیر نشده و تا وضع از این بدتر نشده برین».

اکنون در تازه ترین واکنش پس از کناره گیری از مقام خود، مهدی رسول پناه سرمربی و مربی تیم سابقش را تهدید به افشاگری کرد.

رسول پناه اردیبهشت سال جاری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شده و هیچ سابقه مدیریتی و ورزشی ندارد. متن استعفای مهدی رسول پناه به شرح زیر است:

مردم شریف ایران

هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو ودستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بودودر پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم. قصد اسایه ادب به مردم مازندران نداشتم، عذرخواهی می کنم.برخی دنبال جوسازی علیه پرسپولیس هستند.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشودباردیگر استعفای خودرااعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سوتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل وخونگرم ومهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.

مهدی رسول پناه

دوم آبان ۱۳۹۹

بیشتر بخوانید: جنجال‌ افشای فایل صوتی سرپرست باشگاه پرسپولیس: تراژدی‌های «رسول پناه»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود