تعمیرسرا؛ نمایندگی جنرال الکتریک، وایت هاوس و وستینگهاوس در تهران فقط با یک تماس

تعمیرسرا؛ نمایندگی جنرال الکتریک، وایت هاوس و وستینگهاوس در تهران فقط با یک تماس

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه افراد لوازم‌خانگی الکترونیکی کاربردی مانند یخچال و لباسشویی را با دقت زیادی انتخاب می‌کنند. چون با توجه به قیمت بالای این وسایل خرید دوباره آن‌ها از عهده اغلب خانواده‌ها خارج است. البته کاربرد این وسایل را هم نمی‌توان نادیده گرفت. ممکن است بتوان بدون همزن برقی یا ظروف کریستالی زندگی کرد، اما نبود یخچال یک مشکل بزرگ است! لباسشویی هم که اگر نباشد، لباس‌های کثیف موجود در حمام سر به فلک می‌کشد و ممکن است روزی باشد که حتی یک جفت جوراب تمیز برای پوشیدن نداشته باشید. این موارد حضور یخچال و لباسشویی و توجه به حفظ سلامتی و عملکرد مناسب آن‌ها را پررنگ می‌کند.

اگر همه نکات را برای انتخاب لوازم‌خانگی در نظر گرفته‌اید و به سراغ یکی از برندهای شناخته‌شده جنرال الکتریک، وایت هاوس و وستینگهاوس رفته‌اید، باید فکری هم به حال خدمات پس از فروش این لوازم بکنید. چون این برندها در ایران تولید نمی‌شوند و خرابی آن‌ها می‌تواند خرج هنگفتی روی دستتان بگذار‌د. البته گاهی حتی با وجود پرداخت این مبلغ باز هم وسایل درست نمی‌شوند.

این مشکلات برایتان وقتی پیش می‌آید که با تعمیرسرا آشنا نباشید!

تعمیرسرا؛ نمایندگی جنرال الکتریک، وایت هاوس و وستینگهاوس

اگر به فکر این هستید که یخچال جنرال الکتریکی که دارید همچنان قابل‌استفاده باشد یا بتوانید از لباسشویی وستینگهاوس سال‌های متوالی بدون مشکل استفاده کنید، باید همان لحظه‌ای که این وسایل دچار مشکل می‌شوند، آن‌ها را به دست نیروی متخصص و حرفه‌ای بسپارید. در غیر این صورت تعمیرکاران متفرقه ممکن است به دلیل ناآشنا یا غیرمتخصص بودن، صدماتی به لوازم‌خانگی برندتان وارد کنند که دیگر غیرقابل‌جبران باشد. در این زمان راهی جز خرید یک محصول جدید برای استفاده برایتان باقی نخواهد ماند.

تعمیرسرا نمایندگی وستینگهاوس ، نمایندگی رسمی جنرال الکتریک و نمایندگی وایت هاوس در تهران است. کارشناسان متخصص این مرکز با عملکرد لوازم‌خانگی تولید شده توسط این برندها به‌خوبی آشنا هستند، به همین دلیل به‌محض اینکه یخچال، لباسشویی یا … که دارید دچار مشکل شده باشد، متخصصین تعمیرسرا می‌توانند در اسرع وقت مشکل پیش‌آمده را شناسایی کرده و برطرف کنند.

تعمیرسرا چه مزایایی دارد؟

تعمیرسرا علاوه بر حضور نیروی متخصص، مزایای دیگری هم دارد که کاربران را برای استفاده از خدمات این مرکز راغب می‌کند. اگر تابه‌حال به سراغ تعمیرسرا نرفته‌اید و اولین بار است که می‌خواهید لوازم‌خانگی باارزشتان را به این مرکز بسپارید، بی‌شک برایتان مهم است که تفاوت‌های آن را بشناسید.

۱. سرعت ارسال نیروی متخصص و تعمیر لوازم

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که کاربران موقع خرابی لوازم‌خانگی با آن مواجه می‌شوند، بدقولی تعمیرکاران است. اغلب تعمیرکاران سرشان شلوغ است. به همین دلیل ترجیح می‌دهند که کاربر لوازم‌خانگی را تا محل آن‌ها ببرد، به‌جای اینکه تعمیرکار به منزل کاربر برود.

زمانی هم که برای تعمیر لوازم‌خانگی در نظر گرفته می‌شود تقریبی است و بیشتر مواقع، ممکن است هفته‌ها لوازم خراب در صف انتظار تعمیر بمانند و مجبور باشید برای اینکه تعمیرکار آن‌ها را از یاد نبرد، هر چند وقت یکبار با او تماس بگیرید.

اما، تعمیرسرا با همه گزینه‌هایی که تابه‌حال می‌شناخته‌اید متفاوت است. تعمیرسرا در تمام سطح شهر نمایندگی دارد؛ بنابراین از هر نقطه‌ای که با این مرکز تماس بگیرید، متخصصین تعمیرسرا به محل اعزام می‌شوند تا مشکلات پیش‌آمده را در کمترین زمان برایتان برطرف کنند.

۲. قیمت منصفانه

دومین موضوعی که کاربران را از تعمیر لوازم‌خانگی منصرف می‌کند، قیمت بالایی است که اغلب تعمیرکارها ارائه می‌کنند. تعمیر لوازم‌خانگی یک کار تخصصی است، به همین دلیل مبلغی که برای این موضوع در نظر می‌شود، معمولا زیاد است. گاهی این مبلغ به‌اندازه‌ای است که افراد مختلف ترجیح می‌دهند به‌جای تعمیر لوازم‌خانگی جنرال الکتریک، وایت هاوس و وستینگهاوس به سراغ خرید یک محصول جدید بروند.

اگر قصد دارید که همان لوازم‌خانگی خودتان را داشته باشید و به دنبال یک تعمیرکار منصف و کار بلد برای این کار هستید، پیشنهاد می‌کنیم تعمیرسرا را در نظر بگیرید. این مرکز هزینه تعمیر لوازم‌خانگی را منصفانه در نظر گرفته است تا کسانی که وسایلشان صدمه‌دیده، بدون نگرانی بتوانند آن‌ها را تعمیر کرده و با کارایی مانند روز اولشان لوازم خانگی را استفاده کنند.

۳. تضمین خدمات ارائه‌شده

مشکل دیگری که در زمینه تعمیر لوازم الکترونیکی و مخصوصا لوازم‌خانگی کاربران با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، تضمین خدمات ارائه‌شده توسط تعمیرکاران است. اغلب تعمیرکاران به‌هیچ‌عنوان تضمینی روی خدمات ارائه‌شده نمی‌دهند و برای تعمیر دوباره دستگاه دوباره از شما هزینه دریافت می‌کنند. اگر بارها با جمله «کدام تعمیرکاری خدماتش را تضمین می‌کند؟» مواجه شده‌اید و باور دارید که تعمیرات تضمین شدنی نیست، کافی است یکبار از خدمات تعمیرسرا استفاده کنید.

تعمیرسرا ضمانت‌نامه کتبی معتبر در ازای خدماتش به شما ارائه می‌کند. این گواهی‌نامه نشان می‌دهد که این مرکز تا چه اندازه به توانایی نیروهایش و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه استفاده می‌شود اطمینان دارد.

بدون نظر

ورود