ازدواج نسرین جوادزاده با هنرپیشه مشهور ترکیه ای

ازدواج نسرین جوادزاده با هنرپیشه مشهور ترکیه ای

ازدواج نسرین جوادزاده در سریال Yasak Elma شاید اتفاقی غیرمنتظره و باور ناپذیر باشد اما در واقعیت ظاهرا قرار است چنین اتفاقی رخ بدهد. نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سریال ترکی Yasak Elma که هم اکنون از شبکه فاکس در حال پخش است چندی پیش خبر نامزدی خود را اعلام کرد. نسرین جواد زاده که پیشتر طلعت بلوت بازیگر نقش هالیت نیز خبر ازدواجش را رسانه ای کرده بود با انتشار تصویری از خود و گوکان آلکان (کریم سریال سیب ممنوعه) در اینستاگرام حسابی هوادارانش را شگفت زده کرد.

داستان عشق و عاشقی نسرین جواد زاده و گوکان آلکان ظاهرا از همان ابتدای حضور این دو هنرپیشه در سریال Yasak Elma کلید خورده و اکنون این دو هنرپیشه رسما از نامزدی خود خبر دادند. ظاهرا هفته گذشته نسرین جوادزاده، گوکان و پدر و مادرش را به یک شام خانوادگی دعوت کرده و خانواده اش را با همسر آینده خود آشنا کرده است.

ازدواج نسرین جوادزاده

ماه گذشته طلعت بلوت بازیگر نقش هالیت در خبری غیرمنتظره اعلام کرد که نسرین در شرف ازدواج است اما خانم جوادزاده با تکذیب این خبر اعلام کرد که اگر چنین اتفاقی بیافتد قطعا شما زودتر از بقیه خبردار می شوید.

گوکان آلکان بازیگر اهل کشور ترکیه را باید هنرپیشه ای همه فن حریف دانست؛ او تمرین سلفژ می کند، آوازخوانی می کند و در حوزه های بازیگری، ورزش، صدا پیشگی، شعر و ترانه سرایی به طور حرفه ای فعالیت می کند.

گوکان آلکان متولد ۸ دسامبر ۱۹۸۷ در شهر استانبول، پایتخت ترکیه است. او تنها فرزند خانواده ی مهاجر خود است. آلکان فارغ التحصیل رشته ی مهندسی خودرو از دانشگاه کوکائلی و همینطور رشته ی تجارت و بازاریابی خارجی از دانشگاه آنادولو است. پیش از شروع کار بازیگری و خوانندگی، مدت کوتاهی به عنوان مهندس و دبیر مشغول به کار بود. آلکان در دوران دبیرستان و دانشگاه در گروه های تئاتر آماتوری شرکت می کرد و در همان دوران اجرای زنده ی موسیقی هم داشت. بعد از یک سال آموزش در مرکز هنری Müjdat Gezen، به عنوان بازیگر حرفه ای برای تئاتر Müjdat Gezen انتخاب شد.

نسرین جواد زاده هم متولد سال ۱۹۸۲ (یا ۱۳۶۰) است و در شهر باکو، پایتخت کشور همسایه شمالی ما کشور آذربایجان، چشم به جهان گشوده است. مادر او که پزشک اطفال است از همان ابتدای کودکی متوجه استعداد نسرین در زمینه بازیگری شد و زمانی که نسرین ۱۱ ساله بود از آذربایجان به ترکیه مهاجرت کرد و ساکن استانبول شد.

نسرین جوادزاده پس از اتمام دوران ابتدایی وارد دبیرستان سیسلی تراکی استانبول شد و در همین دوران دبیرستان بود که توانست ۵ فیلم کوتاه بسازد؛ فیلم هایی که همگی در جشنواره های داخلی ترکیه و همین طور جشنواره های بین المللی از جمله فستیوال برلین به نمایش درآمدند و موفق به دریافت چند جایزه نیز شدند. بیوگرافی نسرین جوادزاده را میتوانید از طریق این لینک مطالعه کنید.

نسرین جوادزاده در کنار نامزد و خانواده اش

ازدواج نسرین جوادزاده
پست اینستاگرامی نسرین جوادزاده برای اعلام خبر ازدواجش

منبع: sabah
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود