اینستاگردی: تیکه کلام های بهاره رهنما در شام ایرانی و جنجال‌های زایمان لاکچری

اینستاگردی: تیکه کلام های بهاره رهنما در شام ایرانی و جنجال‌های زایمان لاکچری

اینستاگرام ایرانیان هر هفته با جنجال ها و سوژه های جدید همراه می شود. این هفته نیز که حضور ریحانه پارسا در تیزر آهنگ شادمهر عقیلی و عکس عروسی کیمیا علیزاد مثل جنجالهای تاریخ ۹ آذر ۹۹، بخشی از تمرکز ایرانیان را مثل خبر ترور دکتر فخری زاده، به خودش معطوف کرده بود.

مهناز افشار که درآستانه کریسمس ۲۰۲۱ میلادی شمار فالوئرهایش را به ۱۳ میلیون نفر نزدیک کرده است، همچنان از استایل های جدیدش در دوسلدورف آلمان رونمایی می کند. تصویر بوسه ۴۰۰ هزار فالوئری دخترش نیز از عکس های پرلایک و کامنت او در نیمه نخست اذر بود.

اینستانوشته مهناز افشار درباره بهترین لحظه

عکسی که کیمیا علیزاده در سالگرد ازدواجش با حامد معدنچی به اشتراک گذاشت و بیش از ۱۰۰ هزار لایک گرفت

جدید ترین عکس ریحانه پارسا از استانبول ترکیه

پر لایک ترین عکس شاهرخ استخری از هنرپیشه های سینما وتلویزیون در کنار دو دخترش که حدود ۴۰۰ هزار لایک گرفت

یکی از واکنش های سلبریتی ها به جنجال زایمان لاکچری توسط شاهرخ استخری صورت گرفت.

اینستانوشته شاهرخ استخری به تولدهای لاکچری در روز ۹ آذر ۹۹

اما داستان شام ایرانی و بهاره رهنما

بهاره رهنما هنرپیشه سینما و تئاتر و تلویزیون کشورمان اخیرا در قسمت اول از فصل هشتم شام ایرانی ۲، میزبان شماری از هنرپیشه های کشور شده است. میزبان این هفته شام ایرانی، بهاره رهنما بود که در این برنامه ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه ای، بهاره رهنما از مریم امیر جلالی، شهرزاد کمال زاده و فلور نظری پذیرایی کرد. در این برنامه با دست پخت و سلیقه این بانوی چهل و شش ساله هنرمند کشورمان آشنا می شویم. شام ایرانی ۲ روزهای ۵ شنبه هر هفته در دو سامانه نمایش، پخش می شود.

هفته پیش همگی مهمان فلور نظری بودند.

اینستانوشته فلور نظری درباره شام ایرانی که در منزل او برگزار شد و میزبان بهاره رهنما و دیگران بود

حضور گل های زرد رنگ آفتابگردان و تنالیته های شاد رنگ لباس های مهمانان بهاره رهنما در شام ایرانی ۲، از جمله موضوعاتی بود که با استقبال کابران در شبکه های اجتماعی همراه شده است. اگر چه مثل همیشه، هواداران و منتقدان فلور نظری و بهاره رهنما، درباره کارهای آن ها به خصوص این قسمت شام ایرانی، نظرات متفاوتی دارند.

شام ایرانی بهاره رهنما

تصویری از شام ایرانی ۲ بهاره رهنما با حضور مهمانانش در خانه اش در تهران

بهاره رهنما در شام ایرانی ۲ می گوید که وقتی حامله بوده ام، شکمم بزرگ شده بود و همه فکر میکردند که ۲ قلو دارم. بهاره رهنما در بخشی از مجموعه شام ایرانی ۲ به یکی از مهمانانش در حال که از خنده روده بر شده است به قولی می گوید: کوفت بگیر! لباس سفید رنگ بهاره رهنما نیز در شام ایرانی ۲، از جمله موضوعاتی است که سوژه داغی را برای کامنت زن ها در اینستاگرام ۴ میلیون فالوئریش فراهم کرده است.

بهاره رهنما در شام ایرانی ۲ می گوید که ماشاله دخترهای این روزها، سر و وضعشون نیکول کیدمن است و طرز فکرشون دختر . . . .

او در جایی در این برنامه می گوید که در حال رانندگی با سرعت بوده در اتوبان و پلیس او را متوقف می کند و به نقل وی میپرسد که شوهر کرده ای، چرا تند رانندگی می کنی و بهاره رهنما هم در جواب می گوید که منه بیچاره در ۴۶ سال فقط ۲ بار شوهر کردم.. . البته خانم امیر جلالی هم در این برنامه، درباره گیاه خواری صحبت می کند که جنجالی هم می شود.

بخش هایی از برنامه شام ایرانی ۲ با حضور بهاره رهنما و مهمانانش را در ویدیو زیر مشاهده می کنید.

بهاره رهنما که یکی ازهنرپیشه های اهل قلم تهران است، دهم آذر سال ۱۳۵۲ در اراک متولد شد و ۲ باز ازدواج کرده و از همسر اول خود یک دختر دارد.

تصویر آتلیه ای از بهاره رهنما و همسرش

عکی که در زیر مشاهده می کنید، جدیدترین تصویری است که بهاره رهنما در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و به کافه ماشا رفته و با پریسا جعفری، این عکس را در زمان سالگرد تولدش به اشتراک گذاشت.

اینستانوشته بهاره رهنما در سالگرد تولدش

دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • امیر آذر ۱۳, ۱۳۹۹

  تاپاله ?

 • کبوتر ازاد آذر ۱۴, ۱۳۹۹

  چقدر مسخره. فارسهای هند افقانی رو باش.
  خخخخخ

  • Khorkhe آذر ۱۴, ۱۳۹۹

   علاوه بر تفکر اشتباهت درباره ملیت ها
   نگارشتم اشتباهه
   کلا اوضاعت وخیمه!

 • آنتی رضا ستوده آذر ۱۴, ۱۳۹۹

  شما لطف کن افغانی رو درست بنویس کفتر کفتار صفت.