شوخی کاربران شبکه های اجتماعی با مونولیت های کشف شده در نقاط مختلف دنیا

شوخی کاربران شبکه های اجتماعی با مونولیت های کشف شده در نقاط مختلف دنیا

چندی پیش مقامات رسمی ایالت یوتا در آمریکا از کشف اولین مونولیت در بیابانی واقع در جنوب شرقی این ایالت خبر دادند. از آن زمان تاکنون سازه های فلزی مشابه در رومانی، کالیفرنیا، پنسیلوانیا و حتی هلند کشف شد و برخی این گمانه زنی را مطرح کردند که احتمالا پای فرازمینی ها در میان است.

در ادامه مشخص شد که منشاء این مونولیت ها کجاست و با چه اهدافی در نواحی مختلف شهری کار گذاشته شده اند. اما کاربران فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هم در این مدت بیکار ننشستند و با ساختن میم های مختلف این سازه های فلزی را دستمایه شوخی و خنده خود و مخاطبانشان قرار دادند. در ادامه نگاهی می اندازیم به برخی از این میم ها.

برخی کاربران توییتر این مونولیت ها را با لحظه های ناب رویداد مت گالا ادغام کرده اند و چنین تصویری را منتشر کرده اند.

حساب کاربری باب اسفنجی در توییتر نیز با انتشار تصویری از اپیزود آشنایی باب اسفنجی با یک موجود دریایی که شبیه به بلوک مرمری بود به این اخبار واکنش نشان داده است.
طراحی در فیسبوک با الهام از قابلیت استوری چندین دایره را به بخش بالایی این مونولیت اضافه کرده است و از بازگشت دوباره مونولیت به یوتا خبر داده است.
والمارت با انتشار تصویری از یک آینه قدی که در فروشگاه های خود عرضه می کند نوشته است حتی فضایی ها هم به آینه دیواری نیاز دارند.

مک دونالد تصویر یکی از سیستم های ثبت سفارش خودکار خود را به این مونولیت اضافه کرده است.

اوشن  اسپری تصویری از یک مونولیت در میان مزرعه بزرگی از کرون بری را منتشر کرده.

خطوط هوایی ساوت وست نیز تصویری از تابلوهای راهنمای پیدا کردن گیت را به این مونولیت اضافه کرده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود