جزییات پخش سریال «ملکه گدایان» با بازی فرزاد فرزین

جزییات پخش سریال «ملکه گدایان» با بازی فرزاد فرزین

سریال ملکه گدایان با کارگردانی حسین سهیلی زاده ، پس از سریال آقازاده در شبکه نمایش خانگی اکران زمستانی جدید خواهد بود. در درام اجتماعی را حامد افضلی و امین محمودی نوشته اند و علی طلوعی نیز تهیه کنندگی اثر را بر عهده داشته است.

بخش هایی از لوکیشن سریال ملکه گدیان در کشور ترکبه است که مربوط به سکانس های آغازین سریال است. فیلیمو قرار است پخش سریال ملکه گدایان را از آخر آذر ۹۹ در دستور کار قرار دهد.

در خلاصه سریال ملکه گدایان آمده که امروز تو می تواند فردای من باشد. هیچکس از سرنوشت خبر نداره حتی شما! در سریال ملکه گدایان، شماری از سلبریتی های سینما و تلویزیون حضور دارند. باران کوثری، رویا نونهالی، پانته آ بهرام، فرزاد فرزین، محمد رضا غفاری، آرمان درویش، رضا بهبودی، الهام کردا، سولماز غنی و بهشاد شریفیان در کنار سام درخشانی، از جمله بازیگران سریال ملکه گدایان هستند.

از کارگردان سریال ملکه گدایان، سریال مانکن را در شبکه نمایش خانگی دیدیم که با استقبال مطلوبی از سوی مخاطبان این شبکه نمایش همراه شده بود. کار ساخت سریال ملکه گدایان از خرداد ۹۹ آغاز شد و از مرداد امسال در روزهای اوج کرونا تهران، وارد فاز تولید شد.

اهنگ تیتراژ سریال ملکه گدایان را فرزاد فرزین خوانده و مسعود سخاوت دوست نیز موسیقی متن سریال ملکه گدایان را کار کرده است. شرکت NEBRAS PICTURES اسپانسری سریال ملکه گدایان را بر عهده داشته و به نظر می رسد با توجه به کلکسیونی از سلبریتی ها و کارنامه موفق سهیلی زاده در ساخت درام های شورانگیز در قاب نمایش خانگی، اثری پربیننده برای زمستان کرونایی ایرانیان باشد.

سریال ملکه گدایان
تصویری از پشت صحنه سریال ملکه گدایان با حضور پانته آ بهرام

باران کوثری که یکی از نقش های اصلی سریال ملکه گدایان را بر عهده دارد، اولین تجربه حضورش در سریال های شبکه نمایش خانگی بوده و فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان سینمای ایران است که حمایتش از حسن روحانی در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی، همچنان او را در کانون توجه منتقدانش قرار داده است.

فرزاد فرزین در کنار باران کوثری در پشت صحنه سریال ملکه گدایان

رویا نونهالی بازیگر اصلی سریال ملکه گدایان، ۵۷ سال دارد و در سریال شهرزاد او را دیدیم. داور برنامه عصر جدید احسان علیخانی، دومین تجربه اش را در شبکه نمایش خانگی دارد و حکایت دریا و هلن، آخرین کارهای سینمایی رویا نونهالی بازیگر سریال ملکه گدایان در پرده نقره ای بود.

استایل پانته آ بهرام در لوکیشن عرشه کشتی مسافربری در ترکیه

پانته آ بهرام از دیگر هنرپیشه های اصلی سریال ملکه گدایان، در عاشقانه منوچهر هادی در سال ۹۶ روبروی دوربین رفت و دومین تجربه اش است. این بازیگر ۴۹ ساله سینمای ایران در فیلم شنای پروانه محمد کارت و گذر موقت از افشین هاشمی در سال های اخیر در سینما حضور یافته بود.

سلفی فرزاد فرزین در پشت صحنه سریال ملکه گدایان با حضور هومن صالحی و احمد امین پور

فرزاد فرزین از جمله خوانندگان موسیقی پاپ ایران است که سابقه حضور در فیلم های سینمایی و سریال های شبکه نمایش خانگی دارد. رضا یزدانی از جمله خوانندگان پاپ است که در فیلم های سینمایی و سریال تلویزیونی دیده شده است. فرزاد فرزین که از جمله هنرپیشه های مرد سریال ملکه گدایان است، سومین تجربه اش در سریال های شبکه نمایش خانگی است.

فرزاد فرزین در اواسط تابستان کرونایی امسال با انتشار پستی در اینستاگرامش که ۳۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت گرفت، خبر از حضورش در سریال ملکه گدایان داده بود. علی بهرامی فر، گریمور فرزاد فرزین در سریال ملکه گدایان شبکه نمایش خانگی است.

استایل فرزاد فرزین در سریال ملکه گدایان شبکه نمایش خانگی از زمستان ۹۹

او را قبلا در سریال مانکن در نقش بهرام و در سریال عاشقانه در نقش تورج روبروی دوربین منوچهر هادی در سال ۹۵ دیدیم. این بازیگر ۳۹ ساله سریال ملکه گدایان، تا کنون ۷ آلبوم رسمی منتشر کرده است.

الهام کردا ۴۲ ساله از دیگر هنرپیشه های زن سریال ملکه گدایان شبکه نمایش خانگی، چهارمین حضورش را در شبکه نمایش خانگی تجربه کرده است. پیش تر الهام کردا را در سریال کرگرن کیارش اسدی زاده در نقش کیانا مرادی، سریال نهنگ آبی از فریدون جیرانی در نقش سارا آژند و سریال شاهگوش داود میرباقری در نقش خجسته چمانی دیده بودیم. آخرین فیلم سینمایی با حضور الهام کردا بازیگر یکی از نقش های سریال ملکه گدایان، فیلم سرکوب از رضا گوران بود.

سام درخشانی هنرپیشه مطرح فیلم های طنز سال های اخیر، متولد ۳۱ تیر سال ۱۳۵۴ در تهران است و از او به عنوان هنرپیشه اصلی مرد سریال ملکه گدایان نام می بردند اما در اینستانوشته ای گفت که حضور ندارم! از سام درخشانی فیلم های مرده خور، نیلگون، خوب بد جلف ۳ و پالتو شتری را در سال های اخیر در پرده سینما شاهد بودیم.

هشتگ سریال ملکه گدایان در اینستاگرام

هشتگ : #ملکه_گدایان در اینستاگرام جایی است که می توان متن و حاشیه و عکس های پشت صحنه سریال ملکه گدایان را تماشا کرد. روزبه بمانی خواننده تیتراژ سریال است و باید ببینیم که می تواند سریال موفقی مثل آقازاده در پاییز ۹۹ باشد یا خیر.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود