اینستاگردی: از قمار «شادمهر» تا افشاگری «ریحانه» و جنجال «بهاره»

اینستاگردی: از قمار «شادمهر» تا افشاگری «ریحانه» و جنجال «بهاره»

در هفته ای که گذشت اینستاگرام ایرانیان همچون هفته های پیش مملو از خبرهای داغ و جنجالی و پست های پر لایک و بازدید سلیریتی ها بود. در این گفتار مروری داریم بر اینستانوشته های پر لایک و بازدید چهره های مطرح در هفته ای که گذشت.

ریحانه پارسا که این روزها پس از مهاجرت بی بازگشت به استانبول ترکیه، شمار فالوئرهایش ۱ میلیونی شده است و پست های جنجالی زیادی منشتر می کند، به بازنشر توییت های خود در اینستاگرام پرداخته و یکی از توییت هایش در کانون توجه قرار گرفت. داستان ع.س که در این گفتار به آن اشاره کردیم را مطرح کرد و به نظر می رسد مساله پولشویی و مافیا در سینما و سریال های شبکه نمایش خانگی، قصه درازی دارد.

اینستانوشته ریحانه پارسا درباره سجاد خواجه علیجانی

یکی از جنجالی ترین پست های این هفته مربوط به پستی بود که شادمهر عقیلی، سایت شرط بندی خود را معرفی کرد و سورپرایز دسامبر ۲۰۲۰ میلادی برای ۶.۵ میلیون هوادارش در اینستاگرام به نظر رسید. ۱۱۵ هزار کامنت منتقدان شادمهر در کنار بیش از ۳ میلیون بازدید این پست، ارمغان شادمهر از جنجالی ترین پستش در سال ۲۰۲۰ بود. البته پست مربوط به تیزر همراهی ریحانه پارسا در ترانه جدیدش هم دست کمی از این اینستانوشته جنجالی نداشت.

جنجالی ترین پست سال ۲۰۲۰ شادمهر عقیلی

احتمالا تا مدت ها ، ترکش های راه اندازی سایت قمار توسط این خواننده موسیقی پاپ ایران ادامه دار باشد.

پست پر لایک مهناز افشار در هفته سوم آذر ۹۹

مهناز افشار این هفته با عکسی که در بالا مشاهده می کنید، صدها هزار لایک گرفت و یاد کودکی ها کرده است که با روپوش ، دوران دبیرستان خود را روایت می کند. او هشتگ های education و memories را برای دیده شدن بیشتر این عکس تگ کرده بود. مهناز افشار، پر فالوئرترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را با حدود ۱۲.۸ میلیون دنبال کننده در اختیار دارد.

بهنوش بختیاری که روزگاری با ارتش بهنوشی های خود ، یکه تاز پر فالوئر ترین پیج اینستاگرام ایرانیان بود، اکنون بیشتر به انتشار پرتره و مطالب تبلیغاتی می پردازد و مثل سابق، مخاطبانش به لایک و کامنت زنی اقدام نمی کنند. به هر حال ۹ میلیون دنبال کننده دارد و این هفته از بهاره رهنما دفاع کرد.

جدیدترین پست آذر ماهی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری سر داستان نیکول کیدمن و لر ها، اینطوری از بهاره رهنما حمایت  کرد.

حمایت بهنوش بختیاری از بهاره رهنما سر داستان شام ایرانی

اما بهاره رهنما نیز در پستی، درباره نظرش درباره لر ها توضیحاتی ارائه کرد و استوری های مختلف گذاشت.

توضیحات بهاره رهنما درباره اظهارنظرش درباره فیلم دختر لر و قوم پر افتخار لر

به هر حال اقوام ایرانی، مظهر قدرت ایران هستند و احترام به اقوام ایرانی، احترام به خوبی ها و فرهنگ های فاخر است که باید قدر آن ها را بیشتر دانست. امیدواریم بهاره رهنما در سفری به مناطق لر نشین ایران پس از کرونا، ظرفیت های ممتاز فرهنگی و گردشگری این مناطق را در اینستاگرام ۴.۷ میلیون فالوئریش به تصویر بکشد.

از کلکسیون استوری های بهاره رهنما درباره داستان دختر لر در هفته ای که گذشت

نیکی کریمی در ادامه برنامه او در معرفی کتاب های محبوب و مورد علاقه اش، کتاب ج از پیمان هوشمند زاده را به دوستانش معرفی کرد. نیکی کریمی مثل دختران محمد رضا شریفی نیا (ملیکا و مهراوه)، بعضا کتاب های محبوبش را در اینستاگرامش معرفی می کند. کار پسندیده ای که امیدواریم به یک فرهنگ در اینستاگرام سلبریتی های ایران تبدیل شود. وضعیت کتابخوانی در ایران، تقریبا افتضاح است. ملتی که کتاب نخواند، همه تاریخ را باید دوباره تجربه کند.

پیشنهاد کتاب نیکی کریمی

صحبت از مهراوه شریفی نیا و خواهرش شد. جدید ترین پست آن ها همین سلفی است که ۳۱۴ هزار لایک و کامنت گرفته است. پستی با لایک رضا یزدانی. خواننده تیتراژ پایانی سریال خانه امن شبکه اول سیما.

سلفی مهراوه برای تولد ملیکا

سریال آقازاده شبکه نمایش خانگی به روزهای پایانی پخش نزدیک می شود و سریال ملکه گدایان را در پیش داریم. فرزاد فرزین از قضا از بازیگران سریال است. تیپ آقای خواننده پاپ در این سریال در اینستانوشته ای معرفی شده است.

تیپ فرزاد فرزین در سریال ملکه گدایان که پانته آ بهرام هم در آن حضور دارد

بهنوش طباطبایی هم در اینستاگرامش با انتشار تیپ پاییزی با ماسک، یکی از پر لایک ترین پست های خود در پاییز امسال را به نمایش گذاشت.

او از تله های زندگی گفت:

یک تله ی زندگی ، الگویی ست که از کودکی آغاز و تاثیرات آن در طول زندگی منعکس می شود …
آنچه که خانواده های ما با ما در کودکی انجام می دهند ، آغاز گر این الگوهاست.
_آیا حس می کنید اتفاق بدی رخ می دهد که زخمی معمولی ، ترسی سهمگین در شما بوجود می آورد؟
_فارغ از هر اندازه تحسین عمومی و تایید اجتماعی که از دیگران دریافت می کنید ، آیا همچنان احساس نارضایتی ، حق نشناسی می کنید؟
_آیا مدام به سمت رابطه با افرادی کشیده میشوید که با شما سرد برخورد می کنند؟
_ آیا حس می کنید که نزدیک ترین افراد به شما به اندازه ی کافی به شما اهمیت نمی دهند یا درکتان نمی کنند؟
_آیا حس می کنید که ذاتا فردی دچار کمبود هستید که هیچ کس نمی تواند شما را بپذیرد؟
_ آیا از آنجا که نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح می دهید ، به آنچه که می خواهید می رسید؟

این شب ها برنامه کتاب باز شبکه نسیم با اجرای سروش صحت، مخاطبان زیادی دست و پا کرده و اینستاگرام سروش نیز پر مخاطب است و کتاب های خوبی برای اهالی کتاب معرفی می کند و پستهای جالبی دارد.

۶ پست پاییزی سروش صحت مجری کتاب باز شبکه نسیم هر شب ساعت ۱۹

برنامه کتاب باز با حضور عادل فردوسی پور را که ندیده اید، از دست ندهید تا کتابهای پیشنهادی دکتر فردوسی پور را مطلع باشید. برنامه کتاب باز با حضور مهران مدیری هم پیشنهادهای جالب کتابخوانی برای شما داشت.

محمدرضا گلزار هم با تیپ زیر، اینستانوشته مفهومی داشت.

تیپ شیک گلزار

آدمها می آیند… گاهی در زندگیت می مانند و گاهی در خاطرت…
آنهایی که در زندگیت می مانند همسفر می‌شوند…
آنهایی که در خاطرت می مانند، تجربه ای برای سفر می شوند…
گاهی تلخ، گاهی شیرین…
گاهی با یادشان لبخند می زنی…
گاهی یادشان لبخند از لبانت بر می‌دارد…
اما تو لبخند بزن حتی به تلخ ترین خاطره هایت…
آدم‌ها می آیند این آمدن باید رخ دهد تا تو بدانی ” آمدن” را همه بلدند…
این “ماندن” است که “هنر” می‌خواهد…

پس سعی کنیم با هنر باشیم .. . .

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود