آشنایی با تکنولوژی ساید بای ساید

آشنایی با تکنولوژی ساید بای ساید

یخچال‌های ساید بای ساید در واقع همان یخچال‌های بزرگی هستند که در وسط آن‌ها یک خط عمودی برای جداسازی قسمت فریزر و یخچال جود دارد! شیوه طراحی این نوع یخچال‌ها به صورت دو قلو است و برای آن لازم است که از تکنولوژی‌های خاصی استفاده وشود. البته این موضوع را مدنظر داشته باشید که برخی از یخچال‌های ساید بای ساید می‌توانند از تکنولوژی دیگری مثل دور این دور (Door In Door) هم بهره ببرند! در این مطلب سعی می‌کنیم که اطلاعات کاربردی در زمینه آشنایی شما با این تکنولوژی در اختیار شما قرار دهیم.

یخچال‌های ساید بای ساید در واقع همان یخچال‌های بزرگی هستند که در وسط آن‌ها یک خط عمودی برای جداسازی قسمت فریزر و یخچال جود دارد!

یخچال‌ها، سبک زندگی ما را متحول کردند!

اگر به گذشته‌های نه چندان دور برگردیم، می‌توانیم زمانی را تصور کنیم که در آن‌ها مردم عادی برای نگهداری غذاها و مواد غذایی خود با مشکلات متعددی روبرو بودند و سعی می‌کردند با استفاده از یخ‌ها و تکنولوژی‌های مرتبط با این مواد غذایی فعالیت‌های یخچال‌های امروزی را برای خود ایجاد کنند، اما همانطور که حدس می‌زنید، این کار همیشه پاسخگوی نیاز آن‌ها نبود و در اکثر مواقع با خیل عظیمی از غذاهای فاسد شده به واسطه عدم وجود سرما روبرو بودند!

اولین یخچال در سال ۱۸۳۴ میلادی توسط یک مخترع آمریکایی ساخته شد. این وسیله شگفت انگیز به سرعت طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرد و روز به روز با کمک صنعت گران پیشرفته تر شد. با پیشرفت تکنولوژی و ورود فناوری‌های جدید به صنعت، قابلیت‌های مختلفی به انواع لوازم خانگی از جمله یخچال اضافه شد.

این موضوع باعث شد که اکثر شرکت‌های تولید کننده لوازم خانگی با بهبود عمق تولید خود قادر باشند یخچال فریزرهای پیشرفته‌ای تولید کنند که در اوج زیبایی بسیار خاص جلوه کنند. یکی از این تکنولوژی‌های محبوب به کار رفته در تولید یخچال فریزرهای امروزی که بسیار پرکاربرد و جذاب تلقی می‌شود و طرفداران بسیار زیادی دارد، ساید بای ساید است! این تکنولوژی می‌تواند در جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و صرفه جویی در آن بسیار پرکاربرد تلقی شوند.

یخچال‌های ساید بای ساید در واقع همان یخچال‌های بزرگی هستند که در وسط آن‌ها یک خط عمودی برای جداسازی قسمت فریزر و یخچال جود دارد!

چرا تکنولوژی یخچال‌های سای بای ساید محبوب شد؟

این تکنولوژی با صرفه جویی در مصرف انرژی و ایجاد یک فضای کمتر برای استفاده همزمان از یخچال و فریزر به سرعت در میان مردم محبوب شد و در میان آن‌ها مورد استفاده قرار گرفت. شما با کمک این نوع یخچال‌ها می‌توانید، اقدام به نگهداری مواد غذایی خود در ابعاد بیشتری کنید و نیازی ندارید که حتما دو وسیله جداگانه را خرید و یا حمل کنید.

این نوع یخچال‌ها با ایجاد حس مدرنیته در مصرف کنندگان و زیبایی بخشی به محیط آشپزخانه، می‌توانند فضای وسیعی برای نگهداری از غذاها را ایجاد کنند. البته شکل‌های مختلفی از یخچال‌های ساید بای ساید در بازار وجود دارند که همه آن‌ها مورد قبول عمومی قرار نگرفتند و با توجه به نیاز خود می‌توانید از میان آن‌ها یک گزینه برای خرید را انتخاب کنید.

هر جا که یخچال هست، خانه ای هم هست!

استفاده از یخچال‌ها به قدری این روزها باب شده ‌است که می‌توان با جرئت گفت، هرجا یخچال هست، خانه‌ای هم هست! بدون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، چای ساز، تلویزیون و … می‌توان زندگی کرد، اما بدون یخچال مشکلات فراوانی برای سبک زندگی ما بوجود می‌آید که حتی نمی‌توان آن را تصور کرد.

باتوجه به ضروری بودن خرید یک نوع یخچال برای یک زندگی، بهتر است که شما هم برای خرید یخچال به فکر استفاده از یخچال‌های ساید باید ساید باشید! یخچال‌های زیبا، جادار و مطمئنی که دارای مزیت‌های فروانی برای مصرف کنندگان هستند. از جمله مزیت‌های بی‌شمار یخچال‌های ساید بای ساید، استفاده از موتورهای کم مصرف اینورتر، لامپ‌های کم مصرف ال ای دی برای تامین روشنایی فضای داخلی، داشتن فضاهای خاص نگهداری میوه و سبزی، مجهز بودن به یخ ساز و آبریز روی بدننه است!

برخی از این نوع یخچال‌ها همچنین دارای کنترل پنل لمسی، فیلترهای بهداشتی قدرتمند برای از بین بردن باکتری‌ها و قارچ‌ها و … نیز هستند. نکته قابل توجهی که بعد از آشنایی با این نوع تکنولوژی باید با آن سر و کار داشته باشید، این است که خرید کدام یخچال ساید با ساید می‌تواند برای شما به صرفه‌تر باشد و مزایای بیشتری به همراه آورد؟

یخچال‌های ساید بای ساید در واقع همان یخچال‌های بزرگی هستند که در وسط آن‌ها یک خط عمودی برای جداسازی قسمت فریزر و یخچال جود دارد!

اسنوا پرچم دار لوازم خانگی در ایران و خاورمیانه

گروه صنعتی اسنوا به عنوان صنعت پیشران این حوزه با بومی سازی لوازم خانگی و بهبود عمق تولید خود قادر به ساخت دستگاه‌های ساید بای ساید بی‌شماری است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پیشرفتگی اسنوا در این حوزه در واقع توان ملی ایرانی را در ساخت دستگاه‌های تکنولوژی نشان می‌دهد و باعث می‌شود که شاهد حضور این گروه صنعتی در بازارهای جهانی باشیم!

نظر شما در این زمینه چیست؟ شما کدام برند یا گروه صنعتی تولید کننده لوازم خانگی و یخچال‌های ساید بای ساید را انتخاب می‌کنید؟ دلیل شما در این رابطه چیست؟ شما می‌توانید مطالب، نظرات و سوال‌های خود در این زمینه را با ما و دیگر علاقه‌مندان در بخش مربوطه پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود