مهم ترین نکات برای خرید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

مهم ترین نکات برای خرید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یکی از مهم ترین مواردی که افراد مختلف برای احداث رستوران ها، کافی شاپ و یا هتل با آن مواجه می شوند، سطح کیفی آب و روش مناسب برای تصفیه آب در این موارد است. آیا شما چیزی در مورد دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی یا اداری شنیده اید؟ در ادامه قصد داریم به بررسی ساختار و عملکرد نوعی از دستگاه تصفیه آب بپردازیم که برای تصفیه آب در ادارات، رستوارن ها، هتل و… کاربرد دارند.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی، مناسب ترین نوع دستگاه های تصفیه آب برای تعبیه در مواردی مثل رستوارن ها، هتل و کافی شاپ هستند. انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بر اساس ظرفیت، شامل دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۸۰۰ گالن می شود. در جدول زیر انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بر اساس ظرفیت عنوان می شود:

نوع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ظرفیت اسمی ظرفیت عملی تعداد فیلترهای ممبران
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۱۰۰ گالن ۴۰۰ لیتر ۳۸۰ لیتر ۱ ممبران ۱۰۰ گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن ۸۰۰ لیتر ۷۶۰ لیتر ۲ ممبران ۱۰۰ گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰ گالن ۱۶۰۰ لیتر ۱۵۰۰ لیتر ۴ ممبران ۱۰۰ گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۸۰۰ گالن ۳۲۰۰ لیتر ۳۰۰۰ لیتر ۲ ممبران ۴۰۰ گالن

بیشتر: خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی در فروشگاه آبین

انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی را بر اساس ظرفیت های مختلف بررسی کردیم. اما در ادامه شاید برای شما سوال شود که چطور مناسب ترین نوع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را انتخاب کنیم؟ چه پارامترهای را برای خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی باید در نظر گرفت؟ در همین راستا به بررسی مهم ترین مواردی که برای خرید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اهمیت دارد می پردازیم.

پارامترهای مهم برای خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یا اداری

اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را دارید با طرح پرسش های زیر بهترین نوع دستگاه را برای خود انتخاب کنید:

میزان آلایندگی آب در منطقه ای که من زندگی می کنم چقدر است؟

از مهم ترین مواردی که برای خرید دستگاه های تصفیه آب باید در نظر گرفت میزان آلاینده های آب است. سطح کیفی آب بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می شود و یکی از پارامترهای که در تعیین سطح کیفی آب بسیار مهم است میزان TDS آب می باشد. در واقع اگر برای خرید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با کارشناس تصفیه آب در ارتباط باشید یکی از اولین مواردی که در مورد آن از شما می پرسند میزان TDS آب در منطقه شما می باشد. به همین دلیل در اولین مرحله میزان TDS آب را با ابزارهای مثل TDS سنج تعیین کنید. در این راستا مواردی را هم مثل وجود آلاینده های میکروبی لحاظ کنید تا با تعبیه فیلترهای مناسب* تمام آلاینده های آب برطرف شود.

*فیلتر تصفیه آب UV از موثرترین نوع فیلترهای تصفیه آب برای از بین بردن آلاینده های میکروبی هستند.

ظرفیت مورد نیاز من برای تصفیه آب چقدر است؟

همان طور که گفته شد انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بر اساس ظرفیت متفاوت هستند و به همین دلیل برای خرید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کرد ظرفیت دستگاه می باشد. ظرفیت دستگاه های تصفیه آب بر اساس فیلتر ممبران در ساختار دستگاه تعیین می شود. ظرفیت دستگاه را بر اساس لیتر یا گالن در نظر گرفته و در ادامه با مراجعه به جدول بالا نوع دستگاه را انتخاب کنید.

سطح کیفی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای من تا چه اندازه اهمیت دارد؟

به عنوان اولین نکته باید گفت که خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با سطح کیفی بالا در تمام موارد گزینه خوبی است. به این دلیل که هر چقدر سطح کیفی دستگاه تصفیه آب و فیلترهای استفاده شده در ساختار آن بهتر باشد سطح کیفی آب خروجی از آن مطلوب تر می باشد. در مواردی مثل تصفیه آب در رستوران ها و کافی شاپ استفاده از دستگاهی که بالاترین کیفیت های لازم را داشته باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد و این موضوع در سطح کیفی آب خروجی از دستگاه هم تاثیرگذار است.

به صورت کلی انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در ایران مونتاژ می شوند و معمولا در ساختار این نوع دستگاه ها از قطعات تایوانی استفاده می شود. دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی تایوانی سطح کیفی مطلوبی را دارند و در ادامه دارای عملکرد مناسبی هم برای تصفیه آب هستند. اما در مواردی هم ممکن است از قطعات و فیلترهای تصفیه آب ایرانی در ساختار دستگاه استفاده شود، که در صورت داشتن کیفیت های لازم گزینه مناسبی برای خرید هستند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را از کجا بخرم؟

به عنوان آخرین نکته، به خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از فروشگاه معتبر توجه کنید. اگر قصد خرید آنلاین دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی را دارید، وبسایت های مختلف را با ویژگی و خدماتی که ارائه می کنند بررسی کنید. از دیگر مواردی که در این زمینه اهمیت دارد، خرید از فروشگاهی است که برای خرید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مشاوره دقیقی را به شما ارائه کند تا کار شما برای خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مطابق با نیاز راحت تر شود.

فروشگاه تصفیه آب آبین ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه های آب نیمه صنعتی با سطح کیفی بالا می باشد، در مجموعه آبین برندهای مختلف دستگاه های تصفیه آب را در اختیار شما قرار دادیم. در کنار این، ما در مجموعه آبین برای کمک به شما در زمینه خرید دستگاه های تصفیه آب امکان مشاوره رایگان را برای خرید کالا در اختیار شما قرار داده ایم.

معرفی بهترین دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

ما در مجموعه آبین فقط بستری را برای ارائه محصولات تصفیه آب فراهم کردیم و قصد فروش برند خاصی از دستگاه های تصفیه آب را نداریم. اما با توجه به بازخوردهای که از مصرف کننده ها دریافت کردیم، در ادامه به معرفی دو نمونه از بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی می پردازیم:

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۸۰۰ گالن آرتک از بهترین مدل های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی RO می باشد و در ساختار آن از قطعات و فیلترهای تایوانی استفاده شده است. دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ۸۰۰ گالن در مکان های مثل رستوران ها، کافی شاپ، ساختمان های اداری و هتل ها برای تصفیه آب مناسب هستند و  به دلیل سطح کیفی بالا، عملکرد بسیار مناسبی را برای افزایش سطح کیفی آب دارند. در ساختار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۳۰۰۰ لیتر آرتک از فیلترهای ممبران فیلمتک آمریکایی استفاده شده است که بهترین نوع فیلترهای ممبران در بازار ایران محسوب می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و مشاهده محصولات به آدرس اینترنتی https://abin.ir/products/industrial-water-treatment/semi-industrial-water-treatment مراجعه فرمایید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۸۰۰ گالن سافت واتر از دستگاه های تصفیه آب با سطح کیفی بالا می باشد و در ساختار آن از فیلترهای تصفیه آب با کیفیت مناسب استفاده شده است. دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر به دلیل کیفیت بالایی که دارند، سطح کیفی آب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

توجه کنید که ما در مجموعه آبین امکان مشاوره رایگان برای خرید کالا را در اختیار شما قرار دادیم. در صورتی که قصد دارید از امکان خاصی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مثل تعبیه فیلترهای تصفیه آب UV یا کیت هوشمند استفاده کنید، پیش از خرید این موارد را لحاظ کنید و در این راستا از مشاوره رایگان مجموعه ما بهره مند شوید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود