ازدواج نیلوفر پارسا و مهدی حسینی در چند قاب

ازدواج نیلوفر پارسا و مهدی حسینی در چند قاب

نیلوفر پارسا متولد بیست و هفتم فروردین ماه سال شصت و نه در تهران است. این دختر دهه شصتی ، دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات است. رشته ای که کم تر هنرپیشه های سینما و تلویزیون ، در آن تحصیل کرده اند و البته ارتباطی هم به فعالیت در رشته های هنری ندارد. نیلوفر پارسا، هنرپیشه سینما و تلویزیون است و گفته شده است که اخیر با مهدی حسینی که سابقه بازیگری تئاتر دارد، ازدواج کرده است.

ازدواج نیلوفر پاسا با مهدی حسینی آنطور که خیلی‌ها انتظار داشتند در اینستاگرام این دو فعال بازیگری ایران، بازتاب پیدا نکرده و احتمالا در روزهای آینده، تصاویری از لباس عروس این هنرپیشه سینما و تئاتر کشورمان در زمستان ۹۹ رونمایی شود. ریحانه پارسا خواهر نیلوفر پارسا نیست.

نیلوفر پارسا، فعالیت های هنری خود را از تئاتر های تهران آغاز کرد. در چند نقش کوتاه در سریال: شاید برای شما هم اتافق بیفتد حضور یافت و پس از آن در نقش بینا در سریال آوای باران، مطرح شد.اینستاگرام نیلوفر پارسا، ۱۲۰ هزار دنبال کننده دارد. با مطرح شدن ازدواج او با مهدی حسینی، احتمالا در فهرست ترندهای هفته اول دی ماه ۹۹ کاربران ایرانی اینستاگرام قرار بگیرد و شمار دنبال کنندگانش افزایش یابد.

برای اطلاع از پشت صحنه فیلم ها و سریال ها و تئاترهایی که نیلوفر پارسا کارکرده به اینستاگرامش در نشانی: @niloufar_parsa مراجعه کنید. رضا رشیدپور، از مجریان شبکه ۳ و مجری مسابقه تلویزیونی بمب نیز از فالوئرهای نیلوفرو پارسا محسوب می شود. این دختر ۲۹ ساله در بیو پروفایلش در اینستاگرام نوشته که : بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست. از خود به طلب هر آنچه خواهی که تویی.

نیلوفر پارسا از جمله هنرجویان مدرسه بازیگری استاد امین تارخ است که از نخستین مدارس بازیگری ایران محسوب می شود. نیلوفر پارسا، مثل روشنک گرامی، طراح لباس نیست اما علاقه زیادی به موسیقی و مدلینگ دارد. در حوزه یوگا نیز فعالیت دارد.

شیوا خشرو مهر و فریبا نادری از فعالان هنری کشور نیز در کامنت هایی، ازدواج نیلوفر پارسا با مهدی حسینی را تبریک گفتند.

پست اینستاگرامش نیلوفر پارسا در اول دی ۹۹ که خبر از ازدواجش می داد

نیلوفر پارسا مثل ملیکا و مهراوه شریفی نیا (دختران محمد رضا شریفی نیا)، علاقه زیادی به معرفی کتاب در اینستاگرامش دارد. فرهنگ شایسته ای که به قول مجری برنامه «کتاب باز» شبکه نسیم (سروش صحت)، بایستی در صفحات اینستاگرام ایرانیان معروف و غیر معروف رواج یابد. وضعیت کتابخوانی در ایران عصر ۱۴۰۰، نزدیک به افتضاح است. ۳ کتاب را نیلوفر پارسا به کاربرانی توصیه کرده است.

نیلوفر پارسا اخیرا در فیلم سینمایی بعد از تو به کارگردانی فرهاد نجفی هم حضور یافت که در سیزدهمین جشنواره بین المللی کویین پالم کالیفرنیا نیز حضور یافت.

تصاویری از حضور نیلوفر پارسا در فیلم بعد از تو
نیلوفر پارسا
از کلکسیون فوتوشوت های پاییزی نیلوفر پارسا در سال ۹۸

کتاب چشم دل بگشا نوشته کاترین پاندر با ترجمه گیتی خوشدل، کتاب اثر سایه (کتابی برای بر افروختن قدرت نهفته دورن) اثر دبی فورد با ترجمه الهام شریف و کتاب : بخواهید و به شما داده می شود. این ها کتاب های محبوب نیلوفر پارسا است که در سال ۹۸ به کاربرانش توصیه کرد.

نیلوفر پارسا در یکی از اینستانوشته های خود جمله جالبی دارد که می گوید: بزرگ ترین راز زندگی این است که هیچ راضی وجود ندارد. نوشته ای که بیش از ۶ هزار لایک برایش به ارمغان آورد و نشان می دهد که پست های مفهومی (مثل روالی که استاد پرویز پرستویی در اینستاگرامش در پیش گرفته) می تواند لایک ها زیادی را جذب کند. نیلوفر پارسا برای دیده شدن بیشتر استایل ها و کلکسیون مانتوهای پاییزی و بهاره، از هشتگ های مختلف فارسی و انگلیسی استفاده می کند.

او در نوشته هایش به اهمیت تفکر و شاد زیستن و هنر عشق ورزیدن اشاره دارد. موضوعات مهمی که کتاب های بسیاری به همین نام ها در بازار نشر کشور منتشر شده و ارزش خواندن دارد. او در یکی از پست هایش به فالوئرهایش توصیه می کند که مراقب باشند که به چه چیزی فکر می کنند. چون افکار آن ها، زندگی را به پیش می برد. در واقع: ای بردار تو همه اندیشه ای .. . همانطور که ناپلئون هیل می گوید: بیاندیشید و ثروتمند شوید. تو هستی و افکارت و باور هایت.

نظرش درباره اسمش!

گل نیلوفر یا لوتوس یا هرچی که اسمش و میزارن نماد مراقبست نماد آرامش و مدیتیشنه نماد مقاومت و‌سکوت و‌سکونه حضورش کمه ولی اینقدر صبر میکنه تلاش میکته تا بلاخره تبدیل به نماد تو دنیا میشه تبدیل به زیبایی تبدیل به الگو‌‌ میشه به نظرم اسم هرکس رو خدا انتخاب کرده و اسمهایی که داریم‌ حتما دلیلی داره هدف من‌ بهتر از دیگران‌شدن نیست هدف من بهتر شدن از اونچیزیه که قبلا بود.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود