اینستاگردی با سوپر استارهای مستطیل سبز در آستانه کریسمس ۲۰۲۱

اینستاگردی با سوپر استارهای مستطیل سبز در آستانه کریسمس ۲۰۲۱

ستارگان فوتبال مثل ستارگان سینما، در صدر پربیننده ترین صفحات اینستاگرام هستند. بخشی از هویت دیجیتالی انسان ها، اکنون به حضور در شبکه های اجتماعی اختصاص یافته است. دیجیتال مارکتینگ، شبکه های اجتماعی و دنیای لایک و فالو را با قدرت هشتگ ها و هوش مصنوعی، جدی گرفته و درآمد فراوانی دارد.

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا اسپانیا، یکی از پر بازدید ترین صفحات اینستاگرامی را در اختیار دارد. اینکه پر بازدید ترین صفحات اینستاگرام در اختیار سوپر استارهای مستطیل سبز است، جای شگفتی ندارد. لیونل مسی که روزگاری کمتر از ۲۰ میلیون دنبال کننده داشت، اکنون در آستانه کریسمس ۲۰۲۱، بیش از ۱۷۲ میلیون فالوئر دارد.

ارزش اکانت وی را ده ها میلیون دلار براورد می کنند. او از مخاطبانش خواسته که محصولات برندش را در سایت themessistore.com ببینند. لیونل مسی تا کنون بیش از ۶۵۰ عکس از سبک زندگی خصوصی و جهانگردی ها و پشت صحنه تمرینات ورزشی به اشتراک گذاشته که بازتاب های بین المللی نیز پیدا کرده است. بعضی از تصاویر اینستاگرام لیونل مسی در سال ۲۰۲۰، بین ۶ تا ۱۲ میلیون لایک دریافت کرده است. مخصوصا تصاویری که او را در کنار اسطوره جهان فوتبال، دیه گو مارادونا نشان می دهد.

تصویر لیونل مسی در کناره اسطوره فوتبال آرژانتین و مستطیل سبز دیه گو مارادونا

عکسی که در بالا مشاهده می کنید، یکی از پر لایک ترین و پر بازدید ترین و پر کامنت ترین تصاویری بود که لیونل مسی در سال ۲۰۲۰ میلادی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. این عکس، ۱۳.۵ میلیون لایک و ۱۳۱ هزار کامنت دریافت کرد تا یکی از رکوردهای لایک و کامنت صفحه اینستاگرام لیونل مسی باشد.

مارادونا و لیونل مسی در یک پیراهن و یک استایل

عکسی که در بالا مشاهده می کنید نیز تصویری است که راز و نیایش لیونل مسی به سبک مارادونا را نشان می دهد. هر دو پیراهنی با برند آدیداس بر تن داشتند و تبلیغ YAMAHA. این عکس نیز حدود ۱۲ میلیون لایک و ۱۱۳ هزار کامنت دریافت کرد. این عکس ۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

یکی از روش ها و سبک های درآمد زایی لیونل مسی از صفحه اینستاگرامش: تبلیغ برند Lays

دیدار با کریس

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره سابق رئال مادرید و منچستر یونایتد و مهاجم گران قیمت حال حاضر یوونتوس ایتالیا، پر بازدید ترین صفحه اینستاگرام فوتبالیست ها را در اختیار دارد. صفحه اینستاگرام کریس رونالدو در فهرست ۵ پیج پر فالوئر جهان قرار دارد. کریس رونالدو در آستانه کریسمس ۲۰۲۱ میلادی، شمار فالوئرهایش را به ۲۴۷ میلیون نفر رسانده است.

تقریبا یک سوم کل کاربران اینستاگرام، فالوئر صفحه کریس رونالدو هستند. او قریب به ۳۰۰۰ عکس از سبک زندگی و فعالیت ها و جهانگردی ها و تمرینات ورزشی و سلفی و پشت صحنه فعالیت های ورزشی و مدلینگ خود را به اشتراک گذاشته که برای هوادارانش جذابیت فراوان دارد. برخی از تصاویر او در سال ۲۰۲۰، لایک های طوفانی گرفت.

عکس ۱۱ میلیون لایکی رونالدو

یکی از پر لایک و پر کامنت ترین تصاویر اینستاگرام کریس رونالدو، مربوط به پستی است که او ۱۴ دسامبر ۲۰۲۰ در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نشان می داد که وی در کنار برج ایفل پاریس، عکس گرفته و توپ طلایی را به دست دارد. توپی که نشان از قرارگیری او در فهرست ۱۱ بازیکن FRANCE FOOTBALL’S ALL TIME دارد. ۱۱.۲ میلیون لایک و ده ها هزار کامنت، به این عکس که استایل رسمی رونالدو را در آستانه کریسمس ۲۰۲۱ میلادی نشان می داد، داده شد.

کریس رونالدو در کنار اسطوره همیشگی دنیای فوتبال

۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی پس از انتشار خبر درگذشت دیه گو مارادونا، سلبریتی های دنیای فوتبال، تصاویر مشترکی که با اسطوره آرژانتینی داشتند را به اشتراک گذاشتند. پر لایک ترین و پر کامنت ترین تصویر اینستاگرام کریس رونالدو در سال ۲۰۲۰ میلادی، مربوط به عکسی بود که او را در کنار دیه گو نشان می داد. این عکس، قریب به ۲۰ میلیون لایک و ۱۵۵ هزار کامنت دریافت کرد. تقریبا ۸ درصد کل فالوئرهای کریس رونالدو، این عکس را لایک کردند که رکوردی برای لایک عکس در اینستاگرام کریس در سال ۲۰۲۰ بود.

این۲ عکس در مجموعه ۲۶ میلیون لایک و ۳۰۰ هزار کامنت دریافت کرد

دیدار با آقای اسطوره

اسطوره همیشگی فوتبال جهان یعنی پله، اگر چه اسطوره زنده مستطیل سبز است اما فقط ۵ میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد. ۳ بار جام قهرمانی جهان را بالای سر برده است و بازیکن قرن فیفا محسوب می شود. پر لایک ترین تصاویر اینستاگرام پله در سال ۲۰۲۰، تصویر مشترک او با شماری از بزرگان فوتبال از جمله مارادونا است.

اینستانوشته ۱ میلیون لایکی صفحه پله در سالروز درگذشت مارادونا

نیم میلیون لایک و ده ها هزار کامنت در عکس مشترک پله و اسطوره درگذشته آرژانتین که پله به مناسبت روز تولد مارادونا منتشر کرد

گشتی با امباپه

کیلیان امباپه از دیگر فوتبالیست های معروف اینستاگرام است. او قریب به ۴۶ میلیون دنبال کننده دارد و یکی از بهترین فوتالیست های جهان در سال های اخیر بوده است. از او باید بسیار شنید. کیلیان امپابه اکنون در پاری سن ژرمن توپ می زند.

صفحه اینستاگرام کیلیان امباپه در نشانی: @k.mbappe قرار دارد. او بیش از ۹۰۰ عکس از سبک زندگی و جهانگردی ها و پشت صحنه تمرینات ورزشی و گل زنی هایش به اشتراک گذاشته است.

یکی از پر لایک ترین عکس های امباپه در سال ۲۰۲۰ که بیش از ۳ میلیون لایک گرفت دیدار او با یک کودک سرطانی بود

عکسی که در زیر مشاهده می کنید، امباپه به یک اسپا رفته است و قصد ماساژ دارد و آماده شدن برای فصل جدید. در اگوست ۲۰۲۰ منتشر کرد و قریب به ۲.۲ میلیون لایک و ۹ هزار کامنت دریافت کرد تا یکی از پر لایک ترین تصاویرش در سال ۲۰۲۰ باشد.

عکس پر لایک مهاجم تیم ملی فرانسه

گشتی با نیمار

یکی از پر بیننده ترین صفحات فوتبالی اینستاگرام، در اختیار نیمار است. مهاجم تیم ملی برزیل و پاری سن ژرمن فرانسه و اسبق بارسلون، اکنون ۱۴۴ میلیون فالوئر دارد. بیش از ۴۹۰۰ عکس به اشتراک گذاشته و معتاد اینستاگرام است.

عکس زیر که شب ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی به اشتراک گذاشت و او را در یک سلفی در کنار بانوی جوان به نمایش می گذارد، بیش از ۳ میلیون لایک در صفحه نیمار دریافت کرد.

سلفی ۳ میلیون لایکی نیمار

نیمار مثل مسی و رونالدو، برندی برای ادکلن مردانه ندارد و در اینستاگرامش، تبلیغاتی انجام می دهد که تبلیغ برند Diesel از آن جمله است که ۲ میلیون لایک گرفت.

تبلیغ میلیون دلاری نیمار برای برند ادکلن دیزل

استفاده از هشتگ های مرتبط با محتوایی که در اینستانوشته ها وجود دارد، عاملی برای دیده شدن بهتر و بیشتر تصاویر شما در اینستاگرام.

بدون نظر

ورود