دیدار با «کیمیا اکرمی»: بازیگر نقش محبوبه سریال «روزهای ابدی» شبکه ۱

دیدار با «کیمیا اکرمی»: بازیگر نقش محبوبه سریال «روزهای ابدی» شبکه ۱

کیمیا اکرمی بازیگر نقش محبوبه سریال روزهای ابدی شبکه اول سیما است که از ۸ دی هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه اول سیما می رود. محبوبه سریال روزهای ابدی، یکی از افرادی است که در جریان اشغال سفارت آمریکا در آبان ماه سال ۱۳۵۸، از فعالان بازخوانی اسناد بدست آمده از لانه جاسوسی آمریکا نمایش داده می شود و در کنار بازیگرانی چون حمید گودرزی و جلیل فرجاد، نقش آفرینی می کند.

کیمیا اکرمی، متولد سال ۱۳۷۰ در تهران است. مجرد است و مدرس زبان انگلیسی بوده و به تدریس IELTS مشغول است. رشته کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی را اخیرا پشت سر گذاشته و یک برادر دارد که سالها خارج از کشور بوده است.

کیمیا اکرمی پیش از نقش آفرینی در سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری که روایت شبکه ۱ از روزهای اشغال سفارت آمریکا و فعالیت گروهک تروریستی مجاهدین خلق را به تصویر کشیده است، سابقه بازیگری سینما و تلویزیون نداشته و نقش اول سریال است. البته چند باری در تئاتر، روی صحنه رفته است.

در نخستین سکانس های قسمت اول سریال روزهای ابدی، کیمیا اکرمی در کنار جلیل فرجاد که در نقش یک روحانی حضور دارد، وارد منطقه کوهستانی شده و اسلحه هایی جابجا می کند. . . . کیمیا اکرمی در سریال روزهای ابدی، هم بازی بازیگران ایرانی و خارجی مثل کلودیا ریدل می شود.

کیمیا اکرمی در اینستاگرام هم حضور فعالی ندارد. تصاویرش مربوط به چند سال پیش است. به هر حال استایل ها و ایرانگردی های محبوبه سریال روزهای ابدی را می توانید در اینستاگرام کیمیا اکرمی در نشانی: @KIMIA___AKRAMI دنبال کنید که پیش از پخش سریال، ۲۰۰۰ دنبال کننده داشت. او خود را عاشق هنر و درمانگر بالینی معرفی می کند.

روایت اینستاگرامی کیمیا اکرمی از دوری برادرش که در کانادا بود

تیپ کیمیا اکرمی در سکانسی از سریال روزهای ابدی شبکه اول سیما با لباس نماز

سکانس زخمی شدن کیمیا اکرمی در سریال روزهای ابدی شبکه اول

کیمیا اکرمی در کنار حمید گودرزی در سکانس بازخوانی اسناد خرد شده در لانه جاسوسی آمریکا در آبان ماه سال ۱۳۵۸ در تهران

در ادامه مروری داریم بر استایل ها و تصاویر جهانگردی محبوبه سریال روزهای ابدی که استایل متفاوتی با آنچه در سریال شاهد هستیم را نشان می دهد.

کیمیا اکرمی

استایل های کژوال کیمیا اکرمی بازیگر نقش محبوبه سریال روزهای ابدی شبکه اول سیما

سلفی بدون گریم کیمیا اکرمی بازیگر نقش محبوبه سریال روزهای ابدی

فوتوشوت های سال نود و هشت کیمیا اکرمی و اکسسوری های رنگارنگ وی

از فوتوشوت های طبیعت گردی کیمیا احمدی

ایرانگردی های کیمیا احمدی در سال ۹۸

اگر شما مخاطب گرامی، نظری درباره بازی و نقش آفرینی کیمیا اکرمی در سریال روزهای ابدی دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید. احتمالا با پخش قسمت های بیشتری از سریال روزهای ابدی در زمستان کرونایی ۹۹، شاهد حضور بیشتر کاربران ایرانی در اینستاگرام این هنرپیشه جوان تلویزیون باشیم.

دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • عرشیا دی ۲۱, ۱۳۹۹

    سریالی بس دروغ و چرت و ماله کش

  • محمد بهمن ۱۰, ۱۳۹۹

    سلام در بعضی از عکسها حجاب به نحو کامل رعایت نشده نشان دادن این قبیل عکسها خوب نیست