اینستاگردی: بازگشت «ریحانه»، طبیعت‌گردی «نوید» و استایل جدید «مهناز»

اینستاگردی: بازگشت «ریحانه»، طبیعت‌گردی «نوید» و استایل جدید «مهناز»

روزهای پایانی دی ماه کرونایی ۹۹ را در پیش داریم و گزارش اینستاگردی روزیاتو مروری دارد بر جدید ترین پست های سلبریتی های وطنی داخل و خارج از کشور. در روزهای اخیر، افشاگری های محسن افشانی درباره قماربازهای ایرانی مقیم ترکیه بازتاب های زیادی پیدا کرد.

ریحانه پارسا هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران که تابستان امسال تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد تا به کاروان هنرپیشه های مهاجر بی بازگشت بپیوندد، اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، اینستاگرامش را غیر فعال کرد.

ریحانه پارسا چند روز پیش دوباره اینستاگرام را فعال کرد تا بازگشتی پر حاشیه به اینستاگرام داشته باشد. ریحانه پارسا تا کنون چند بار تصاویر اینستاگرامش را تغییر داده است اکنون ۱.۳ میلیون فالوئر دارد.

پرستو صالحی از جمله هنرپیشه های سینما است که دنبال کننده صفحه او محسوب می شود. ریحانه پارسا در نیمه دوم سال ۹۹، درکانون توجه اینستاگردها قرار گرفت. اول برای مهاجرت به استانبول و کشف حجاب، دوم لایو با مسیح علی نژاد خبرنگار ایرانی جنجالی مقیم آمریکا و دیگری حضور در ویدیو کلیپی از ترانه های جدید شادمهر عقیلی که با سایت قمار مجیک بت، در کانون انتقاد ۶ میلیون دنبال کننده اش قرار گرفته است.

ریحانه پارسا در توییتر اعلام کرده بود که به سرطان مبتلا شده است و توضیحاتی ارائه نکرد. با بازگشت ریحانه پارسا به اینستاگرام در اوایل ۲۰۲۱ میلادی، شاهد کامنت زنی های پویان مختاری، از مدیران سایت های شرط بندی ایرانی در ترکیه زیر پست های وی هستیم. پویان مختاری چندی پیش نیز سلفی با ریحانه پارسا منتشر کرده بود.

ریحانه پارسا پس از بازگشت مجدد به اینستاگرامش در روزهای نخستین ژانویه ۲۰۲۱ میلادی، تصویری از خود که مربوط به سال ۹۸ بود را به اشتراک گذاشت که با ۲۴۰ هزار لایک و هزاران کامنت هوادارانش مواجه شد.

ریحانه پارسا

سلفی ریحانه پارسا در زمان بازگشت دوباره به اینستاگرام

ریحانه پارسا پس از بازگشت مجدد به اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت:

ما رخداد تحریف هزاره واژگان. ما گشنگان خفه شده از فریاد. سکوت بالجبار. مرگ امتداد هر دادخواه. . نه گلوله،که خود دار بافتیم از طناب
به دور گردن می پیچیم ، این نام را هنوز ترسیم. ما معنی غریب الوقوع عصر حجر. عجب صبری خدا دارم!

از کلکسیون سلفی های ریحانه پارسا پس از بازگشت دوباره به اینستاگرام

تیپ مشکی چرمی ریحانه پارسا در ترکیه گردی ۲۰۲۱ میلادی

تصویری که ریحانه پارسا از خانه اش در اکباتان تهران در دی ۹۹ به اشتراک گذاشت . . .

یکی از پست هایی که ریحانه پارسا پس از بازگشت دوباره به اینستاگرام به اشتراک گذاشت، سلفی با نسیم بود. پویان مختاری زیر این پست کامنت زده بود که اگه گفتید کدومشون میخوان برن؟ کامنتی با قریب به ۳۰۰۰ هزار لایک و بیش از ۱۸۰۰ کامنت فالوئرهای ریحانه پارسا.

کامنت پویان مختاری زیر پست ریحانه پارسا در ژانویه ۲۰۲۱

ریحانه پارسا اوایل ژانویه ۲۰۲۱ میلادی در کلیپی در کنار پویان مختاری و نسیم پاریز حضور یافت که بیش از ۲.۵ میلیون بار دیده شده بود.

تصویری از اینستانوشته پویان مختاری درباره کلیپ داره دیگر که اول ژانویه ۲۰۲۱ منتشر کرده بود

پویان مختاری چندی پیش کلیپی از ریحانه پارسا منتشر کرد که ریحانه پارسا در حال گریه کردن بود. او گفته بود که با ریحانه پارسا در سال ۲۰۲۱، مخاطبانش را شگفت زده خواهد کرد.

گریه ریحانه پارسا در کلیپی از پویان مختاری

مهناز افشار نیز پس از مدت ها با تیپ زمستانی برگشته است.

استایل جدید زمستانی مهناز افشار در آلمان

سحر قریشی هنرپیشه سینما نیز با ۸.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش آن هم فقط با ۱۱۱ پست، جدید ترین پستی که در روزهای پایانی دی ماه گذشت و در زیر مشاهده می کنید، از شکرگزاری می گوید.

جدید ترین اینستانوشته سحر قریشی

بهاره رهنما پس از جنجال دختر لر در شام ایرانی، در کانون توجه اینستاگردها در دی ماه ۹۹ قرار گرفت. گویا اخیرا به جزیره کیش رفته است و اینستانوشته های مفهومی خود را از جزیره مرجانی کیش که خبرهای خوبی در سال ۱۴۰۰ دارد، منتشر  کرد.

کیش گردی های بهاره رهنما

رامبد جوان با ۱۱ میلیون دنبال کننده، آخرین پست اینستاگرامی خود در دی ماه ۹۹ را به بحث شیرین آلودگی هوای تهران اختصاص داده است که از قضا در آخرین شنبه دی ماه، شاهد هوای صاف در پایتخت هستیم.

آخرین اینستانوشته دی ماهی رامبد جوان

نوید محمدزاده که با سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی، در کانون توجه سریال دوستان شبکه نمایش خانگی است، اخیرا به کوهستان زده و تصاویری از طبیعت گردی خود را در دی ۹۹ به اشتراک گذاشت که بیش از ۷۰۰ هزار لایک گرفته است.

طبیعت گردی نوید محمد زاده

این هم تیپ ورزشی جدید محمد رضا گلزار در دی ۹۹ در یک باشگاه ورزشی لاکچری پایتخت.

گلزار در باشگاه ورزشی با کامنت سلبریتی های هوادارش

نظرات و دیدگاه های خود را درباره اینستانوشته و سبک زندگی دیجیتالی سلبریتی های ایرانی کامنت کنید.

۹ نظر

ورود

 • پارمیدا دی ۲۸, ۱۳۹۹

  مطالب خوبیه. دوست دارم

 • مومو دی ۲۸, ۱۳۹۹

  مردشور ریخت همشون

 • یک نفر دی ۲۸, ۱۳۹۹

  عجبا 🙂

 • انسان ازاد دی ۲۸, ۱۳۹۹

  فارسها رو

 • خلیل دی ۲۸, ۱۳۹۹

  وقتی دوتا فیلم سریال زپرتی بازی میکنن از جای خودشون درمیان..فکرمیکنن خیلی مهم شدن.

 • مچا دی ۲۹, ۱۳۹۹

  نوید محمد زاده داری بیراهه میری وضع که خوب بشه آدم باید گذشته اش گم نشه شلوار من درآوردی به بهانه استایل ومد روز اینها بهونه است آدم باید آدم باشه