بازیگران مشهوری که رابطه عاشقانه آن‌ها در یک فیلم آغاز شده و همانجا به پایان رسید

بازیگران مشهوری که رابطه عاشقانه آن‌ها در یک فیلم آغاز شده و همانجا به پایان رسید

روابط عاشقانه روابطی بسیار پرفراز و نشیب و حساس هستند به ویژه اگر در دنیای پرزرق و برقی مانند هالیوود رخ دهند. روابط با همکاران شرایط دشوارتری نسبت به روابط دیگر افراد دارد. از این رو جای تعجب ندارد که وقتی دو نفر به هم نزدیک می شوند، شرایط ناخوشایند و مشکلات بین دو شخصیت اجتناب ناپذیر می شوند. در کنار همه این ها، وقتی رابطه دو نفر به موضو بحث همگانی تبدیل شده و همه چیز در برابر چشم جامعه ای بزرگ قرار می گیرد، کنترل اوضاع از دست طرفین خارج شده و ممکن است به سرانجام تلخی منتهی شود.

چه آن را بسیار دوستانه نگه دارید مانند مایکل سی هال و جنیفر گارنر یا مانند سوفیا بوش و چاد مایکل موری تا آخر خط بروید، برقراری رابطه عاشقانه با همکار می تواند یک بازی بسیار خطرناک باشد، شرایطی که اکثر بازیگران سرشناس هالیوودی با آن آشنا هستند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بازیگرانی آشنا کنیم که رابطه عاشقانه آن ها در حین بازی در یک فیلم دچار مشکل شده و به شکلی ناخوشایند خاتمه یافته است.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۸- جنیفر لارنس و نیکلاس هولت

جنیفر لارنس و نیکلاس هولت ابتدا در هنگام تست بازیگری برای فیلم X-Men: First Class در سال ۲۰۱۱ با هم آشنا شدند. این دو بازیگر خیلی زود احساس تفاهم و سازگاری کرده و بعد از آن که هر دو توانستند برای بازی در فیلم انتخاب شوند، رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند. اگر چه این دو در سال ۲۰۱۳ برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند اما در هنگام فیلمبرداری X-Men: Days of the Future Past در سال ۲۰۱۴ اختلافاتشان را کنار گذاشته و بار دیگر به هم پیوستند. مدت کوتاهی بعد، هولت و لارنس خانه ای مشترک در لندن خریداری کرده و خبرهای مربوط به نامزدی آن ها به رسانه ها راه یافت.

اما جدایی دوباره آن ها مدت کوتاهی بعد اتفاق افتاد و این بار جدایی هولت و لارنس همیشگی بود. جدایی کامل این دو پس از شکست رابطه عاشقانه شان اما دشوار بود زیرا لارنس و هولت باید در سال ۲۰۱۶ در فیلم X-Men: Apocalypse نیز در کنار هم بازی می کردند. خوشبختانه شخصیت های این دو در فیلم، میستیک و بیست، نسبت به فیلم های دیگر مدت زمان مشترکی در کنار هم بودند که گذار از عاشق و معشوق به دو همبازی را آسان تر می ساخت. این دو که ظاهراً امروز رابطه خوبی با هم دارند، بعد از جدایی مسیر خودشان را در زندگی رفتند. هولت اکنون از ازدواج خود با نامزد مدلش بریانا بزلاج دارای یک فرزند پسر است و لارنس نیز در سال ۲۰۱۹ با یک مدیر گالری هنزی به نام کوک مارونی ازدواج کرد.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۷- دیان کیتون و آل پاچینو

سه گانه The Godfather با آن همه فراز و نشیب هایش، در مقایسه با رابطه عاشقانه دیان کیتون و آل پاچینو در خارج از فضای فیلم بسیار هموار و بدون دردسر به نظر می رسد. این دو بلافاصله پس از آشنایی با هم در هنگام ساخت فیلم The Godfather در سال ۱۹۷۲، رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند. به دنبال انتشار فیلم، کیتون پاچینو یک شبه به شهرتی جهانی دست یافته و به یکی از شناخته شده ترین زوج های هالیوودی آن زمان تبدیل شدند. اما با پایان فیلمبرداری The Godfather Part II در سال ۱۹۷۴، رابطه پرفراز و نشیب آن ها دچار دست انداز بزرگی شده و هرازگاهی خبر جدایی این دو و بازگشت دوباره شان به رابطه شنیده می شد. ۱۵ سال بعد، این دو هنگام ساخت The Godfather Part III در سال ۱۹۹۰ این دو بار دیگر در نقش های مایکل کورلئونه و کی آدامز ظاهر شده و رابطه آن ها از سر گرفته شد.

این بار علاقه کیتون به پاچینو بیش از هر زمان دیگری بود اما ظاهراً پاچینو نگاه بسیار ساده ای به رابطه عاشقانه اش با کیتون داشت که باعث شد کیتون به او اولتیماتوم داده و از پاچینو بخواهد یکبار در مورد ازدواج کردن یا نکردن با وی تصمیم بگیرد. اما نتیجه برای کیتون ناامید کننده بود و پاچینو نپذیرفت که روی زانوهایش افتاده و از او خواستگاری کند. این موضوع باعث شد که کیتون و پاچینو تا پیش از پایان فیلمبرداری فیلم برای همیشه از هم جدا شوند. علیرغم تاریخچه رابطه ناخوشایندشان، به نظر می رسد که این دو هیچ دشمنی و عداوتی نسبت به یکدیگر ندارند. آل پاچینو که اکنون پدر سه فرزند است بعد از جدایی از کیتون با زنان متعددی وارد رابطه شد در حالی که کیتون در دهه ششم زندگی خود مادرخواندگی دو فرزند را بر عهده گرفت. پاچینو هنگام دریافت جایزه یک عمر فعالیت هنری به کیتون ادای احترام کرده و او را هنرمندی بزرگ دانست که برای همیشه دوست خواهد داشت.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۶- مایکل سی هال و جنیفر کارپنتر

رابطه عاشقانه مایکل سی هال و جنیفر گارنر در هنگام ساخت سریال درام جنایی و روانشناسانه Dexter شکل گرفت. در این سریال، هال نقش شخصیت قاتل سریالی مشهور و خودسر سریال را بازی می کرد و کارپنتر نیز نقش خواهر ناتنی اش، کارآگاه دبرا مورگان را بر عهده داشت. این دو که در سریال نقش برادر و خواهر را داشتند از دو سال قبل با هم رابطه داشته و در سال ۲۰۰۸ رابطه عاشقانه آن ها جدی تر شده بود اما ازدواجشان بسیار کوتاه عمر بود. در سال ۲۰۱۰، همان سالی که هال درمان سرطان غدد لنفاوی خود را آغاز کرد، هر دو اعلام کردند که درخواست طلاق داده اند. آن ها که مدتی بود از هم جدا شده بودند هنوز در سریال همبازی بوده و علت جدایی خود را تفاوت های غیرقابل اصلاح عنوان کرده بودند. علیرغم ازدواج ناموفقشان، هال و کارپنتر رابطه دوستانه خود را حفظ کرده و تا پایان سریال Dexter در سال ۲۰۱۳ با بازی در کنار هم ادامه دادند.

هال قرار است بار دیگر در یک مینی سریال که اواخر سال جاری منتشر خواهد شد نقش دکستر مورگان را تکرار خواهد کرد و اگر چه این بار دیگر کارپنتر او را همراهی نخواهد کرد اما هر کسی که فصل هشتم سریال Dexter را دیده باشد می داند که این غیبت به سرنوشت شخصیت دبرا مورگان مربوط است و نه رابطه زناشویی گذشته هال و کارپنتر. این دو بازیگر بدون اینکه کینه ای از هم داشته باشند پس از جدایی رابطه دوستانه ای داشته اند. هال نیز که به طور کامل از سرطان بهبود یافته، سومین ازدواجش را تجربه کرده و در سال ۲۰۱۶ با مورگان مک گرگور ازدواج کرد. در همین حال، کارپنتر در سال ۲۰۱۵ یک فرزند پسر را به دنیا آورد و مدت کوتاهی بعد با پدر فرزندش سث آوت که یک خواننده موسیقی فولکلور-راک است ازدواج کرد.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۵- گوینث پالترو و بن افلک

همه می دانیم که گوینث پالترو قبل از تغییر مسیر کاری به سمت صنعت زیبایی و سلامت، در دنیای بازیگری فعالیت داشت. در آن روزهای پرفراز و نشیب و عمدتاً موفق، پالترو در سال ۱۹۹۸ در فیلم برنده اسکار Shakespeare in Love با بن افلک همبازی شد. اگر چه رابطه بسیار معروف پالترو با برد پیت به تازگی به پایان رسیده بود، وی و افلک خیلی زود عاشق هم شده و رابطه عاشقانه ای جدی بین آن ها شکل گرفت. اما این رابطه به همان سرعتی که شروع شده بود به پایان راه نیز رسید و پالترو و افلک از هم جدا شدند. به نظر می رسد که این دو علیرغم جدایی اما رابطه خوبشان با هم را حفظ کنند و پالترو حتی توانست افلک را راضی کند تا نقش معشوقش در درام رمانتیک Bounce در سال ۲۰۰۰ را بازی کند. اما خیلی زود مشخص شد که آشتی دوباره پالترو و افلک تنها به اندازه سناریو افتضاح فیلم قوی بوده و این دو همان سال در ماه اکتبر از هم جدا شده و دیگر آشتی دوباره ای در کار نبود.

بسیاری جدایی این دو را به اعتیاد مشهور افلک به مشروبات الکلی و برخی دیگر به اخلاق های خاص پالترو نسبت می دادند. پالترو پس از جدایی از افلک به نماد زندگی کلیشه ای هالیوود تبدیل شده و با کریس مارتین ستاره موسیقی راک ازدواج کرد و بعدها از رابطه هایش با سلبریتی های ناخوشایند دیگر صاحب چند فرزند شد و در نهایت به این باور رسید که شانس زیادی در ازدواج ندارد. او اکنون با یک تهیه کننده سینما به نام برد فالچوک ازدواج کرده، در حالی که افلک بعد از یک رابطه کوتاه مدت با جنیفر لوپز، با جنیفر گارنر ازدواج کرد. این دو با هم صاحب سه فرزند شدند اما در سال ۲۰۱۸ جدایی خود را اعلام کردند و ظاهراً افلک هنوز در حال فکر کردن به این است که یک جنیفر دیگر برای ازدواج پیدا کند.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۴- چد مایکل موری و سوفیا بوش

در حالی که سریال One Tree Hill سریالی پر از جدایی های دراماتیک و مثلث های عشقی پر از درماندگی است اما این رابطه عاشقانه واقعی دو بازیگر اصلی سریال بود که نقش مهمی در موفقیت داستان های فرعی عاشقانه سریال داشت. بازیگرانی که از آن ها صحبت می کنیم چد مایکل موری در نقش لوکاس اسکات و سوفیا بوش در نقش بروک دیویس هستند که در سریال نقش یکی از دختران مورد علاقه اسکات را بازی می کند. بعد از ملاقات در هنگام ساخت این درام نوجوانانه، موری و بوش رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند و در آوریل ۲۰۰۵ خبر ازدواج آن ها به گوش طرفدارانشان رسید. اما ظاهراً این دو خیلی زود از ازدواج پشیمان شده و کمتر از ۵ ماه بعد این بار خبر جدایی موری و بوش علنی شد.

بعد از مدتی مشخص شد که جدایی این دو دستکم در ابتدا چندان با رضایت طرفین و بدون دردسر نبوده که شرایط را برای هر دو در هنگام فیلمبرداری فصول و اپیزودهای بعدی سریال One Tree Hill دشوار می ساخت. سال بعد درخواست بوش برای فسخ شدن عقد این دو با بهانه کلاهبرداری از طرف دادگاه رد شد و این بدان معنا بود که بوش و موری باید تا دسامبر ۲۰۰۶ صبر می کردند تا به طور رسمی از هم جدا شوند. در جریان طلاق، این دو به همکاری ادامه دادند تا اینکه کنار رفتن موری از سریال One Tree Hill در سال ۲۰۰۹ اعلام شد. بعد از طلاق از موری، بوش یک سری روابط عاشقانه را تجربه کرده که آخرین آن ها با یک کارآفرین به نام گرانت هیوز بوده است. در همین حال موری در سال ۲۰۱۵ با بازیگری به نام سارا رومر ازدواج کرده و از وی صاحب دو فرزند شد.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۳- لیلی راینهارت و کول اسپروز

همانند تجربه بدی کسانی که فصل چهارم و بی سروته Riverdale را دیده اند، رابطه لیلی راینهارت و کول اسپروز در هنگام بازی این دو در این درام نوجوانانه مشهور شکل ناخوشایندی به خود گرفته و پایان یافت. در این سریال که بر اساس کمیک های آرچی ساخته شده، راینهارت نقش بتی کوپر دختر همسایه را بازی می کرد در حالی که اسپروز نقش جاگهد جونز ، دوست ناساز و افسرده کوپر را بر عهده داشت. رابطه بین این دو خیلی زود آغاز شد همان طوری که در مورد بازیگران در هفته های اول یک پروژه سینمایی یا تلویزیونی رخ می دهد و این دو نیز در سال ۲۰۱۷ با هم نامزد شدند. آن ها رابطه عاشقانه خود را نسبتاً مخفی نگه داشته و معمولاً سوالات در مورد روابط شخصی شان را بدون جواب گذاشته و به شکلی مبهم در این مورد صحبت می کردند.

در آن روی سکه، مدت زمان زیادی نگذشت که شایعات در مورد جدایی آن ها در رسانه ها شکل گرفت. در آگوست ۲۰۲۰، اسپروز در پستی اینستاگرامی تایید کرد که او و راینهارت در ژانویه گذشته از هم جدا شده و در ماه مارس نیز برای همیشه یکدیگر را ترک کرده اند. علیرغم جدایی در زندگی واقعی، راینهارت و اسپروز به بازی در کنار هم در فصل پنجم سریال Riverdale ادامه دادند که قرار است در اواخر ژانویه امسال منتشر شود. ظاهراً راینهارت و اسپروز علیرغم جدایی، دلخوری چندانی از هم ندارند و اسپروز در پیام اینستاگرامی خود که برای اولین بار خبر جدایی اش از نامزدش را اعلام کرده بود در مورد راینهارت چنین گفته است: «چه تجربه فوق العاده ای داشتم، همیشه احساس خوش شانسی و موفقیت خواهم کرد برای اینکه شانس عاشق شدن را پیدا کردم. برای او آرزویی جز عشق بی نهایت و شادی در زندگی پیش رو ندارم».

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۲- میندی کالینگ و بی جی نواک

میندی کالینگ و بی جی نواک در سریال The Office با هم آشنا شدند، سریالی که در آن کالینگ نقش یک نماینده خدمات مشتریان ساده به نام کلی کاپور و نواک نیز نقش کارمند موقت رنجور سریال به نام رایان هاوارد را بازی می کرد. در سراسر سریال، کلی و رایان بارها رابطه خود را پایان داده و از نو آغاز کردند زیرا در حالی که کلی سعی داشت این رابطه را به یک رابطه بسیار جدی تبدیل کند، رایان به آن به چشم یک سرگرمی کوتاه مدت نگاه می کرد. علیرغم این کلیشه رابطه ای بین دو شخصیت سریالی، رابطه کالینگ و نواک در واقعیت بسیار جدی پیش می رفت هر چند چند بار با جدایی های موقت هم همراه بود.

این رابطه بعدها در سریال The Mindy Project نیز ادامه یافت جایی که کالینگ نقش شخصیت اصلی سریال را داشت و نواک علاوه بر بازی در آن، تهیه کنندگی سریال را نیز بر عهده گرفته بود. خط بین دوستی و عشق برای این دو بسیار از مواقع مبهم بود. نواک تایید کرده بود که در طول رابطه پرفراز و نشیبشان، او و کالینگ اکثر مواقع نمی دانستند شریک زندگی هم هستند یا تنها دوستانی بسیار نزدیک. علیرغم مشخص نبودن ماهیت رابطه، کالینگ و نواک به همکاری با هم ادامه داده و همیشه بهترین دوستان هم بودند. در واقع نواک پدرخوانده هر دو فرزند کالینگ است.

رابطه های عاشقانه ای که در طول ساخت یک فیلم شکل گرفت و از هم پاشید

۱- میلو ونتیمیگلیا و هایدن پانتیر

میلو ونتیمیگلیا با رابطه عاشقانه بین همبازی ها بیگانه نیست، با توجه به اینکه وی بعد از آشنایی با الکسیس بلیدل در هنگام ساخت سریال Gilmore Girls چندین سال با او رابطه عاشقانه داشت. این بازیگر بعد از جدایی از بلیدل اما عبرت نگرفته و مدت کوتاهی پس از شروع بازی در سریال Heroes رابطه عاشقانه ای با هایدن پانتیر را آغاز کرد. رابطه این دو در اواخر سال ۲۰۰۷ آغاز شده اما در اواسط ۲۰۰۹ همه چیز به پایان رسیده بود. بعد از جدایی اما این دو مجبور بودند در فصل پنجم و پایانی سریال Heroes به همکاری ادامه دهند. بعد از این تجربه بود که ونتیمیگلیا اعلام کرد دیگر هیچگاه با همبازیانش وارد رابطه نخواهد شد هر چند مدعی شد که از این رابطه تجربه های ذی قیمت بسیاری کسب کرده است.

بر اساس برخی منابع، رابطه این دو به دلیل سبک زندگی متفاوتشان به پایان رسید که تا حدود زیادی ناشی از تفاوت سنی ۱۲ ساله آن ها بود. در حالی که پانتیر در زمان رابطه با ونتیمیگلیا در دوران نوجوانی به سر می برد و به شدت به شرکت در مهمانی ها علاقه داشت، ونتیمیگلیا سی و چند ساله تمرکز بر روی کارش را ترجیح می داد. پانتیر بعد از جدایی از ونتیمیگلیا با ولادیمیر کلیچکو قهرمان سنگین وزن بوکس وارد رابطه شده واز او صاحب یک فرزند شد هر چند بعد از مدتی به رابطه خود با قهرمان اوکراینی نیز پایان داد. ونتیمیگلیا نیز برای مدتی زندگی شخصی خود را از چشم رسانه ها دور نگه داشته اما به نظر می رسد که هنوز نیز مجرد است.

بیشتر بخوانید: ۱۰ فیلم عاشقانه برتر تاریخ سینما؛ از «نفس بریده» بلموندو تا «کازابلانکا»ی بوگارت

منبع: whatculture
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود