جنجال تبلیغ جواد هاشمی برای خرید خانه در دبی! + ویدئو

جنجال تبلیغ جواد هاشمی برای خرید خانه در دبی! + ویدئو

جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در اقدامی عجیب با انتشار ویدئویی برای یک شرکتی اماراتی خرید خانه در شهر دبی تبلیغ کرد.

هاشمی در این تبلیغ کوتاه می گوید: «همین بیخ گوش خونه تون دبی رفتید خونه ها رو ببینید؟ واقعاً لایف استایل خونه های دبی با هیچ جای دنیا قابل قیاس نیست. قبول دارید؟»

او سپس از شرکتی که تبلیغ آن را برعهده گرفته نام می برد و رو به مخاطب خود می گوید این شرکت می تواند شرایط ویژه ی خرید خانه در دبی را فراهم کند.

هاشمی در انتها می گوید: «برید بخرید و حالش رو ببرید. بچه هاتونم دعاتون میکنن.»

انتشار این ویدئو از جواد هاشمی که بیشتر با نقش هایش در فیلم های مذهبی و دفاع مقدسی شناخته می شود جنجال آفرین شده و واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.

کاربری در این باره نوشته است: «سیدجواد هاشمی هستند سلبریتی ارزشی نما در این اوضاع اقتصادی و کمبود ارز و بحران مسکن ملت را تشویق به فرار سرمایه وسرمایه گذاری در دبی می‌کند جایی که ورود برای اسرائیلی آزاد است و یکماه است که ورود ایرانی ممنوع.»

کاربر دیگری هم گفته است: «جامعه سیدجواد هاشمی را به عنوان هنرمندی مذهبی می شناسد؛ و این قضاوت هم ناظر به ایفای نقش های مثبت وی در طول سالیانی دراز بوده است.حال سوال اساسی این است که تکلیف الگوپذیری جوانان از این مردِ ارزشی سینمای ایران، در بزنگاه تناقضِ میان بَرساخت رسانه ای و شخصیت حقیقی اش چیست؟!»

فردی دیگری هم گفته است: «میخواین بچه هاتون دعاتون کنن؟ برید از مشاور املاک سیدجواد هاشمی تو دوبی خونه بخرید… لامصب حداقل میدادی یکی دیگه تبلیغ کنه.»

تبلیغ جواد هاشمی خرید خانه در دبی

برخی هواداران سید جواد هاشمی نیز در اظهار نظرهای خود ناراحتی شدید خود را از این ویدئو ابراز کرده اند. فردی نوشته: «از کلیات این ویدئو باخبر نیستم. اما مجموعه فعالیت‌های اخیر سید جواد هاشمی مرا عمیقا آزرده و دلسرد کرده.»

عده‌ای هم صداوسیما و نهادهای فرهنگی را مقصر می‌دانند که چرا به او میدان داده اند تا به شهرت برسد: «مقصر تو نیستی جناب سیدجواد هاشمی؛ بلکه مقصّر اصلی مدیرانِ کم بخرد رسانه ملّی هستند که به بی غیرتانِ نالایقی چون حضرتعالی فرصت جولان و عرض اندام می دهند تا در کارزار جنگ نرم تمام عیار دشمنان علیه عزّت ملّی، اینگونه وقیحانه، عشق و حال در دبی را تبلیغ و ترویج کنی!»

در این بین از واکنش های تند انتقاد هایی هم شده است. عده‌ای حملات به سید جواد هاشمی غیرمنصفانه دانسته اند. کاربری نوشته است: «من هم از صحبت‌های آقای هاشمی ناراحت شدم؛ اما برادر من، خواهر من! روی چه حسابی با یک اشتباه، افراد رو تکفیر میکنی؟ وبه راحتی از دایره اسلام و انقلاب و نظام که هیچ، از دایره انسانیت هم اخراجشون میکنی؟ مگه من و شما معصوم هستیم که از دیگران انتظار عصمت داریم؟»

برخی کاربران هم می گویند برندی که سید جواد هاشمی آن را تبلیغ می کند هوشمندانه او را انتخاب کرده است: «هندل‌کننده‌ی اون برند املاکِ دبی برای ایرانی‌ها، کاملا با شناخت و تیزبینی، سیدجواد هاشمی رو انتخاب کرده؛ سیدجواد سفیر برند نیست، همه‌ی شما سفیران این برند شدید.»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • کوثر بهمن ۴, ۱۳۹۹

    فقط میخوام بگم تا موقعی که کار کسی به ما ضرری نرسونده فقط باید گفت
    به من چه؟

  • آنتی رضا ستوده بهمن ۴, ۱۳۹۹

    آقا سید این تبلیغات برای شما افت داره.شما باید شربت شهادتو تبلیغ کنید?