روایت اختصاصی عادل فردوسی پور از زندگی مهرداد میناوند + ویدئو

روایت اختصاصی عادل فردوسی پور از زندگی مهرداد میناوند + ویدئو

عادل فردوسی پور در برنامه ی فوتبال ۱۲۰ آیتمی را به درگذشت مهرداد میناوند اختصاص داد.

دیشب در بخشی از برنامه تلویزیونی فوتبال ۱۲۰ که پنجشنبه ها با اجرای حمید محمدی از شبکه ورزش پخش می شود و تهیه کنندگی آن را عادل فردوسی پور برعهده دارد، ویدئویی به یاد مرحوم مهرداد میناوند با صدای فردوسی پور پخش شد. ویدئویی که عادل در آن چگونگی مطرح شدن و اوج گرفتن ستاره ی سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران را روایت کرد، از دوران حضورش در پرسپولیس و رقابت با رضا شاهرودی تا بازی برابر بزرگان فوتبال اروپا.

در زمان بستری شدن مرحوم میناوند در بیمارستان لاله ی تهران بر اثر ابتلا به کرونا، عادل فردوسی پور شخصاً با دکتر هاشمیان پزشک بخش عفونی و رئیس ICU بیمارستان مسیح دانشوری، تخصصی‌ ترین بیمارستان مربوط به بیماری کرونا در سطح کشور، تماس گرفت و از وی خواست برخلاف رویه ی همیشگی، وی نیز بر بالین میناوند حضور پیدا کند و با ارائه ی نظرات خود در روند درمان پیشکسوت فوتبال ایران به پزشکان بیمارستان لاله کمک کند. وساطت فردوسی‌ پور برای حضور دکتر هاشمیان در بیمارستان لاله مثمر ثمر بود و وی روز دوم بهمن ماه به ملاقات میناوند رفت و در جریان روند درمان او قرار گرفت.

مهرداد میناوند که به دلیل ابتلا به کرونا و وخامت حالش در بیمارستان بستری شده بود، پس از گذشت نزدیک به یک هفته روز چهارشنبه، ۸ بهمن ماه درگذشت.

پس از بستری شدن میناوند در بیمارستان لاله ی تهران ابتدا اعلام شد وی به دلیل عفونت و درگیری شدید ریه به کما فرو رفته است اما ساعاتی بعد شایعه ی به کما رفتن وی از سوی دکتر امیرحسین لطفی، رئیس دپارتمان آی سی یو بیمارستان لاله رد شد و وی اعلام کرد میناوند به تشخیص پزشکان و به عنوان بخشی از روند درمانی اش با دارو به کمای مصنوعی فرو رفته است. با این حال دکتر لطفی وضعیت میناوند را خیلی خیلی وخیم عنوان کرد و از مردم خواست برای ملی پوش سابق ایران دعا کنند. پس از گذشت چند روز دکتر لطفی از بهبودی نسبی حال مهرداد میناوند و پایدار شدن وضعیت وی خبر داد. اما شب چهارشنبه ۸ بهمن ماه اعلام شد شرایط بدنی وی یکباره تغییر کرد و این پیشکسوت فوتبال ایران در سن ۴۵ سالگی بر اثر آمبولی ریه جان خود را از دست داد.

مراسم خاکسپاری مرحوم میناوند روز پنجشنبه ۹ بهمن در قطعه نام آوران بهشت زهرا با حضور پرشور چهره های مشهور فوتبال ایران و جمعی از دوستداران وی برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

مهرداد میناوند و علی انصاریان چگونه و کجا به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

واکنش اینستاگرامی هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت «مهرداد میناوند»

ادعای سحر زکریا درباره خرید داروهای میناوند از دبی توسط علی کریمی و واکنش آقای جادوگر

ازدواج مجدد مهرداد میناوند ستاره سابق فوتبال ایران

بدون نظر

ورود