علی انصاریان مهمان این هفته برنامه همرفیق شهاب حسینی

علی انصاریان مهمان این هفته برنامه همرفیق شهاب حسینی

برنامه ی این هفته ی همرفیق با حضور زنده یاد علی انصاریان پخش خواهد شد.

برنامه اینترنتی گفتگو محور همرفیق با مجری گری شهاب حسینی پنجشنبه ی هر هفته با حضور یک چهره سرشناس و بهترین رفیق او در شبکه نمایش خانگی پخش می‌ شود. در این برنامه یک چهره ی سرشناس مهمان اصلی شهاب حسینی است و در بخش دوم، چهره‌ ای دیگر به انتخاب مهمان روی صحنه می‌ آید و همرفیق با حضور و گفتگوی این دو با حسینی ادامه پیدا می کند.

جدیدترین قسمت برنامه همرفیق با حضور زنده‌ یاد علی انصاریان و رضا صادقی از طریق پلتفرم نماوا پخش خواهد شد.

علی انصاریان در برنامه همرفیق

این برنامه که حدود یک ماه پیش ضبط شده است آخرین حضور علی انصاریان در یک برنامه ی گفتگو محور به شمار می رود.

زنده یاد علی انصاریان در آن مقطع به‌ تازگی بازی در فیلم بانک‌ زده‌ ها به کارگردانی علی رویین‌ تن را به اتمام رسانده بود و به‌ عنوان رفیق صمیمی رضا صادقی در برنامه ی شهاب حسینی حضور پیدا کرد.

شرکت نماوا در اطلاعیه‌ ای اعلام کرد این برنامه با رضایت خانواده ی مرحوم انصاریان پخش می‌ شود.

برنامه همرفیق با حضور زنده یاد علی انصاریان قرار است پنجشنبه ی این هفته ۲۳ بهمن ماه ساعت ۲۱ از طریق پلتفرم نماوا به‌ صورت اختصاصی پخش شود.

علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه ۱۵ بهمن بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ۴۳ سالگی از دنیا رفت.

روز هشتم بهمن ماه خبر درگذشت مهرداد میناوند ستاره ی سابق فوتبال ایران به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت و یک هفته پس از آن دوست و همبازی سابقش علی انصاریان.

گفته می شود انصاریان و میناوند در جریان بازی پرسپولیس و استقلال، در برنامه ی تصویری اپلیکیشن پرسپولیس حضور داشتند و انتقال ویروس در استودیوی همین برنامه صورت گرفته بود، برنامه‌‌ ای بدون رعایت پروتکل‌ ها که در آن مجری و مهمانان ماسک نزده بودند و فاصله‌گذاری کافی نیز بین آن ها لحاظ نشده بود.

پس از انتقال میناوند به بیمارستان لاله ی تهران به دنبال وخامت حالش، انصاریان گفته بود او نیز مبتلا شده اما شرایط خوبی دارد.

با این حال، با شدت گرفتن بیماری، انصاریان هم در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری شد. وضعیت علی انصاریان در ابتدا امیدوار کننده و رو به بهبودی اعلام می‌ شد اما پزشکان ناگهان خبر از وخامت حال او دادند.

پس از انتشار خبر درگذشت علی انصاریان، بسیاری از کاربران ایرانی با انتشار عکس‌ ها و ویدئوهای متعدد از این فوتبالیست در شبکه های اجتماعی اندوه و تأسف خود را از مرگ نابهنگام ستاره ی سابق تیم ملی ایران ابراز کردند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود