توضیحات شهاب حسینی در مورد ماجرای واقعی واکسن کرونا زدنش در آمریکا

توضیحات شهاب حسینی در مورد ماجرای واقعی واکسن کرونا زدنش در آمریکا

در حالی که انتشار تصاویر و ویدیو مربوط به واکسن کرونا زدن شهاب حسینی در آمریکا در روزهای اخیر بسیار خبرساز شده، علی پاکزاد (خبرنگار) ماجرا را بعد از صحبت با شهاب حسینی به اطلاع ایسنا رسانده است. در این مطلب به نقل از پاکزاد در مورد ماجرای واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا آمده است:

«این روزها ماجرای ماسک زدن و واکسن زدن شهاب حسینی در آن سوی دنیا، موضوعی شد برای اینکه برخی  به آن بپردازند و ساده از کنارش عبور نکنند. هر چند آنقدر در جامعه موضوعات مهم وجود دارد که پرداختن به این حاشیه ها  حوصله می خواهد و انگیزه!برای همین هم با شهاب حسینی تماس گرفتم تا ببینم تا چه حد این موضوع برای خودش جدیت داشته است؟شهاب حسینی در پاسخ به سئوالم در خصوص ماسکی که بصورت داشته است می گوید: از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

شهاب حسینی به دنبال انتشار تصاویری از واکسن کرونا زدنش در آمریکا، در این زمینه توضیحاتی را در اختیار یک خبرنگار قرار داد
از شهاب ماجرای واکسیناسیونش را پرسیدم. شهاب گفت: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان  که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی ام می کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا  شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود بیست درصد واکسن  اضافه در نظر گرفته می شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را  بین مردم عادی توزیع و تزریق می کنند. در ضمن این واکسن ها  بعد از خروج از دمای یخ زدگی چون قابل برگشت و استرداد نیست، مازادش به مردم عادی تزریق می شود، کل ماجرا همین بود.اتفاقی که برای هر کسی می تواند بیفتد .

شهاب حسینی به دنبال انتشار تصاویری از واکسن کرونا زدنش در آمریکا، در این زمینه توضیحاتی را در اختیار یک خبرنگار قرار داد
شهاب می گوید که آرزوی قلبی اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران بوجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماهه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور بوجود بیاید و او امیدوار است که این وعده تحقق یابد. از او در مورد پروژه ای که اکنون در دست دارد، سئوال  می کنم. شهاب می گوید که فیلم دومش را در آمریکا ساخته است. می دانستم او پیش از این بعنوان اولین کارگردانی اش در آمریکا فیلم The writer is dead را بر اساس نمایشنامه «نویسنده مرده است» اثر« آرش عباسی» با حضور دو بازیگر آمریکایی ساخته بود.

شهاب حسینی به دنبال انتشار تصاویری از واکسن کرونا زدنش در آمریکا، در این زمینه توضیحاتی را در اختیار یک خبرنگار قرار داد
حالا شهاب حسینی می گوید که این روزها مشغول ساخت فیلم «Final Act» با بازیگری  سه بازیگر ایرانی انگلیس زبان و سه بازیگر آمریکایی  و دو کودک ایرانی و آمریکایی بوده است. وقتش را نمی گیرم و برایش آرزوی موفقیت می کنم و قدری به حاشیه های که ساخته و پرورانده می شود فکر می کنم و می گویم کاش این همه خلاقیت و ذوق در حاشیه سازی را صرف ارتقای سینما می کردیم…..».

پیش از این، شهاب حسینی در واکنش به جنجالی شدن واکسن زدنش در آمریکا، شعری در صفحه اینستاگرامی خود بدین مضمون منتشر کرده بود: «دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد/ سعادت آن کسی یابد که از تن ها بپرهیزد».

بیشتر بخوانید: دفتر آیت الله تبریزیان: واکسن کرونا باعث انحرافات جنسی می شود

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود