بازگشت مهران مدیری؛ هر آنچه از فصل دوم سریال هیولا می دانیم

بازگشت مهران مدیری؛ هر آنچه از فصل دوم سریال هیولا می دانیم

پس از گذشت بیش از یک سال از پایان پخش سریال هیولا ، مهران مدیری به زودی با فصل دوم این سریال به شبکه نمایش خانگی بازخواهد گشت.

پس از استقبال فراوان مخاطبان از سریال هیولا ، مهران مدیری تصمیم گرفت فصل دوم این مجموعه را بسازد و مرداد امسال خبر ساخت هیولا ۲ منتشر شد.

سریال هیولا

فیلمبرداری فصل دوم هیولا که پیش تر آغاز شده، کماکان ادامه دارد و قسمت های آماده ی آن مراحل فنی را پشت سر می گذارد.

پس از پایان پخش فصل چهارم برنامه دورهمی مهران مدیری طی روزهای آینده، این برنامه در تعطیلات نوروز از شبکه نسیم پخش نخواهد شد و پخش هیولا ۲ احتمالاً تا نوروز ۱۴۰۰ از شبکه نمایش خانگی آغاز می شود.

نام فصل دوم سریال هیولا هنوز قطعی نشده و «هیولاها» یا «دراکولاها« اسامی است که تاکنون برای آن مطرح شده است.

در هیولا ۲ بازیگران اصلی فصل قبل حضور ندارند و فصل دوم این سریال بازیگران و قصه ی متفاوتی خواهد داشت. بنا بر اخبار منتشر شده، شخصیت «هوشنگ شرافت» و خانواده ی او از قصه فصل دوم حذف شده‌ اند و فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در فصل دوم هیولا حضور ندارند. بنابراین هیولا ۲ را نمی‌ توان ادامه ی فصل اول دانست و احتمالاً تنها حال‌ و هوای فصل اول را خواهد داشت، به همین دلیل ساخت این سریال برای مهران مدیری یک ریسک محسوب می شود.

علاوه بر مهران مدیری، گفته شده بهنام تشکر، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند و ویشکا آسایش در فصل دوم سریال حضور دارند و محمد بحرانی، سیما تیرانداز و نیما شعبان‌ نژاد نیز از بازیگران فصل اول هستند که در فصل دو هم ایفای نقش می‌ کنند.

جالب آنکه گفته می‌ شود نقش شخصیت اصلی فصل دوم را اندیشه فولادوند بر عهده دارد که کمتر از دیگر بازیگران فصل جدید او را در آثار کمدی دیده‌ ایم، امری که ریسک دیگری برای مهران مدیری در سریال جدید خود به حساب می آید.

هنوز هیچ تصویری از فصل دوم سریال هیولا منتشر نشده است.

سریال هیولا

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری در سال ۹۸ در ۱۹ قسمت از شبکه نمایش خانگی پخش شد. این مجموعه هفتمین همکاری مهران مدیری با پیمان قاسمخانی، فیلمنامه نویس مشهور بود. البته قاسمخانی در سریال هیولا فقط سمت طراح، مشاور و به نوعی سرپرست فیلمنامه را داشت و نویسندگی کار بر عهده ی امیر برادران بود. پخش سریال هیولا از اوایل اردیبهشت آغاز شد و در اواخر شهریور به پایان رسید.

سریال هیولا داستان خانواده‌ ای را روایت می کرد که از زمان احمدشاه تاکنون می‌ خواستند شریف باشند و شریف بمانند. هوشنگ شرافت، سرپرست خانواده، معلم ساده و با شرافتی بود که به زندگی خود قانع بود و چشم‌داشت زیادی به مال دنیا نداشت، اما ناخواسته در مسیری قرار گرفت که زندگی اش تغییر کرد و وارد جریان اختلاس و کلاهبرداری شد. او به شکل غیرمنتظره‌ ای صاحب ثروت بادآورده‌ای شد و از شخصیت قبلی خود فاصله گرفت. داستان این سریال در چند دوره ی زمانی، از قاجار تا به امروز روایت می‌ شد.

بدون نظر

ورود