۷ اسپین آف که از فیلم اصلیشان بهتر بودند

۷ اسپین آف که از فیلم اصلیشان بهتر بودند

اسپین آف به روایتی جدا از یک مجموعه‌ی رمان، فیلم، سریال یا بازی ویدئویی گفته می‌شود که اساس داستان آن با داستان مجموعه اصلی در یک راستاست. حال این اسپین آف می‌تواند در همان دنیای مجموعه اصلی داستان دیگری را از شخصیت‌های مجموعه تعریف کند. بعضی اوقات اسپین آف‌ها از مجموعه‌های اصلی بهتر از آب در می‌آیند که می‌خواهیم در این مطلب آن‌ها را به شما نشان دهیم. پس پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از نظر بگذارنید.

۱- Creed

فیلم راکی را همگی می‌شناسیم. فیلم‌های کلاسیکی که از دهه ۷۰ و با ایفای نقش سیلوستر استالونه پخش آن شروع شد. اگر چه قبول کردن آن سخت اما مجموعه کرید، فیلم‌های بهتری از آب درآمدند. کارگردانی رایان کوگلر به همراه بازی مایکل بی جردن در کنار حضور سیلوستر استالونه اثر درخور توجهی را به وجود آورده که مخاطبان فیلم‌های ورزشی می‌توانند بسیار از آن لذت ببرند.

۲- Spider-Man: Into The Spider-Verse

انیمیشن اسپایدرمن: سفر به دنیای عنکبوتی، سفری به دنیای عنکبوتی می‌کند. دنیای عنکبوتی شامل دنیاهای موازی است که هر کدام یک اسپایدرمن مختص به خود را دارند. این انیمیشن از تمام فیلم‌های ساخته شده در مورد این شخصیت ابرقهرمانی بیشتر مورد تحسین مردم و منتقدین قرار گرفت. این فیلم در جای جای داستان اشارات بسیار جالبی نیز به فیلم‌های گذشته اسپایدرمن می‌کند.

۳- Logan

سری فیلم‌‌های X-Men توانستند در طول عرضه خود برنده جوایز بسیاری بشوند اما هیچکدام به اندازه‌ی فیلم لوگان نتوانستند این کار را انجام دهند. این فیلم همه قطعات فیلم‌های دیگر ساخته شده را کنار هم قرار می‌دهد و بهترین فیلمی است که از شخصیت برجسته هیو جکمن ساخته شده است. فیلم شخصیت پردازی پیچیده و خشونت بالایی دارد که توانست نظر منتقدین و هواداران را به خود جلب کند.

۴- Deadpool

اگر یادتان باشد شخصیت ددپول در فیلم X-Men: Origins حضور داشت. اما خود فیلم چندان خوب از آب درنیامد و به یکی از بدترین فیلم‌‌های سری تبدیل شد و پتانسیل استفاده از شخصیت ددپول از بین رفت. اما خوشبختانه رایان رینولدز توانست بهترین عملکرد خود را در زنده کردن نقش وید ویلسون یا همان ددپول به کار ببرد و این فیلم بسیار عالی از آب درآمد.

۵- Birds of Pray

تقریبا هیچکدام از طرفداران کمپانی دی‌سی از فیلم جوخه انتحار خوششان نمی‌آید. این فیلم یکی از بدترین فیلم‌های این کمپانی از نظر جلب نظر منتقدین است. هرچند جوخه انتحار فیلم بدی از آب درآمد اما بازی مارگو رابی در نقش هارلی کویین بسیار درخشان بود. به همین دلیل فیلم پرندگان شکاری که اسپین آف جوخه انتحار محسوب می‌شود با بازی عالی مارگو رابی ساخته شد.

۶- Hobbs & Shaw

سریع و خشن یکی از فیلم‌هایی است که به عنوان یک ملودرام مسابقات اتوموبیل رانی خیابانی کار خود را آغاز کرد و این اواخر و پس از انتشار چندین و چند قسمت کارش به پرش ماشین‌ها از یک ساختمان به ساختمان دیگر رسید! اما در این میان اسپین آفی از این فیلم به نام هابز و شاو به نمایش درآمد که داستان متفاوتی از مجموعه سریع و خشن را دنبال می‌کند. دو دشمن دیرینه این بار با یکدیگر دست دوستی داده‌اند تا دشمن مشترکشان را از بین ببرند.

۷- The Lion King 1.5

انیمیشن شیرشاه طرفداران متعصب بسیاری دارد. ما تیمون و پومبا را همیشه بین شخصیت‌های دوست داشتی و برجسته این فیلم به حساب می‌آوریم. دیزنی به دلیل محبوبیت این کارکترها تصمیم گرفت یک فیلم جداگانه از آن‌ها بسازد. در عمل هم فیلم توانست بسیار خوب عمل کند و به گفته بسیاری ماجراهای این دو دوست از فیلم اصلی نیز جذاب‌تر بودند.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

 • بهاور اسفند ۲۸, ۱۳۹۹

  واقعا کدوم احمقی ممکنه از Birds of Prey خوشش اومده باشه؟!! به طرز فجیعی از Suicide Squad هم افتضاح تره.

  • محمد فروردین ۲, ۱۴۰۰

   خیلی هم خوب بود . نمیدونم چرا به شما ها احترام و ادب یاد ندادن

 • امیرمحمد اسفند ۲۸, ۱۳۹۹

  Hobbs & Shaw بی نظیر بود.
  امیدوارم جدیدترش ساخته میشه.