دادگاهی در انگلستان درخواست جانی دپ برای تجدید نظر را رد کرد

دادگاهی در انگلستان درخواست جانی دپ برای تجدید نظر را رد کرد

یک دادگاه در انگلستان در روز پنجشنبه درخواست تجدید نظر جانی دپ در مورد پرونده او و امبر هرد را رد نموده و اعلام کرد که در تلاش او برای عوض کردن نتیجه دادگاه هیچ روزنه امیدی وجود ندارد. قضات جیمز دینگمانز و نیکولاس آندرهیل گفتند جلسات دادگاهی که برگزار شدند بصورت کامل و عادلانه بودند و جای هیچگونه بحثی برای آن‌ها وجود ندارد. آن‌ها اعلام کردند که درخواست تجدید نظر هیچ موفقیتی برای جانی دپ به همراه نخواهد داشت و هیچ دلیل قانع کننده‌ای نیز برای شنیده شدن وجود ندارد.

دادگاه جانی دپ

وکلای جانی دپ هفته گذشته در جلسه دادگاه استدلال کردند که دپ دادرسی عادلانه‌ای دریافت نکرده است و امبر هرد شاهدی غیر مطمئن برای اتفاقات افتاده است. آن برای اثبات غیرقابل اعتماد بودن امبر هرد ادعا کردند که او به قول خود عمل نکرده و مبلغ ۷ میلیون دلار از که طلاقش به دست آورده صرف خیریه نکرده است. اما این ادعای وکلای جانی دپ توسط قضات دادگاه رد شد. در چند روز گذشته جانی دپ در دادگاهی در لندن رسما به عنوان مجرم و شخصی که همسرش را آزار داده معرفی شد. جانی دپ به ۱۲ بار خشونت خانگی علیه امبر هرد متهم شده است.

دادگاه جانی دپ

جانی دپ و امبر هرد یکدیگر را در سال ۲۰۱۱ و در جریان بازی در فیلم کمدی The Rum Diary با یکدیگر آشنا شدند. آن‌ها در سال ۲۰۱۵ و در لس آنجلس با یکدیگر ازدواج کردند. یک سال پس از ازدواجشان هرد به دلیل سو استفاده خانگی درخواست طلاق کرد و پس از آن طلاق آن‌ها در سال ۲۰۱۷ نهایی شد.

دادگاه جانی دپ

امبر هرد بارها در دادگاه‌هایش تایید کرد که مورد ضرب و شتم جانی دپ واقع شده است. پزشکی قانونی نیز تاکید کرد که وی کتک خورده است. طبق صوت‌‌های شنیده شده از پیغام گیر تلفن و مکالمات آن‌ها مشخص شد که هرد بارها از اورژانس و دوستانش تقاضای کمک کرده است. دادگاه هم مدارک هرد را تایید کرد و حکم به طلاق آن‌ها داد و جانی دپ حتی از نزدیک شدن به هرد هم محروم شد. امبر هرد قول داد تا پول حاصل از طلاقشان که ۷ میلیون دلار است را به سازمان‌های خیریه ببخشد که البته وی این کار را عملی نکرد. در سوی دیگر جانی دپ مدعی شد که او بوده نیز مورد خشونت واقع شده و هرد با پرتاب یک لیوان شیشه‌ای باعث قطع انگشت وی شده و پس از آن سیگاری را روی صورت جانی دپ خاموش کرده است.

 

بیشتر بخوانید:

۷ دلیل جالب برای اینکه جانی دپ یک ستاره واقعی و بی بدیل در هالیوود است

آیا باختن در دادگاه بعدی به معنای پایان راه جانی دپ در هالیوود خواهد بود؟

 

منبع: apnews
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • مسعود فروردین ۹, ۱۴۰۰

    لعنت به پهنیسم. ببینید چطور عدالت و انسانیت رو به لجن کشیدن این پهنیستها.