چگونه با پیراهن پسرانه چهارخونه برای فرزند خود استایل شیک بسازیم؟

چگونه با پیراهن پسرانه چهارخونه برای فرزند خود استایل شیک بسازیم؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پسر بچه‌ها مردان آینده هستند و چه بهتر که از همین کودکی به آن‌ها آموزش‌های خوب بدهیم؛ مثل اینکه چطور لباس بپوشند تا بهتر به نظر برسند و اصول خوش استایلی شامل چه چیزهایی می‌شوند.

در این مقاله یکی از مهم‌ترین لباس‌های استایل شیک پسرهای کوچولو را به شما معرفی می‌کنیم و آموزش می‌دهیم که این لباس را به کدام لباس‌ها و اکسسوری‌ها ست کنید تا خوش استایل‌ترین پسر دنیا را داشته باشید.

  1. پیراهن چارخانه و شلوارک

یکی از ترندهای بهار و تابستان ۲۰۲۱ برای پسر بچه‌ها استفاده از شلوارک‌های راحت و آزاد است و برای ست شدن با یک شلوارک بامزه پفکی چه لباسی بهتر از یک پیراهن پسرانه چهارخونه آستین کوتاه قرمز؟

برای ساختن یک استایل شیک و بامزه می‌توانید رنگ پیراهن را با تم قرمز انتخاب کنید و از شلوارک جین آبی تیره یا سرمه‌ای کمک بگیرید. درست است که این استایل نیمه اسپرت است؛ اما در سالی که مراسم مجلسی به دلیل پاندمی تعطیل هستند، استایل نیمه اسپرت بهترین انتخاب خواهد بود. برای گرفتن بهترین نتیجه از این استایل سعی کنید رنگ پیراهن و رنگ شلوارک را به صورت مکمل هم انتخاب کنید تا استایل پسر کوچولوی شما جذاب‌تر از همیشه به نظر برسد.

  1. پیراهن چارخانه و شلوار پارچه‌ای

اگر نگاهی به ترندهای امسال پوشاک کودکان انداخته باشید، احتمالا می‌دانید که قرار است امسال استایل پسربچه‌ها نسخه مینیاتوری استایل پدران‌شان باشد؛ بنابراین طبیعی است که پیشنهاد بعدی ما به شما ترکیب پیراهن چارخانه به همراه شلوار پارچه‌ای باشد.

رنگ شلوار پارچه‌ای را بهتر است بر اساس رنگ‌های خنثی انتخاب کنید که می‌توانند به راحتی با بقیه رنگ‌ها ست شوند و سپس برای انتخاب رنگ پیراهن سراغ رنگ‌های شاد بروید. برای مثال یک پیراهن چارخانه آستین بلند یا آستین کوتاه صورتی ملایم می‌تواند در کنار یک شلوار پارچه‌ای کرم رنگ یا بژ ترکیب زیبایی ایجاد کند و عکس‌های جذابی از فرزندتان برای روزهای بزرگسالی‌اش به جا بگذارد.

اگر دوست دارید این استایل را از قبل هم با‌مزه‌تر کنید، می‌توانید از یک جفت ساسپندر کودکانه استفاده کرده و انواع ژست‌های متنوع را برای فرزندتان امتحان کنید.

  1. پیراهن چارخانه و شلوار جین

شلوار جین معمولا یکی از لباس‌هایی است که در کمد بیشتر پسر بچه‌ها پیدا می‌شود. این لباس یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توان با استفاده از آن انواع استایل‌های متنوع را برای بچه‌ها ساخت. یکی از استایل‌های کژوالی یا روزمره‌ای که می‌توان با استفاده از شلوار جین درست کرد، ترکیب آن با پیراهن پسرانه چارخانه است.

کافی است یک جفت کفش اسنیکرز برای پسرتان تهیه کنید. شلوار جین‌اش را به او بپوشانید و یک پیراهن چارخانه جذاب و خوش‌رنگ برای ترکیب با این شلوار و کفش انتخاب کنید.

پیشنهاد می‌کنیم اگر رنگ شلوار جین روشن است؛ سراغ پیراهن رنگ روشن بروید و اگر شلوار جین رنگی تیره دارد، از بلوزها یا پیراهن‌های رنگ تیره استفاده کنید تا هارمونی به دست بیاید و استایل بچه‎‌ها را جذاب‌تر کند.

اسنیکرز یکی از بهترین انواع کفش پسرانه برای بهار و تابستان است که در این استایل نیمه اسپرت کاربرد خواهد داشت. معمولا بهتر است برای خرید این کفش سراغ رنگ سفید با جزئیات بچگانه بروید که قابلیت ست شدن با انواع رنگ‌ها را دارند. این ترکیب بسیار شیک خواهد بود و برای استفاده بهاری و تابستانی ایده‌آل است.

  1. پیراهن چارخانه و کت تک

برای اینکه بتوانید یک استایل راحت اما خیلی زیبا برای پسر کوچولویتان بسازید و مرد کوچک‌تان را جذاب‌تر از همیشه کنید، خوب است که یک کتا تک پسرانه برای او تهیه کنید. وجود یک کت تک راحت یک برگ برنده مهم برای مادر و پدرهایی است که دوست دارند با تعداد کمتر لباس، تنوع بیشتری ایجاد کنند.

برای ساختن این استایل کافی است شلوار جین، پیراهن چارخانه و کت تک را در طیف رنگ‌های مکمل یا هم خانواده انتخاب کنید و آن را با یک جفت کفش راحتی مثل اسنیکرز یا کالج پسرانه همراه کرده و از نتیجه لذت ببرید.

  1. پیراهن چارخانه و کت و شلوار

اگر یک موقعیت رسمی برایتان پیش آمد و خواستید آن را با استفاده از پیراهن چارخانه مدیریت کنید، کافی است یک دست کت و شلوار و یک پاپیون جذاب به آن اضافه کنید.

معمولا کراوات برای ست‌های رسمی کودکانه پیشنهاد نمی‌شود و به نوعی با‌مزه بودن استایل بچه‌ها را به جدیتی بزرگسالانه تبدیل می‌کند. به همین دلیل استفاده از پاپیون توصیه می‌شود. می‌توانید رنگ پاپیون را بر اساس رنگ‌های به کار رفته در پیراهن انتخاب کنید؛ حتی اگر این رنگ رنگ اصلی خطوط و خانه‌ها نباشد. برای تکمیل این استایل از یک جفت کفش پسرانه رسمی کمک بگیرید.

نکات تکمیلی برای داشتن یک استایل به روز

حالا که قرار است با استفاده از پیراهن چارخانه استایل پسرتان را طراحی کنید؛ خوب است ترندهای ۲۰۲۱ را هم بدانید و بر اساس آن‌ها حرکت کنید تا نتیجه متنوع‌تری بگیرید.

  • رنگ اصلی استایل بچه‌ها در سال جدید، سبز و انواع طیف‌های آن است. این رنگ تداعی کننده طبیعت و روح جاری آن خواهد بود.
  • از رنگ‌های آبی، صورتی و گلبهی می‌توانید به عنوان رنگ‌های مرجع پیراهن هم استفاده کنید.
  • لباس‌‌های امسال هر چه راحت‌تر باشند، بهتر است. در حقیقت مد امسال با شعار «در خانه بمانید» ترکیب شده و زیبایی و راحتی را با هم تلفیق کرده است.
  • هر چقدر تعداد جزئیات و اکسسوری‌های استایل بچه‌ها کمتر باشد، برای رعایت اصول بهداشتی بهتر خواهد بود.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود