داستان ازدواج و عاشقی پژمان جمشیدی در ۲۳ سالگی

داستان ازدواج و عاشقی پژمان جمشیدی در ۲۳ سالگی

پژمان جمشیدی ستاره این روزهای سینما و تلویزیون و بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس با حضور در برنامه فریدون جیرانی، پرسش و پاسخ جالبی را با این مجری و کارگردان به اشتراک گذاشت. در اواسط این گفتگو فریدون جیرانی از پژمان جمشیدی می‌پرسد که آیا ازدواج نکرده‌ای؟ که پژمان جمشیدی در پاسخ می‌گوید: «نه، اما بخاطر این که بچه و فرزند دوست دارم و در سال ۱۴۰۰ وارد ۴۴ سالگی می‌‎شوم، فکر می‌کنم باید کاری انجام بدهم. نمی‌خواهم پسرم در دوران کودکی‌اش قسم «به خاک پدرم» را بخورد و دوست دارم و می‌خواهم حداقل ۱۰ سال را با بودنش کیف کنم.»

ازدواج پژمان جمشیدی

فریدون جیرانی در ادامه از او می‌پرسد که آیا تا به حال عاشق شده‌ای؟ و او این اینگونه پاسخ می‌دهد: «بله. در ۲۳ سالگی عاشق شده‌ام اما در آن زمان برادرم به تازگی از ایران رفته بود و خواهرم هم در همان زمان‌ها ازدواج کرده بود و من هم نمی‌توانستم پدر و مادرم را تنها بگذارم.»

فریدون جیرانی در سوال دیگری از پژمان جمشیدی آرزوی او برای مردم ایران را جویا می‌شود که جمشیدی می‌گوید: «صادقه و به روح مادرم قسم آرزویم خوشحالی مردم است.» او در پاسخ به این که راه خوشحالی مردم چیست می‌گوید: «وضع اقتصادیشان خوب باشد.»ازدواج پژمان جمشیدی

او ادامه می‌دهد: «در کشوری با این همه ثروت، وضع خوب مردم درخواست عجیبی نیست. برای مثال، اگر شما بخاطر حرفه‌ای که دارید وضع مالی خوبی داشته باشید اما پسرخاله‌تان، دوست صمیمیتان و یا نفرات دیگر وضع مالیشان خوب نباشد و نتوانند چیزی مانند گوشت و ماشین بخرند، چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ مگر ما تنها زندگی می‌کنیم که فقط نگاهمان به وضع خودمان باشد و اگر خوب بود خیالمان راحت شود و نگرانی دیگری نداشته باشیم؟»

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: «امیدوارم هر کسی که کاری از دستش برمی‌آید انجام دهد تا این وضعیت تغییر کند. ما آنقدر کشور فقیری نیستیم که زندگی مردممان به این شکل باشد.»

ازدواج پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در ۲۰ شهریور سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد. او سابقه حضور در فوتبال و انجام ۱۰۰ بازی برای پرسپولیس را دارد. جمشیدی در سال ۱۳۹۲ در مجموعه «پژمان» برای اولین بار به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرد که طرح اولیه ساخت سریال توسط خود او شکل گرفته است. از آن زمان به بعد جمشیدی حضوری جدی در سینما و تلویزیون را تجربه کرده است و در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم‌های سوءتفاهم و شیشلیک نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود