زن شاکی حسام نواب صفوی درگذشت

زن شاکی حسام نواب صفوی درگذشت

فاطمه عسگری زن شاکی حسام نواب صفوی درگذشت. شاهین صمدپور خبرنگار اجتماعی با انتشار پست موقت در اینستاگرام خود خبر درگذشت خانم عسگری را در سن ۳۷ سالگی اعلام کرد و از دنبال کنندگانش به خاطر پیشنهاد کمک مالی برای درمان این بانوی مبتلا به سرطان تشکر کرد.

اردیبهشت سال جاری بود که خبر معلق شدن پروانه وکالت حسام نواب صفوی ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ، به دلیل داشتن شاکی خصوصی منتشر شد.

از طرفی، چند ماه پیش از آن شاهین صمدپور، خبرنگار فعال در فضای مجازی، ویدئویی از مصاحبه اش با خانم جوانی را منتشر کرده بود که مدعی سوء استفاده ی یکی از بازیگران مطرح مرد از خود بود.

گمانه زنی ها درباره ی هویت این بازیگر ادامه داشت تا اینکه با انتشار خبر تعلیق پروانه ی وکالت حسام نواب صفوی بار دیگر توجه ها به این مصاحبه جلب شد.

وقتی حسام نواب صفوی با انتشار پستی در اینستاگرامش به اتهامات وارد شده به خود پرداخت، معلوم شد او همان بازیگری است که در مصاحبه ی شاهین صمدپور ادعاهایی درمورد وی مطرح شده بود.

اما شاکی حسام نواب صفوی که بود و چه ادعایی داشت؟

این شخص زن ۳۷ ساله ای به نام فاطمه عسگری بود که ۶ سالی با تومور مغزی دست و پنجه نرم می کرد.

فاطمه عسگری مدعی بود در سال ۸۶ زمانی که ۲۳ سال داشت در کلاس های بازیگری فریدون جیرانی، کارگردان مشهور سینما و تلویزیون، با حسام نواب صفوی آشنا شد، آشنایی ای که زندگی اش را زیر و رو کرد. به ادعای این زن، نواب صفوی نه تنها جسم و روحش را به بازی گرفت، بلکه با وعده ی دروغین ازدواج خانه شان را تصاحب کرد. عسگری می گفت اضطراب شدید ناشی از این اتفاقات منجر به رشد توموری بدخیم در سرش شد. و بالاخره در اردیبهشت امسال خانواده ی عسگری پس از ۱۱ سال موفق به گرفتن حکم جلب حسام نواب صفوی شدند.

مصطفی عسگری، برادر این زن ادعا می کرد در ایزدشهر ویلایی داشتند که به نام خواهرش بود و حسام نواب صفوی با فریب فاطمه عسگری این ملک را به نام خود کرد و علاوه بر آن، یک پیانوی یاماها، چندین گوشی موبایل و مبالغ هنگفتی هم از او گرفت.

برادر فاطمه عسگری می گفت نواب صفوی خواهرش را هیچ وقت به پارک و میهمانی نمی‌ برد و آن ها همیشه به خانه‌ ی خانواده ی عسگری می‌ رفتند که مادرشان هم در جریان بود.

مصطفی عسگری مدعی بود هر بار از نواب صفوی خواستند تا ملک شان را به آن ها پس دهد با تهدید رو به رو شدند. او می گفت نواب صفوی خود را وابسته به یک ارگان نظامی معرفی می کرد و می گفت یک روز تمام خانواده شان را اعدام خواهد کرد.

برادر فاطمه عسگری ادعا می کرد غصه ی همین اتفاقات به مرگ پدرشان انجامید.

به ادعای مصطفی عسگری، وقتی در سال ۹۶ بالاخره موفق شدند پرونده ی شکایت خود را به جریان بیاندازند صداهای ضبط شده ای از حسام نواب صفوی به پلیس و دادگاه ارائه دادند که اثبات شد متعلق به این بازیگر مشهور بودند.

مصطفی عسگری در اینباره گفته بود: «شانزدهم دی ۹۹ آقای بازیگر در رأی بدوی به اتهام غصب عنوان، تهدید و افترا محکوم شد. برای جرم نخست ۱۵ ماه، اتهام دوم ۱۳ ماه و اتهام افترا ۶ ماه و ۱۵ روز حبس محکوم شد. او درنهایت در دادگاه تجدید نظر به ۹۱ روز حبس قطعی و ۵۱ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد. حکم جلب سیار و ورود به منزل این بازیگر، روز پنجم اردیبهشت امسال صادر شد.»

مصطفی عسگری همچنین گفته بود: «اسفند ماه یک بار به خانه این بازیگر رفتیم. حکم جلب داشتیم، ولی حکم باز کردن قفل نه. او هم به زیرزمین خانه شان رفت و در را قفل کرد. مامور پلیس هم نتوانست او را دستگیر کند. اما این بار حکم جلب سیار و قفل ساز داریم. این بار به بیمارستان رفت و ادعا کرد که کرونا دارد. ۶ روز بیمارستان بود و در آخرین روز کادر درمان با کیک و فشفشه پایان درمانش را جشن گرفتند. اما حالا او فراری است و خودش را مخفی کرده است.»

واکنش حسام نواب صفوی به اتهامات مطرح شده

حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود در واکنش به این خبر واکنش نوشت:

متأسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم شایعات و اکاذیبى پخش شده است. سال‌هاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده‌اى را که سوداى شهرت و منفعت‌طلبى دارند به خواسته‌شان نرسانم.

اما سکوت در این شرایط خیانت است. به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر می‌کنم. این تنها بخش کوچکى از ۱۱ سال آزار من در قالب شکایت است؛ که مهم‌ترین آن‌ها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتوانستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند. چنان که تأیید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید.

امروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج‌سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرف‌ها و دیدن آرا نبوده. آبروى بنده را نشانه گرفته‌اند تا با تحت فشار قراردادن من به خواسته‌شان تن در دهم.

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه‌هاى انتسابى اعلام برائت می‌کنم. در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد. اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان‌دادن بنده شما را فریب دهند یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

رأی دادگاه بالاترین دفاع است این خانواده جهت اخاذی از من شکایت می‌کنند. آرای قطعی دیگری طی شب‌های دیگر برای شما می‌گذارم و اگر ذره‌ای به فکر آبرو و مال خود هستید این آرا را بخوانید.

در این میان، شاهین صمدپور نیز با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود مدعی شد حسام نواب مادر شاکی را زیر گرفته و متواری شده بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۲ نظر

ورود

 • من اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰

  حالا هزار تا مرد خونه شون رو به نام زنشون می‌زنند، یه بار هم زن خونه شو به نام شوهر زده . چه اشکالی داره ؟ چرا وقتی شوهر خونه شو به نام زن میزنه کسی نمیگه زن کلاهبرداری کرده ؟؟؟

  • ی نفر اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰

   خب اونجا هم اگه زن بزور یا با دوز و کلک و تهدید این کار رو بکنه میشه کلاه برداری چه فرقی داره؟ 😐

 • مهران اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰

  این شاهین صمدپور هم رفته تو کار حاشیه سازی شاید از این راه به نون و نوایی برسه. کاملا مشخصه که حکم ۹۱ روز حبس و ۵۱ میلیون جریمه مربوط به کلاهبرداری نیست. شک نکنید که اعمال نظر دانشگاه آزاد به شعبه ای که پرونده این دانشگاه درجریانه باعث صدور این حکم شده تا در روند قضایی پرونده این دانشگاه خلل ایجاد کنند. وگرنه همونطور که گفته اگر شکایت این خانم با سند و مدرک بود بعد از ۱۱ سال همچین حکم سبکی نمیدادن.

  • خدا اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰

   چقدر بی انصافین داره از یه بی گناه حمایت میکنه ?
   ادم هایی مثل شما جامعه نابود کردن بس کنید قضاوت دروغتونو

  • الناز تیر ۲۵, ۱۴۰۰

   خدابیامرزش ومطمئن باشین که حساب نواب صفوی بخاطر این همه ظلم به روزسگ میفته وامیدوارم دردبی درمون بگیره وتاآخرعمرش عذاب بکشه جاشم که جهنمه صددرصد

 • پروانه خرداد ۲۲, ۱۴۰۰

  ی آدم خود شیفته بی شعور به اعتبار اسم ورسمی که تو جامعه داره . به خودش اجازه میده هر غلطی بکنه و قطعا بدونید اگر تا الان جرمی ازش ثابت نشده به خاطر فساد موجود در سیستم قضایی هست که این آقا خودش هم خوب با این سیستم آشناست و میدونه با رشوه و زیر میزی چه حکمهایی رو میشه تغییر داد

 • پروانه خرداد ۲۲, ۱۴۰۰

  ی آدم خود شیفته بی شعور به اعتبار اسم ورسمی که تو جامعه داره . به خودش اجازه میده هر غلطی بکنه و قطعا بدونید اگر تا الان جرمی ازش ثابت نشده به خاطر فساد موجود در سیستم قضایی هست که این آقا خودش هم خوب با این سیستم آشناست و میدونه با رشوه و زیر میزی چه حکمهایی رو میشه تغییر داد

 • tuypoppp تیر ۲۳, ۱۴۰۰

  تقدیم با عشق به حسام نواب صفوی????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • زیبا تیر ۲۴, ۱۴۰۰

  کلا ای بازیگرا فاسد اند فاسد هستن

 • مرینوس تیر ۲۴, ۱۴۰۰

  لعنت بهت آه این دختر آتیشت میزنه چقدرم کریه شده قیافت

 • فرزانه آذر ۱۰, ۱۴۰۰

  من که فکر نکنم حسام نیازی به این کارها داشته باشه

 • رویا بهمن ۲۰, ۱۴۰۰

  هر چی میخواستم بگم پروانه و tuypoooopppگفتند.
  نواب صفوی=?????????????????