امیلی بلانت از ساخت سه گانه A Quiet Place توسط جان کرازینسکی خبر داد

امیلی بلانت از ساخت سه گانه A Quiet Place توسط جان کرازینسکی خبر داد

امیلی بلانت ستاره فیلم A Quiet Place ، فاش کرده که دو فیلمی که تاکنون در این فرانچایز ساخته شده اند در واقع بخشی از یک سه گانه برنامه ریزی شده اند و بدین ترتیب قسمت سوم این فیلم نیز بعد از قسمت دوم ساخته خواهد شد. این فیلم ترسناک پساآخرالزمانی که نسخه اورجینال آن در سال ۲۰۱۸ منتشر شد مورد استقبال گسترده در سراسر جهان قرار گرفته و مخاطبان، ساختار جذاب و دقیق دنیای فیلم و پرداخت جدیدی کلیشه های ژانر وحشت در این فیلم را ستوده بودند. فیلم A Quiet Place یک موفقیت تجاری بزرگ برای استودیو پارامونت بود و تا هفته ها در صدر باکس آفیس قرار داشت.

جان کرازینسکی که علاوه بر بازی در فیلم، کارگردانی آن را نیز بر عهده داشت، مدت کوتاهی پس از موفقیت تجاری فیلم اصلی در باکس آفیس داخلی و بین المللی، کار بر روی دنباله آن را آغاز کرد. اولین فیلم از فرانچایز A Quiet Place در مورد خانواده ایی است که از حمله سریع موجودات فضایی نابینا به زمین زنده می مانند، موجوداتی ترسناک که با کوچکترین صدایی، انسان ها را شکار می کنند. خانواده ابوت ها که مجبورند با این دنیای ویران شده و ترسناک کنار بیایند، سعی دارند با بی صدا زندگی کردن بقای خود را تضمین کنند. در این حین، آن ها تلاش دارند علیرغم تنش پنهان عاطفی که روابط خانوادگی آن ها را تهدید می کند، به زندگی و وظایف خود ادامه دهند، به ویژه مشکلاتی که بین ریگان دختر خانواده و پدرش لی ایجاد شده است.

در انتهای داستان، ابوت ها روش جدیدی را برای شکست دادن هیولاهای نابینای فرازمینی کشف می کنند، اگر چه این مهم با هزینه ای بزرگ و ویرانگر به دست می آید. دنباله این فیلم با نام A Quiet Place Part II نیز بلافاصله اتفاقات پس از پایان فیلم اول را به تصویر می کشد که در آن خانواده ابوت ها پس از مرگ پدر خانواده سعی می کنند دیگر بازماندگان انسانی را پیدا کنند. اکنون امیلی بلانت در مصاحبه با Collider جزییات جدیدی از A Quiet Place Part II و علاقه اش به این فرانچایز را فاش کرده است. او همچنین از برنامه های آینده شوهرش (کرازینسکی) برای تبدیل این فیلم ها به یک سه گانه صحبت کرده است.

بلانت در این باره گفته است: «او ایده های بسیاری دارد که می توانند موفق باشند. به نظرم او تنها می خواهد واکنش مردم به فیلم جدید را ببیند تا به طور کامل مغزش را برای ساخت فیلم سوم به کار گیرد. اما او چند ایده بسیار فوق العاده در سر دارد». تاریخ انتشار دومین فیلم این فرانچایز بعد از چند بار به تعویق افتادن به می ۲۰۲۱ موکول شده است. نقدهای اولیه از A Quiet Place Part II کاملاً مثبت بوده و بسیاری از منتقدان این استقبال را چراغ سبزی برای ساخت فیلم سوم و شکل گیری یک سه گانه می دانند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱ که باید دید؛ از The Vigil تا Escape Room 2

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود