ابرو گوندش و رضا ضراب رسماً از یکدیگر جدا شدند

ابرو گوندش و رضا ضراب رسماً از یکدیگر جدا شدند

طلاق پر سر و صدای ابرو گوندش ، خواننده مشهور ترکیه ای و رضا ضراب ، تاجر ایرانی بالاخره رسمی شد.

به گفته ی رسانه های ترکیه، دادگاهی در این کشور پرونده ی طلاق توافقی ضراب و گوندش را مختومه اعلام کرد و حکم به جدایی این زوج داد. بر اساس حکم دادگاه، حضانت آلارا، دختر این زوج هم به گوندش سپرده شده است.

ابرو گوندش، خواننده ترک، در دادخواست طلاق خود از رضا ضراب مدعی شده بود همسرش با زنان دیگر رابطه داشته است. یک روزنامه ی ترکیه ای ادعا کرده بود یکی از زنانی که رضا ضراب با آن‌ ها رابطه داشته حادیثه، دیگر خواننده ی ترک و دوست صمیمی ابرو گوندش بوده. در سال ۲۰۱۸ نیز عکسی از ضراب با زنی در رستورانی در نیویورک منتشر شده بود که گوندش این تصویر را نیز به دادخواست خود اضافه کرده بود. لازم به ذکر است که ابرو گوندش و رضا ضراب در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کردند.

ابرو گوندش خود نیز به صراحت گفته بود از این رابطه اطلاع دارد. او گفته بود زنی که با شوهرش رابطه دارد را به خوبی می‌ شناسد و اینکه هم دخترش و هم سرایدارش روابط این دو با یکدیگر را به چشم دیده‌ بودند. گفته می‌ شود حادیثه و رضا ضراب بارها یکدیگر را در آمریکا ملاقات کردند. همچنین ادعا شده حادیثه برای اینکه توجه مردم ترکیه را به خود جلب نکند از مبدأ کشوری در اروپا به سمت آمریکا پرواز کرده بود.

بر اساس شنیده ها، آن‌ ها در میامی آمریکا یکدیگر را ملاقات کرده بودند و حادیثه بسیار مراقب بود تا عکسی از او در کنار ضراب در جایی درز نکند. گفتنی است حادیثه هنگام بازگشت از آمریکا تصاویری از لباس‌ های گران قیمت و مارک‌ دار خود به نمایش گذاشته بود که بر اساس ادعاها رضا ضراب آن ها را برای او خریده بود.

حادیثه البته در برابر  این شایعات سکوت نکرد و در صفحه ی اینستاگرام خود نوشت: «من روزم را با تهمت‌ های باورنکردنی‌ ای که به سمت من روانه شد شروع کردم. سعی کردم با صبر نسبت به همه ی توهین‌ ها و تحقیر ها نگاه کنم. هیچ کس نمی‌ تواند آبروی من را لکه‌ دار کند. من از طرق قانونی و با استفاده از وکلایم در اینباره اقدام خواهم کرد.» کان یلدریم، معشوقه ی حادیثه هم با انتشار این متن در اینستاگرام خود بر تداوم رابطه ی خود تأکید کرد. لازم به ذکر است که ابرو گوندش با توجه به این ادعاها و به دلیل رابطه ی حادیثه با رضا ضراب به دوستی خود با حادیثه پایان داده است.

رضا ضراب کیست؟

رضا ضراب متولد ۲۲ شهریور سال ۱۳۶۲ در تبریز است و اصالتی ایرانی دارد. او یک بازرگان ایرانی است که در ترکیه سکونت دارد. ضراب تابعیت ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان را دارا است. وی در سال ۲۰۱۳ به اتهام فساد مالی در کشور ترکیه به مدت ۲ ماه دستگیر شد اما در نهایت دادگاه او را تبرئه کرد. او در سال ۲۰۱۶ به اتهام فساد مالی و نقض قوانین آمریکا در خصوص تحریم‌ های علیه ایران در میامی ِ آمریکا دستگیر شده و تا سال ۲۰۱۹ در زندان بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود