پردرآمدترین بازیگران جهان در یک سال گذشته را بشناسید؛ دواین جانسون بار دیگر در صدر

پردرآمدترین بازیگران جهان در یک سال گذشته را بشناسید؛ دواین جانسون بار دیگر در صدر

دواین جانسون بار دیگر به صدر بازگشت. ستاره اکشن سینمای هالیوود بار دیگر در صدر فهرست سالانه پردرآمدترین ستارگان هالیوود که توسط مجله فوربس منتشر می شود، قرار گرفت. این دومین سال پیاپی است که دواین جانسون عنوان پردرآمدترین بازیگر جهان را به خود اختصاص می دهد. اما این بار دیگر خبری از چهار بازیگر فیلم های Avengers در ۱۰ نفر اول این فهرست نیست، اتفاقی که در سال ۲۰۱۹ رخ داده بود. بسیاری از پردرآمدترین بازیگران جدید هالیوود در سال ۲۰۲۰ بیشتر دستمزد خود را برخلاف گذشته از سرویس نتفلیکس و دیگر سرویس های استریمینگ دریافت کرده اند.

ستاره اکشن سینمای هالیوود بار دیگر در صدر فهرست سالانه پردرآمدترین ستارگان هالیوود که توسط مجله فوربس منتشر می شود، قرار گرفت.

در این گزارش، دسمتزدهای دریافت شده بازیگران بین ۱ ژوئن ۲۰۱۹ تا ۱ ژوئن ۲۰۲۰ محاسبه شده و معیار این رده بندی بوده است. در این فهرست، سوفیا ورگارا با ۴۳ میلیون دلار درآمد در سال ۲۰۲۰ در صدر پردرآمدترین بازیگران زن جهان قرار گرفته است در حالی که سال گذشته اسکارلت جوهانسون با ۵۶ میلیون دلار درآمد، صدر این فهرست را به خود اختصاص داده بود.

ستاره اکشن سینمای هالیوود بار دیگر در صدر فهرست سالانه پردرآمدترین ستارگان هالیوود که توسط مجله فوربس منتشر می شود، قرار گرفت.

دواین جانسون

درآمد: ۸۷.۵ میلیون دلار

علاوه بر دریافت دستمزد قابل توجه برای فیلم Red Notice که توسط سرویس نتفلیکس ساخته شده بود و به ادعای مجله فوربس ۲۳.۵ میلیون دلار بوده است، جانسون در دوران شیوع کرونا از خطوط تولید لباس، کفش و هدفون های خود درآمد قابل توجهی داشته است. با اولین حضور جانسون در دنیای ابرقهرمانی دی سی در آینده ای نزدیک، درآمدهای جانسون بیش از پیش خواهد شد.

رایان رینولدز

درآمد: ۷۱.۵ میلیون دلار

بر اساس گزارش فوربس، رینولدز برای هر یکی از فیلم های اخیر خود برای نتفلیکس- Six Underground و Red Notice بیش از ۲۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.

مارک والبرگ

درآمد: ۵۸ میلیون دلار

والبرگ از طریق تهیه کنندگی McMillions و Wahl Street میلیون ها دلار درآمد داشته است. او همچنین سال گذشته برای بازی در فیلم Spenser Confidential از تولیدات نتفلیکس دستمزد قابل توجهی دریافت کرده است.

بن افلک

درآمد: ۵۵ میلیون دلار

بله او نیز پارسال در یکی از فیلم های نتفلیکس بود. علاوه بر بازی در فیلم The Last Thing He Wanted از ساخته های نتفلیکس، بن افلک سال گذشته در فیلم موفق The Way Back نیز بازی کرده بود.

وین دیزل

درآمد: ۵۴ میلیون دلار

دیزل هنوز هم به خاطر فیلم های Fast & Furious دستمزدهای قابل توجه دریافت می کند و تهیه کنندگی سریال نتفلیکس با عنوان Fast & Furious Spy Racers نیز بر درآمدهای او از این فرانچایز افزوده است. تازه ترین فیلم دیزل در این فرانچایز با عنوان F9 به دلیل شیوع کرونا با تاخیر اکران روبرو شده و اکنون قرار است ۲۵ ژوئن اکران شود.

آکشای کومار

درآمد: ۴۸.۵ میلیون دلار

ستاره مشهور سینمای بالیوود قراردادهای تبلیغاتی بسیاری دارد و اخیراً در یک سریال از سرویس آمازون پرایم به نام The End نیز بازی کرده بود. کومار سال گذشته نیز در میان ۱۰ بازیگر پردرآمد جهان قرار داشت.

لین مانوئل میراندا

درآمد: ۴۵.۵ میلیون دلار

فوربس گزارش داده که بخش زیادی از درآمدهای میراندا در یک سال گذشته از خرید مالکیت نمایش برادوی Hamilton توسط دیزنی بدست آمده است که اکنون در دیزنی پلاس در حال نمایش است. اقتباس سینمایی این نمایش برادوی با نام In the Heights در حال اکران در سینماها بوده و از ۱۱ ژوئن نیز از طریق سرویس HBO Max در دسترس خواهد بود.

ویل اسمیت

درآمد: ۴۴.۵ میلیون دلار

ویل اسمیت که چندان با فهرست فوربس از پردرآمدترین بازیگران جهان غریبه نیست، به لطف بازی های اخیرش در نقش اول و پروژه های جانبی مانند سریال Snapchat  به فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان بازگشته است.

آدام سندلر

درآمد: ۴۱ میلیون دلار

اگر چه سندلر مانند دیگر بازیگران این فهرست جذابیت باکس آفیسی زیادی ندارد و فیلم تحسین شده Uncut Gems برایش دستمزد قابل توجهی بدنبال نداشت، اما سندلر از زمان عقد یک قرارداد با نتفلیکس برای ساخت ۴ فیلم با دستمزد ۲۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴، همواره در میان پردرآمدترین بازیگران جهان در سال های اخیر قرار داشته است. فیلم او با عنوان Murder Mystery یکی از فیلم های پرطرفدار و پربیننده در سرویس نتفلیکس در سال گذشته میلادی بوده است.

جکی چان

درآمد: ۴۰ میلیون دلار

ستاره افسانه ای سینمای رزمی دارای قراردادهای تبلیغاتی متعددی است و در طول یکسال گذشته در ۵ فیلم سینمایی نیز بازی کرده است.

بیشتر بخوانید: فرار مالیاتی یک بازیگر چینی که پردرآمدترین و گرانقیمت ترین بازیگر زن جهان است

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود