اینستاگردی: از خواستگاری سورپرایزی مریم فلاح تا پست های انتخاباتی سلبریتی ها

اینستاگردی: از خواستگاری سورپرایزی مریم فلاح تا پست های انتخاباتی سلبریتی ها

در اینستاگردی این هفته روزیات به سراغ خانم ها سحر زکریا می رویم که ویدیوی جنجالی تازه ای از خود منتشر کرده است و از پست های انتخاباتی هنرپیشه ها و سلبریتی ها می گوییم که با مخاطبانشان به اشتراک گذاشته اند.

بیمای سحر زکریا

خانم زکریا که با بازی اش در سریال هایی مانند پاورچین نزد کاربران شناخته شد و در یکسال گذشته انتقادات تندی را علیه مهران مدیری مطرح کرده بود روز گذشته با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از بیماری خود خبر داد. خانم زکریا گفت که دچار درد شدید حنجره و گلو شده اما علت این درد را نمی داند و حال و روز خوشی ندارد. این هنرپیشه پیشتر با انتشار ویدیوهایی ناراحتی خود را از عدم حضور در کارهای جدید مهران مدیری مطرح کرده بود و حتی گفته بود که این کارگردان طلب قبلی اش بابت سریال قهوه تلخ را پرداخت نکرده است. خانم زکریا همچنین گفته بود که به خاطر بازی در مجموعه های طنز مهران مدیری بسیاری تصور می کنند که او صرفا توانایی حضور در این مجموعه ها را دارد و در نتیجه پیشنهاد کاری جدیدی دریافت نکرده و بیکار است.

مریم فلاح نژاد

مریم فلاح نژاد

مریم فلاح نژاد استاد بزرگ شطرنج ایران که متولد سال ۱۳۷۴ هم هست در سال ۹۸ با استاد بزرگ و قهرمان شطرنج آمریکا آشنا شد و تصمیم گرفت که به آمریکا مهاجرت کند. خواستگاری غیر منتظره نامزد خانم فلاح نژاد از او و واکنشش به این خواستگاری از جمله ویدیوهای پربیننده اینستاگرام فارسی است که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد. گفتنی است خانم فلاح نژاد با خاطر بازی با حریفی از تیم رژیم صهیونیستی از تیم ملی کنار گذاشته شد و به آمریکا مهاجرت کرد.

واکسن زدن فریبا نادری

فریبا نادری هنرپیشه جوان کشورمان نیز با انتشار ویدیویی خبر داده که قصد دارد بزودی واکسن بزند و در پاسخ به انتقادات کاربرانی که گفته بودند اگر از کرونا می ترسید کار نکنید گفت که من دو سال است کار نمی کنم و بیکارم. خانم فریبا نادری متولد ۱۳۶۳ و همسر سابق مسعود رسام کارگردان فقید ایرانی است که در سال ۱۳۸۸ و در سن ۵۲ سالگی درگذشت. خانم نادری بعد از مرگ مسعود رسام با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و دختری به اسم یارا دارد که در کانادا متولد شده است.

توضیحات کمند امیرسلیمانی در مورد بیماری برادرش

ابتدای این هفته کمند امیرسلیمانی از بیماری برادرش سپند و اعزام او به اتاق عمل خبر داد و گفت که عمل با موفقیت انجام شده و حال ایشان خوب است. روز گذشته خانم امیرسلیمانی توضیحات بیشتری را در خصوص علت بستری شدن برادرش ارائه کرد و اظهار داشت که به دلیل ابتلا به کرونای شدید و درگیری ریه هایش داروهایی را دریافت کردند که موجب آسیب به روده هایش شد و به دلیل پارگی روده به اتاق عمل اعزام شد.خانم امیر سلیمانی با انتشار ویدیویی از خود  در صفحه رسمی اینستاگرامش از کادر درمان در بیمارستان مسیح دانشوری تشکر کرد و گفت خداراشکر حال برادرم خوب است.

دعوت سلبریتی ها برای شرکت در انتخابات

اسکرین شاتی از صفحه شهره قمر در اینستاگرامش

حالا که چند روزی تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ باقی نمانده، برخی از سلبریتی ها و چهره های شناخته شده نظیر خداداد عزیزی، شهره قمر، حسین رضازاده و بهنوش بختیاری از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کرده اند و بعضا برخی از آنها حمایت خود را از یک کاندیدای خاص اعلام کرده اند. بهنوش بختیاری در ویدیوی خود از مردم خواسته که دست از غر زدن بردارند و در این امر بزرگ مشارکت کنند. خداداد عزیزی هم گفته:

انتخابات ریاست جمهوری و حضور در آن مسئله مهمی است و طبیعتا تحقیق کردن درباره کاندیداها و رای دادن به افراد با برنامه می‌تواند خیلی  از مسائل را تغییر دهد. همه می‌دانیم که کشور با مشکلات زیادی روبه‌رو‌ست و مردم سختی‌های زیادی دارند. خودم سعی کرده‌ام از بین کاندیداهای موجود ریاست جمهوری تحقیق کنم تا فردی را بتوانم انتخاب کنم که مشکلات مردم را در دولتش کاهش دهد و ایران را به سمت پیشرفت بیشتر سوق دهد و از مردم هم دعوت می کنم تا در این انتخابات حضور داشته باشند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود