چرا رونالدو نمی تواند آپارتمانش در برج ترامپ را بفروشد؟

چرا رونالدو نمی تواند آپارتمانش در برج ترامپ را بفروشد؟

سال چندان خوبی برای ترامپ نبود و ظاهرا این سیاستمدار و ملاک آمریکایی مرتبا در حال از دست دادن ثروت خود است. با این حال ترامپ تنها نیست و تمامی اطرافیانش را هم با خود به زیر آب می برد. برای مثال سوزان راجرز میلیاردر کانادایی که در صنعت مد این کشور زبانزد بود صرفا به خاطر عکسی که با ترامپ در یک میهمانی شام گرفته بود در حال از دست دادن سلطه خود بر صنعت مد کاناداست.

حالا شنیده می شود که کریستیانو رونالدو نیز برای فروش آپارتمان خود در برج معروف ترامپ با مشکل روبرو شده است و ظاهرا مجبور است با ضرری هنگفت این آپارتمان را به فروش برساند. این فوتبالیست که هم اکنون برای تیم یوونتوس ایتالیا توپ می زند و در حال حاضر سرگرم رقابت های یورو ۲۰۲۰ است تصمیم گرفته در همین اثنا از دست این آپارتمان خلاص شود و آن را به فروش برساند.

ستاره ۳۶ ساله تیم فوتبال یوونتوس در سال ۲۰۱۵ آپارتمانی را در خیابان پنجم نیویورک خریداری کرد و فرایند خرید این ملک دو ماه بعد از آن نهایی شد که ترامپ اعلام کرد می خواهد برای ریاست جمهوری وارد رقابت های انتخاباتی شود. در آن زمان رونالدو ۱۸.۵ میلیون دلار بابت خرید این آپارتمان پرداخت کرد که رقم قابل توجهی است. در ادامه نگاهی می اندازیم به امکانات این آپارتمان سه خوابه با ۳.۵ سرویس بهداشتی.

کفپوش های آپارتمان از جنس مرمر است که با رنگ های سیاه و سفید تزئین شده اند. گفته می شود بخش های دیگری از این آپارتمان به پارکت های متعلق به قرن ۱۸ام میلادی مزین شده و دورتادور سقف نیز با پنل های چوبی صیقلی پوشانده شده اند.

اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی این ساختمان با رنگ های کلاسیک قهوه ای طراحی شده و با کمک رنگ های آبی و آثار هنری کهنه، رنگ و بویی قدیمی به خود گرفته اند. یک کتابخانه قدیمی هم در این آپارتمان به چشم می خورد که پنجاه جلد از آثار E.L. James در آن قرار داده شده است.

روشن است که خانه یک ورزشکار حرفه ای نمی تواند اتاق تناسب اندام نداشته باشد و به همین خاطر اتاقی با تمامی تجهیزات ورزشی در این خانه تعبیه شده که پنجره ای با نمای پانورامیک سمت سنترال پارک و خط افق منهتن دارد.

رونالدو نخستین بار در سال ۲۰۱۹ قیمت این ملک را ۹ میلیون دلار اعلام کرد اما حالا این آپارتمان ۷.۷۵ میلیون دلار ارزش گذاری شده است و به نظر نمی رسد که حتی با این قیمت نیز مشتری برای این آپارتمان پیدا شود.

منبع: scmp
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود