یوتیوب روزیاتو: ۱۰ شغل عجیبی که دیگر وجود ندارند [تماشا کنید]

یوتیوب روزیاتو: ۱۰ شغل عجیبی که دیگر وجود ندارند [تماشا کنید]

هر روز که می گذرد به لطف پیشرفت تکنولوژی تعدادی شغل برای همیشه از بین می روند و همزمان مشاغل جدیدی نیز متولد می شوند. یخ فروشی و حروف چینی از جمله مشاغلی هستند که حالا تقریبا به طور کامل از بین رفته اند و جای خود را به شغل های جدیدی داده اند.

البته همانطور که گفته شد تکنولوژی همراه با خود مزایای بیشماری را هم به ارمغان می آورد و برای مثال مشاغلی نظیر مدیریت شبکه های اجتماعی از جمله پیشه هایی هستند که تا همین چندسال پیش وجود خارجی نداشتند و به لطف تکنولوژی به وجود آمدند.

کانال یوتیوب روزیاتو در ویدیوی تازه خود این هفته به معرفی مشاغلی پرداخته که دیگر وجود ندارند و شنیدن نام آنها حتی باعث تعجب متولدین هزاره جدید می شود. در ادامه از شما دعوت می کنیم این ویدیو را که با اجرای خوب خانم زهرا شیرازی تهیه شده تماشا کنید و ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند نمایید.

یوتیوب روزیاتو هر هفته دو ویدیو با موضوعات روز منتشر میکند و تلاش دارد تا علاوه بر جنبه سرگرمی، خوراک خبری کاربرانش را نیز در این ویدیو تامین کرده و اطلاعات مفیدی را از طریق ارائه دهد. برای حمایت از ما کانال یوتیوب روزیاتو را سابسکرایب کنید و نظرات و انتقادات سازنده خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر ببینید:

۱۰ لحظه به یاد ماندنی در تاریخ فوتبال کشورمان

همه چیز در مورد عادل فردوسی پور

منبع: youtube
یک نظر

ورود