اینستاگردی: از پیام تسلیت فرزاد حسنی برای همسر ریحانه یاسینی تا استوری دایی برای رونالدو

اینستاگردی: از پیام تسلیت فرزاد حسنی برای همسر ریحانه یاسینی تا استوری دایی برای رونالدو

روز پنجشنبه این هفته متاسفانه اتوبوس حامل خبرنگاران که به سمت دریاچه ارومیه در حرکت بود دچار واژگونی شد و دو تن از خبرنگاران جوان کشورمان به نام ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی جان خود را از دست دادند و تعداد دیگری از خبرنگاران نیز دچار جراحت شدند. این خبر متاسفانه جامعه روزنامه نگاری ایران را در بهت و حیرت فرو برد و بسیاری را عزادار کرد. بسیاری از چهره های هنری کشورمان در اینستاگرام خود به این سانحه واکنش نشان دادند که در ادامه با هم برخی از آنها را میخوانیم. همچنین کریستیانو رونالدو نیز رکورد گل های ملی علی دایی را شکاند که این دستاورد موجب رد و بدل شدن پست ها و پیام های تشکر میان این دو اسطوره شد که در ادامه جزئیات بیشتری را در این رابطه در اختیارتان خواهیم گذاشت.

پیام تسلیت فرزاد حسنی برای درگذشت ریحانه یاسینی

ریحانه یاسینی خبرنگار جان باخته ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران به سمت دریاچه ارومیه بود. پس از انتشار خبر فوت این خبرنگار فرزاد حسنی با انتشار پستی در مورد او نوشت:

بانو ریحانه یاسینی با تو اکسیر اکسیر شد. قلم شیرینت و قلب مهربانت. اشاره حسنی به برنامه ای به نام اکسیر است که در سال های دور از تلویزیون کشورمان برای گروه سنی جوانان پخش می شد.

بهراد مهرجو همسر ریحانه یاسینی هم با انتشار آخرین عکس از او در صفحه شخصی اش نوشت:

عشق من رفت به تن خاک…

آخرین عکسی که امروز صبح برایم فرستاد…

پست هانیه توسلی به خاطر سانسور چهره اش در همرفیق

در هفته ای که گذشت هانیه توسلی ، بازیگر مشهور، به سانسور چهره اش در برنامه همرفیق واکنش نشان داد. هانیه توسلی و شبنم فرشادجو مهمان جدیدترین قسمت از برنامه ی گفتگو محور همرفیق بودند که شهاب حسینی اجرای آن را برعهده دارد و از شبکه نمایش خانگی پخش می شود.

در این قسمت رنگ تصویر به رنگی مایل به خاکستری تغییر کرده بود، تغییری که به نظر می رسید به جهت سانسور آرایش چهره ی هانیه توسلی و شبنم فرشادجو صورت گرفته باشد.

این نکته از چشم بینندگان برنامه همرفیق پنهان نماند و هانیه توسلی خود نیز به این موضوع واکنش نشان داد. توسلی با انتشار چند استوری در اینستاگرام خود از این اتفاق ابراز تعجب کرد.

تبریک علی دایی به رونالدو

علی دایی که در صفحه اینستاگرام خود ۶.۹ میلیون دنبال کننده دارد هفته گذشته با انتشار پستی به رونالدو به خاطر نزدیک شدن به رکوردهای گل های ملی خود تبریک گفت.  دایی با انتشار این تصویر در اینستاگرامش اینطور نوشت:

تبریک به کریستیانو رونالدو که حالا یک گل با شکستن رکورد گل های کلی مردان فاصله دارد. باعث افتخار من است که این رکورد از آن رونالدو شود؛ قهرمان فوق العاده فوتبال و انسانی شریف که الهام بخش بسیاری در سطح جهان است.

در پاسخ به پست اینستاگرامی علی دایی، رونالدو هم در صفحه اینستاگرامش که بیش از سیصد میلیون دنبال کننده دارد نوشت:

قهرمانان واقعی برای همیشه قهرمان خواهند ماند. بسیار مفتخرم که این کلمات محبت آمیز را از طرف یک اسطوره مانند شما دریافت می کنم. ممنونم علی دایی.

علی دایی که در کشورمان با لقب شهریار شناخته می شود بین سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۶ میلادی ۱۰۹ گل کلی در ۱۴۹ بازی را به ثمر رسانده و رکورد بیشترین تعداد گل ملی ثبت شده را در سطح دنیا در اختیار دارد.

تولد مهوش وقاری بعد از مرگ همسرش

در این هفته مهوش وقاری ، بازیگر، اولین سالگرد تولد خود پس از درگذشت همسرش، محسن قاضی مرادی را جشن گرفت.

وقاری با انتشار تصویری از جشن تولد خود در اینستاگرامش نوشت:

در اندرون من خسته دل ندانم کیست

که من خموشم و او در فغان و در غوغا

تیرماه ۱۴۰۰، یک واقعیت دردناک: اولین سالگرد تولد بدون یار و همراه زندگی مشترک

پریناز ایزدیار از سوگلی قبله عالم گفت

پریناز ایزدیار بازیگر جوان سینمای کشورمان با انتشار تصاویری از یک سریال در دست ساخت به نام جیران خبر داد و نوشت:

جیران: سوگلی قبله عالم.

این سریال ساخته حسن فتحی کارگردان سریال تاریخی شهرزاد و مست عشق است که سال پیش در کشور ترکیه تولید آن به اتمام رسید. سریال جیران یکی از عظیم ترین آثار شبکه نمایش خانگی خواهد بود که با انبوهی از ستارگان سینمایی از جمله امیر جعفری، امیرحسین فتحی، بابک حمیدیان، بهرام رادان، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی ور، گلاره عباسی، مریلا زارعی، الهام نامی، پاشا جمالی، رویا تیموریان، ستاره پسیانی، سمیرا حسن پور، غزل شاکری، مهدی پاکدل، نهال دشتی و هومن برق نورد ساخته شده است.

جیران (با بازی پریناز ایزدیار) در واقع یکی از ندیمه های ناصرالدین شاه (با بازی بهرام رادان) است. قصه در زمان پادشاهی این شاه قاجاری در حال وقوع است که او عاشق جیران می شود و…

در خلاصه داستان سریال جیران آمده است که: زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است.

هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود